reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

MAKOTA Powiem ci ze nawet zadnej bizuterii fajnej nie mam jakos tak w trakcie przeprowadzki zrobilam porządki a teraz nic nie kupuje :p U mnie nie bylo kaszlu ale notorycznie splywająca wydzielina gesta do gardla i gardlo bolalo przez to i nawet odkrztusic tego nie moglam i wysmarkac... dzis mi katar przeszedl nos jeszcze troche zatkany ale moze przez to sie poprawi cos bo splynelo to dziadostwo:) zobaczymy za kilka dni czy znowu nie zacznie splywac bo ja tak mam z 2 tyg boli i splywa potem tydz spokoju i tak juz od stycznia...

A tak wogole to boli mnie brzuch juz od kilku dni tak jak by na okres... ale mysle ze to pewnie macica sie rozciąga bo ja od poczatku mialam takie bole tylko ze krotkotrwale a dzis to juz prawie caly dzien;/ Kiedy te dolegliwosci sie skonczą?:p Juz terAZ lepiej nie bedzie:(
 
Ostatnia edycja:
reklama
agulam - możemy sobie przybić piąteczke, ja też o 3 nie spałam, już zaczynam się przyzwyczajać do tych bezsennych nocy, za to obudziłam się dzisiaj o 12.30 :szok:
wpoprzednich ciazach tez miałam takie noce imyslałam ze tym razem mnie ominie aleod tamtego tygodnia nocki kiepskie....T wrocił przed 2 i zaraz chrapał aja nadalnic...tylko ze ja wstaje 7/8 bo Wiki do szkoły a Ola do przedszkola,ale budze sie sama


Agulam trzymam kciuki żeby teraz był już spokój!
buahahaha to się pochwaliłam pogodą! 5 minut po zamieszczeniu posta jak zaczęło lać to ledwo pranie wyszarpałam z balkonu :)
dzieki:)
wspolzcuje deszcyku,u nas pieknei:)pranko wyschło:)



Poza tym ja tez czuje sie jak wieloryb... Pogoda piekna ,szczuple laski w spodniczkach i sukienkach i ja taki wieloryb...
nie jestes sama;)ja tez jak wieloryb he he


W piątek mam impreze rodzinną msza i obiad w restauracji a ja nawet nie mam co ubrac;/ nie bede nic kupować na jeden raz bo i tak wszystko poszlo mi w brzuch i po ciazy juz napewno nie ubiorę tego... eh pojdę jak wieśniak :p mam czarną tunikę co chodze w niej w domu to ją ladnie wypiorę zeby sie nadawała i czarne getry no i żakiet ale oczywiscie go nie zapne:p Teraz juz nawet kurtki nie zapne:(
kurtki toja dawno juz zadnej nie dopinam:rofl2:wniedziele mam komunie,jesli pojdziemy (zalezy od jutzrejszej wizyty) tomusze coskupic bo niestety nic nie mam na impreze ,a tam same eleganckei dziewczyny beda;)za duzo czasu nie mam bo czwartek i sobota odpadaja wiec albo jutro po poludniu albo w piatek cos musze kupic.tez mi szkoda kasy ale coz:sorry2:

Tusiaczek wspolczuje straty kotka:(


zdieciaki na podworku,bawia sie na calego,nosza wode i buduja budowle wpiasku:)ja chwilke zajzrałam do WAs,zaraz zmykam na krzesełeczko z gazetka:)
 
Hej,

Ło to ja to mam szczęście, jeszcze się zapinam w swoją kurteczkę. Przynajmniej jeszcze :-)

Tusiaczku a sprawdzałaś w schroniskach? Pewnie sprawdzałaś. Trzymam kciuki żeby kotuś wrócił do domku.

Ewa ja już w 2 dzień świąt odpuściłam z eleganckimi ciuchami i ubrałam legginsy i tunikę taką zwykłą. Za złe mi nie mieli, więc myślę, że jakoś dasz radę :)

Małgorztka dobrze, że wyniki Oli dobre. Będzie udana majówka :)

Ja byłam dzisiaj na aqua. 2h na zewnątrz, żal było nie skorzystać z tej typowo letniej pogody. Jak dla mnie w lato mogło by być tak cały czas, nie cieplej :-D I jako, że przyszła wypłata, to idę opanować Tesco :D
O ja za to mam inny problem z latem, bo tam spódnice mam takie na gumce, mam nadzieję, że w swoje śmieszne cienkie spodnie też wejdę, ale za to pewnie z butami będzie problem. Mam tylko sandałki, a obstawiam, że za jakiś czas stopy już będą puchły. A w zeszłym roku cały sezon szukałam japonek, które będą wygodne... nic... po prostu nie mogę takich nosić tymi tulejkami silikonowymi czy co to jest, a już dawno nie widziałam materiałowych, jakie zawsze kupowałam :/ Cóż, skończę chyba z tymi takimi słomkowymi ;p widziałam w Auchan chyba za 10 zł ;p
 
