reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

ucisk na klatkę jest normalny przy naszym zaawansowaniu, jak masz brzuch wysoko, przejdzie, jak brzuch ci opadnie. weź swój aparat do gina i porównaj wynik u niego, niech on ci zmierzy swoim i ty potem swoim, będzie wiarygodnie. porównywanie wyniku, że mierzyłaś u babci a potem w domu nie jest miarodajne, bo minęło trochę czasu... najlepiej dwoma aparatami jeden po drugim mierzyć. jak wyjdą wyniki podobne to niech się buja ten twój ginekolog, a do kardiologa i tak bym poszła, gin to gin i nie zna się na tyle dobrze, co specjalista. tak samo jak ja nie leczę tarczycy u gina, chociaż on widzi każdy mój wynik, bo mam zawsze gina i endo w mniej więcej tym samym czasie i już nie raz było, że gin np. kazał zwiększyć dawkę euthyroxu sporo, a endo mówiła, że nie wolno i miała rację. w pierwszej ciąży jakbym na początku samym posłuchała ginekolożkę odnośnie brania euthyroxu, to Oli by nie było na świecie
a jak nie, to jedź na IP i zrób awanturę niech cię położą i zbadają dokładnie.

ja dziś wstałam normalnie, a teraz się czuję, jak worek próżniowy po odessaniu powietrza... wymiotowałam, mdli mnie, znów mi się chce wymiotować, kręci mi się w głowie i ogólnie do d***y... wysłałam M po colę, może jak napiję się gazowanego i niezdrowego, to przynajmniej mdłości przejdą, tak jak na początku ciąży....
 
reklama
hej :-)
ja też dzisiaj pospałam:tak: zaraz muszę się zabrać za robotę - zakupy, sprzątanie - bo wieczorem znajomi wpadają.

ewa66- ja bym na Twoim miejscu przy kolejnym skoku ciśnienia pojechała na IP skoro Twój lekarz bagatelizuje takie skoki:baffled:
malgorzatkar- dużo zdrówka życzę :*
 
pepsi dobra na wszystko :D chociaż cholernie niezdrowa i zakazana przy cukrach...
zrobiłam zupę krem z brokułów, wyszła dobra, a jak na pierwszy raz nawet bardzo dobra, jedynie co, to oszukała mnie śmietana, byłam pewna, że jest gęsta, a okazała się być lejąca...
 
Kopacz powinni Ci wyrównać, L4 wpłynęło w terminie? Pamiętaj, że 100% to 100% ŚREDNIEJ pensji za ostatnie 12m-cy.
 
Kopacz i czy to był cały miesiąc? Czasami ZUS wypłaca jakoś tak dziwnie i dostajesz np. Za pól miesiąca tylko a potem z kolejnym wyrównanie. W tytule przelewu powinnas mieć napisane za ile to dni albo za jaki okres, przynajmniej ja tak miałam, jak miałam zasiłek macierzyński

Jagódka i u Kopacz to będzie jakoś inaczej liczone, bo ona sama składki opacala, wiec to chyba będzie od wysokości opłaconej składki liczone...
 
Ostatnia edycja:
Kopacz i czy to był cały miesiąc? Czasami ZUS wypłaca jakoś tak dziwnie i dostajesz np. Za pól miesiąca tylko a potem z kolejnym wyrównanie. W tytule przelewu powinnas mieć napisane za ile to dni albo za jaki okres, przynajmniej ja tak miałam, jak miałam zasiłek macierzyński

na zwolnienie poszlam 2 kwietnia, ale nie ma nic napisanego za jaki okres nic takiego, jest tylko w tytule "Świadczenie ZUS
360000U140509D000xxxx" nr troche zmienilam :angry:
 
reklama
Do góry