reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Graza trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze :) A pytali o żylaki jak mnie przyjmowali. Ja na szczęście nie mam problemów.

Pola spróbuj zwykłą oliwą z oliwek się posmarować i zobaczysz czy to konsystencja ci nie odpowiada czy skład.

Witam z rana. Ładnie dziś będzie na zewnątrz :)
 
reklama
Witam, ehh jak ciężko wstać rano.. Skąd te dzieci mają tyle energii z rana.
Pola użyłam przez 3 dni oliwki na skórę i mnie wysypalo po niej. Musiele miałam na rozstepy ale porażka dla mnie jeszcze ten brzydki zapach.
Graza ja miałam ok didimery ale wiem że siostra miała dużo ponad normę, zapytam jej potem
 
oo jakie ranne ptaszki,dzien doberek:)


Angelika jestem pod wrazeniem i ciesze sie ze tak szybko doszlas do siebie i moglas uczestniczyc na slubie brata:)

Graza dzwon dzis dogina to wszystko Ci wyjasni:)sporego babelka masz w brzuszku,moj ma podobna wage:)

Arabelka
jak u Ciebie?pewnie odsypiasz

sokoja mam nadzieje ze moje literówki wywołuja smeich :-pa nie moje przemyslenia;-)

KiP ,małgorztaka mojej 4-letniej Oli wcale nie przeszlo z marudzeniem przy jedzeniu:no:najsmieszniejsze jest to ze mowi ze czegos nie lubi a ja jej przemyce w kanapce i nawet slowka nie piśnie tylko zje,jest tez uparciuszkiem i za nic w sweicie nie chce nawet sprobowac jak jest cos nowego,ostatnio truskawek z cukrem niechciala:szok:wczoraj zrobiłam placuszki kalafiorowe,powiedzialam ze warzywne i dzieciaki zjadly wszytkie:)

darunia
juz neidługo.......


mam kilka planow na dzis odlozonych z wczoraj:sorry2:,po odwiezieniu OLi do prze-la jade na farbe ,potem do kolezanki na wosk ,wieczorem mam wizyte u gina :)
jakos nie widzi mi sie splukiwac farby pod prysznicem ale wyjscia nie bezdie bo nad wanna nie dam rady sie schylic:laugh2:
 
Dzień dobry!

Dziś mogłam pospać do 7, ciekawe czy to już takie stałe wydłużenie pory snu u synka, czy tylko chwilowy kaprys?
A zresztą co mi po tym jak i tak zaraz zacznie sie wstawanie w nocy :)
Coś mi sie młody z brzucha kiepsko rusza. Wiem że może tak być, ale ja to się zawsze więcej martwię pod koniec niż na początku. Więc spożywam więcej słodkiego żeby go sprawdzić czy sie rozrusza. Obym się nie roztyła w ostatnie 2 tyg.
Zaczynam dzisiaj 38 tydzień! Ale to zleciało...
No i z jednej strony bym chciała już a z drugiej stresa mam co to będzie :)
:laugh2::laugh2:
 
dzień dobry

odprowadziłam Olę do przedszkola, siedzę teraz z kawusią, bo już mi się nie chce kłaść (spać mi się chce trochę, ale już się ogarnęłam, więc na pół godziny nie opłaca mi się położyć...). trochę się denerwuję tą jej wycieczką, ale chyba przeżyjemy, musimy... a najbardziej wiecie o co się martwię? o podróż bez fotelika... co prawda autokar taki specjalny dla dzieci, z pasami i przedszkole tylko z tą firmą ma podpisaną umowę (moje przedszkole to sieciówka, więc często korzystają z ich usług), ale jakiś niepokój zostaje. no i myślałam, że oni jadą w okolice Łomianek, to tak z 10km, a oni jadą w drugą stronę, pod Mińsk Maz, a to już sporo dłuższa wyprawa...

zrobiły mi się jakieś brzydkie "cusie" na nogach, ni to zapalenie mieszków, ni czyraczki małe, brzydkie to jest i się paskudzi. zakleiłam wczoraj plasterkiem jedno takie i co? dodatkowo jeszcze uczulenia od plastra dostałam!

poza tym u mnie piękne słoneczko, co prawda ma być 20st, ale ładnie jest, oby się nie popsuła pogoda. niedługo wizyta u gina, jutro usg, ciekawe jak tam u mnie sprawa wygląda
 
kropka dopiero teraz spojrzałam zetez zaczynam 38tc:)

malgorzatka
bedzie dobrze,a to ze sie martwisz to normalne,Ola wroci zadowolona:)
 
Malgorzatka,
powodzenia na usg, ja dzisiaj idę po wynik gbs i na ktg, zobaczymy jak to u mnie te skurcze wyglądają, sama za bardzo nic nie czuję.
Wszystko będzie ok z wycieczką, choć sama bym pewnie cały dzień gryzła paznokcie z nerwów w takiej sytuacji :):baffled:
 
hej dziewczęta! trochę dzis pospalam ale bez szału.

graza! trzymaj sie i powodzenia, jesli zaczniesz rodzic powiedz o tym wyniku dadzą ci później leki przecizakrzepowe, to ważne. i zadzwoń do lekarza jak możesz.

kropka i agulam też dzis zaczynam 38 tc!!!!! cieszę się bo się już trochu niecierpliwię.
kropka może spotkamy się na porodówce :) choć ja sie teraz obawiam przenoszenia :)

miłego dnia!! ja juz kończę zupę gotować - i spadam na miasto.
 
dzień dobry

odprowadziłam Olę do przedszkola, siedzę teraz z kawusią, bo już mi się nie chce kłaść (spać mi się chce trochę, ale już się ogarnęłam, więc na pół godziny nie opłaca mi się położyć...). trochę się denerwuję tą jej wycieczką, ale chyba przeżyjemy, musimy... a najbardziej wiecie o co się martwię? o podróż bez fotelika... co prawda autokar taki specjalny dla dzieci, z pasami i przedszkole tylko z tą firmą ma podpisaną umowę (moje przedszkole to sieciówka, więc często korzystają z ich usług), ale jakiś niepokój zostaje. no i myślałam, że oni jadą w okolice Łomianek, to tak z 10km, a oni jadą w drugą stronę, pod Mińsk Maz, a to już sporo dłuższa wyprawa...

zrobiły mi się jakieś brzydkie "cusie" na nogach, ni to zapalenie mieszków, ni czyraczki małe, brzydkie to jest i się paskudzi. zakleiłam wczoraj plasterkiem jedno takie i co? dodatkowo jeszcze uczulenia od plastra dostałam!

poza tym u mnie piękne słoneczko, co prawda ma być 20st, ale ładnie jest, oby się nie popsuła pogoda. niedługo wizyta u gina, jutro usg, ciekawe jak tam u mnie sprawa wygląda

A co to za wycieczka?w minsku cos ciekawego dla dzieci? :)
 
reklama
Do góry