reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Gosia i Bartek dziękuję! Spróbuję z tym olejem.
Tak czytam i czytam wpisy i ... ło Matko! Jakie ja mam tyły z przygotowaniami! Plan porodu gdzieś w papierach, nie wypełniony, torba nie spakowana, itd., itp., bez końca... :-( Kangurek kopie od świtu swoim tysiącem nóżek i rączek, i już mam dość :-( zdołowałam się...
 
Witam

Dagpra ja też do tylu ze wszystkim, chyba druga ciąża tak ma ze sie zebrać ciężko....

Jadę zaraz do.gina na wizytę, już byłam rano z Ola na.pobraniu krwi. W sobotę wieczorem zaczęła kulec, nic ją nie boli, tylko na palcach stanąć nie.mogła, wczoraj poszliśmy do pediatry i co? Cudowne ozdrowienie, biegała jak.szalona....ale mamy zrobić wyniki i crp żeby sprawdzić, czy nic tam nie dzieje się.

U mnie słoneczko i ciepło.
 
Dagpra - ja torby tez nie spakowalam jeszcze. Nie chce zeby mi sie kurzyla ;) po weekendzie majowym zlozymy z M lozeczko i wtedy pewnie zaczne pranie i pakowanie torby.

Pola - niby lepiej, ale to jeszcze nie to. Ogladalam filmiki na yt o plukaniu zatok. Nie dosc, ze chcialo mi sie wymiotowac, to w zyciu bym sie nie odwazyla... Poza tym zle plukalam nos sola fizjologiczna. Oczywiscie trzymam kciuki za usg i za echo!

Malgorzatka - z Ola na pewno wszystko ok. Pewnie miala gorszy dzien ;)

U mnie tez ladna pogoda. Poszlabym do fryzjera, bo fatalnie wygladam, ale ten kaszel mnie meczy i ogranicza
 
Ola pewnie albo gdzieś sie uderzyła i ja bolało, albo naciagnela stopę, ale trzy dni kulala, dlatego poszliśmy do lekarza. Mamy wyjechać na majowke więc chcieliśmy sprawdzić, bo po tych jej wypadkach trochę przewrazliwieni jesteśmy... Ale badania krwi nie zaszkodza, z pediatra jesteśmy umówieni , ze jak wyniki ok, to porwany, a jak wyjdzie coś, zapisujemy sie na cito do ortopedy
 
Dzięki dziewczyny... Lepiej mi się zrobiło :-)
Małgorzatkar - może to jakiś ból wzrostowy Olę przyatakował? Mój Witek też cudownie zdrowieje u lekarza ;-) badanie krwi to dobry pomysł, my robimy profilaktycznie każdego roku z uwagi na historie nowotworowe w rodzinie.
U nas też ładnie.
Makota - moja ex sąsiadka siedzi non stop z nosem w inhalatorze i zapodaje sobie tyle "cudów", że chodzi jak naćpana. Bada teraz czy to nie alergia...
 
Hej
nadrobilam kilka wczesniejsczych stron

mika w moim przypadku tak jest z ciucholandami,a jak jeszcze sie wychaczy cos fajnego to juz sie jest uradowanym :)
Jak jade do PL to pierwsze co kuzynka mnie wyciaga na ,,lumpki,, ona to juz weteranka :D zawsze wychaczy cos super,teraz
przywiozlam dwie reklamowki za jedyne 50 zl a ciuszki przepiekne.
No i super ze corcia sie dostala.
Moja jak ma wracac do domu to jest ,,ryk,, dlatego czasem puszczam ją jeszcze po poludniu bo jest darmowe wtedy,ale
tylko dla dzieci ktore sa o 12 odbierane, bez sesnu troche

agulam trzymam &&&&&&&&&&&&&&

kropka te sniadanie szpitalne to jakas zenada. Tu w DE na sniadanie i kolacje bufet,a na obiad dwie wersje do wyboru,
bez porownania. Zreszta co tu duzo mowic o polskich standardach szpitalnych i nie tylko.

pola &&&&&&&&&&& za wizyte

Dzwonila do mnie babka ze szpitala, jutrzejsze usg dooplera przesuniete na wczesniejsza godzine co mnie cieszy bo o 10 mam wizyte
u mojego gina i nie bede musiala dwa razy przyjezdzac.

Zapomnialam wam napisac ze moj szef zglosil upadlosc, i teraz sie zastanawiam czy specjalnie nie kazal mi brac od lekarza
zakazu pracy na moja korzysc.(Bo musial juz wczesniej miec takie plany).
Zamiast 80% wyplaty mam 100%, ,Placi mi teraz urzad pracy i co najwazniejsze na czas a nie z 1,5 miesiecznym opoznieniem.
Chociaz tyle dobrego i zastanawiac sie nie trzeba kiedy wyplata wplynie.
Tylko minus taki ze nie wiem czy bede miala gdzie pozniej wrocic.
Niby ma to jego syn na nowo otworzyc z czystym kontem i bez dlugow,wiec moze jednak nie zostane na lodzie z praca za 2 lata.


Zmykam wieszac pranie,ogarnac troche i dokonczyc moja szydelkowa prace,zostal mi jeden bucik i komplecik myszki minnie dla Lilki
bedzie gotowy :)
 
Pola, kciuki odpalone. Daj znać po!

małgosia, moja córeczka tak miała w wieku 2,5 lat. Okazało się, że to poinfekcyjne, ale przerażona byłam jak kulała na nóżke przez 3 dni. Bylismy u ortopedy ale wtedy juz przechodziło. W zaleceniach mieliśmy kontolę ASO i CRP
 
Małorzatka...pewnie nic nie wyjdzie ,ale sprawdzić warto.Tym bardziej przed wyjazdem...

Nas ostatnio ortopeda mocno uczulał,że koniecznie trzeba sprawdzić każdy taki przypadek następujący po infekcji.

My byliśmy , co prawda, tylko kontrolnie, bez dolegliwości, ale sam ten temat poruszył.

Z dziećmi to nigdy nic nie wiadomo,może w przedszkolu coś się przydarzyło...
Moja np ostatnio skarżyła się na ucho,nie pozwalała dotykać, a że miała infekcję więc my do lekarza i nic...
Po 2dniach jakaś krostka wyskoczyła na płatku ucha...
 
reklama
Dziewczyny dzieki za kciuki ale przydadzą sie dopiero za tydzien. Dzis czekaliśmy prawie dwie godziny na wizyte tylko po to aby dowiedzieć sie ze... mamy zle wypisane skierowanie. Zabrakło jednego słowa na skierowaniu i lekarz nie chciał / nie mogl nas przyjąć... Ech... Nienawidzę biurokracji! Jakos mnie to zdolowalo dzis.
 
Do góry