Cześć dziewczyny :) troszkę mnie tu nie było, ale święta miałam z rodzinną tragedią. Mój ukochany Kotek zaginął i zajęły mnie akcje poszukiwawcze i płakanie całymi dniami:confused: niestety wczoraj minął tydzień a mojego maleństwa ani śladu, nie tracę jednak nadziei... może dla niektórych to głupie, ale myślę, że niektóre zrozumieją, jak to jest jak traktuje się zwierzaka jak członka rodziny, eh.
Dzisiaj mam wizytę, mam nadzieję, że wszystko będzie ok i mały nie odczuł zbytnio mojego nastroju. Widziałam już w pobocznych wątkach, że u niektórych problemy zdrowotne się pogłębiają, bardzo współczuję i życzę zdrówka. Mam nadzieję, że uda mi się główny też nadrobić.
Pozdrowienia dla wszystkich Mamusiek i Dzieciaków w brzuszkach :)

rozumiem cie dobrze, u nas psiaki sa traktowane jak czlonkowie rodziny, kiedys mialam tez kota, wyszedl sobie sam z domu i co? wrocil po prawie 2 miesiacach, zaczal plakac pod oknem o 12 w nocy (mieszkam na 3 pietrze) iprzyszedl bidak :D duzo grubszy niz byl hehe, ale drugi raz niestety nie wrocil...znalazlam go...ale tydzien to malo i pewnie jeszcze wroci :) jak to sie mowi, kot zawsze trafi do domu


Dziewczyny dzieki za kciuki ale przydadzą sie dopiero za tydzien. Dzis czekaliśmy prawie dwie godziny na wizyte tylko po to aby dowiedzieć sie ze... mamy zle wypisane skierowanie. Zabrakło jednego słowa na skierowaniu i lekarz nie chciał / nie mogl nas przyjąć... Ech... Nienawidzę biurokracji! Jakos mnie to zdolowalo dzis.

Pola na twoim miejscu zrobilabym awanture temu kto wypisywal to glupie skierowanie :angry:
 
Kto mi poleci jakis dobrze przyswajalny magnez? Biore magnezin 500 3x1 ale cos chyba nie za dobrze sie przyswaja bo czasem czuje skurcze w nogach...

Sama nie wiem już jaki magnez dobry, ja brałam ostatnio chelamag i dość dobrze się po nim czułam, a teraz jestem na magneB6, pani w aptece polecała, bo jako jedyny jest to lek, a reszta to suplementy i nie wiadomo tak naprawdę co w nich jest. Na razie jest ok, moja Pani doktor w chwilach szczególnie nasilonych skurczy mówiła żeby brać nawet 4 tabletki na noc, ponoć nie da się tego przedawkować.

CZeść KOchane:)

ciężko mi ostatnio Was nadrobić:( wczoraj byłam na wizycie, opóźnienie ponad 1h :( później drobne zakupy jak wróciłam o 22 padłam ze zmęczenia. Kolejną wizytę mam na 19.05, wg lekarza jesteśmy w 31tyg. szyjka twarda wszystko ok, sądzę że do 19 chodzę do pracy a później czas oczekiwania:)

Widziałam ostatnio że pisałyście o bólach w spojeniu jak to się objawia? czy to dyskwalifikuje poród SN? co do skurczów i twardnienia brzuszka też mam z tym problem wczoraj lekarza zauważył że brzuch mam twardy, ale tak mam jak się dzidzia przekręca i wypycha. Nasz Misio jak na razie skierowany główką w dół zobaczymy jak będzie dalej:) czy macie opuchliznę? ja chodzę w adidasach biegówkach do pracy jedyne buty w jakich stopy cokolwiek funkcjonują. A wczoraj jak czekaliśmy z Mż na wizytę ze szpitala wychodziło małżeństwo z bliźniakami widok rozczulający:)pozdrawiam wszystkie mamy, dużo zdrówka dla chorowitek.

Nie wiem czy dyskwalifikuje, sam ból spojenia pewnie nie, ale jak się jakoś mocno rozejdzie to może tak?
Mnie spojenie bardzo boli, to jest takie wrażenie że czasami wydaje mi się że zaraz pęknę na pół, zwłaszcza przy wstawaniu z łóżka. Poważnie robi się jak zaczyna się problem przy chodzeniu - boli wtedy i kolebiesz się na boki jak kaczka. Zawsze jak masz mocny ból to gin może przy badaniu sprawdzić, a jak coś "wymaca" to zrobić usg.


Tusiaczek, starsznie mi przykro, ja też zawsze jakiegoś zwierzaka w domu mam i to dla nas członkowie rodziny. Mam nadzieję że się znajdzie.

Ja dzisiaj po wizycie z tym szczegółowym usg w 3 trymestrze, w skrócie wszystko ok, nie wiem czy jutro dam radę ale później opiszę w odp wątku, niestety dzieć nie chciał twarzy pokazać za bardzo i trochę się zmartwiłam bo jakiś duży się nagle zrobił, żeby nie urósł za bardzo do porodu :(
 
ooo pierwsza:-)czesc dziewczynki:)

pierwsza pzrespana noc od tygodnia,ufffffff ale ulga



zaraz Ole ide budzic do przedszkola,pewnei nie bezdie sie jej chciało wstac

,dzis musze jechac na usg i ktg do szpitala i sama nei wiem oktorej:sorry2:od rana pewnie zamieszanie jak to od rana,pojade troszke poźniej,trzymajcie kciuki zeby wsio bylo ok i zeby lekarz mnie nei zostawił:-:)no:


miłego dnia:)))) ale piekna pogoda od rana:)))))
 
reklama
Dzień dobry?
Tusiaczku, trzymam kciuki zeby kotek sie odnalazł. Ja tez sie bardzo przywiązuje do zwierząt i wlasnie dlatego teraz nie mam żadnego.

Agulam, kciuki za dzisiejsze USG i ktg!

Do mnie zaraz wpada pan od płytek. Jeszcze długa droga przed nim ale dzis ma zamiar położyć wszystkie płytki i zafugowac. pewnie bedzie pracował do wieczora.
Ja w tym czasie pojadę na sr a potem moze nad jeziorko na kocyk.

Miłego dzionka!
 
Do góry