reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Witam weekendowo..:-)

Pogoda paskudna, jak do tej pory przynajmniej....

Łączę się w bólu pachwin. Co to za paskudztwo....Z 1-szej ciąży zupełnie mi nie znane...
Miałam już przez kilka tyg,potem kilka przerwy i niestety wróciło....:-(

Nogi mi niby nie puchną ale jakoś w butach ciasno...

Z dobrych wieści dowiedziałam się,że kuzyn z żoną prowadzą hurtownię akcesoriów dziecięcych...Chyba się wybiorę na małe zakupy:-)
 
reklama
Bryka już czeka na nowego pasażera :D

Z tą pracą oczywiście jest tak jak mówicie, przecież to nie powinno być niespodzianką bo sprawa jasna od lutego. Ale firma pewnie chce zaoszczędzić żeby równolegle 2.pensji nie płacić. Zrobię tyle na ile starczy mi sił i nic ponad. Jestem na tyle świadoma swoich możliwości, że nie grozi mi przepracowanie.

Co do schylania się to pojawiła się u mnie pewna niezgrabność ale jeszcze zachowuję resztki gracji :p chyba ten pilates sporo mi daje.

M dzisiaj na wieczor kawalerski jedzie a ja mam wieczór dla siebie.

Co do becikowego to my się nuestety nie załapiemy. Ale popieram pomysł z nowym wątkiem!!! :) żebyśmy o niczym nie zapomniały i umiały dobrze pokierować naszymi panami. Gdzie i w jakim terminie trzeba różne sprawy zalatwic. Bo ns przykład na deklarację jaki długi urlop mamy dwa tygodnie i tyle nie będzie zmiłuj.
 
ponizej normy siatki centylowej,wczesniej byla po srodku. Z usg 2 dni temu wyszlo ze wazy 1091g.
Czy wasze maluchy waza podobnie?

ada nie nakręcaj się niepotrzebnie. USG może się bardzo mylić. W końcu ta waga to szacunek wypadkowej obwodu główki, brzucha i kości udowej. U mnie było wielkie larum od 22tc bo był 20ty centyl i ponad tydzień opóźnienia mimo, że wcześniej było ok. Ale dla mojej gin najważniejsze jest aby obwód główki współgrał z obwodem brzuszka jeśli chodzi o terminy. Przeszłam przez 30ty centyl do 40tego na ostatniej wizycie. W środę mała miała niby 1250g (mamy podobny czas ciąży), ale moja gin mówi, że de facto może ważyć nawet mniej, bo ma z kolei długą kość udową, która może te szacunki wyciągać w górę, więc może być dłuższa niż przeciętnie, ale za to szczuplutka. Myślę, że lekarze będą rozsądni i jeszcze poobserwują zanim zrobią nerwowe, niepotrzebne ruchy.
 
Ładny pokoik Kopacz.

Jagódka udanej majówki życzę!

Małgorzatkar Ty dzisiaj na weselu więc wybaw się na zapas ;-)

Jeszcze daję rade się schylać, podnosić z podłogi itp. czyli nie jest ze mną tak źle ;-).
Pogoda się u nas dzisiaj brzydka zrobiła i pokrzyżowała nam plany - teraz muszę zmodyfikować grafik na weekend, żeby jakoś czas wypełnić :tak:

Co do biurokracji to jestem bardzo za utworzeniem takiego wątku, bo załatwiałam wszystko prawie 3 lata temu więc mogło się pozmieniać. A tak w ogóle to u nas wszystko sama załatwiałam, bo mój Mąż to strasznie anty-urzędowy jest i teraz pewnie tez tak będzie :rofl2:
 
Kopacz przytulnie :)

Pola ja się załamałam jak mąż pomalował lakierem :( zupełnie mi się nie podoba. Miał być orzech wyszło ciemno buro :( nie umiem kłamać go że mi się podoba bo mi się nie podoba :( Dobrze że na to pójdą drzwi przesuwne lustrzane bo inaczej załamka :(
 
Cześć :-) Od razu udanych imprez i weedendowania życzę :tak:
My chyba musimy (jeśli będzie padać) plany na długi weekend - miał być Biskupin i park dinozaurów, ale chodzenie tam w deszczu średnio mi się uśmiecha :/ Cóż pewnie wylądujemy w jakiejś sali zabaw - o ile jakieś będą wtedy czynne...


Niestety muszę dołączyć do cierpiących na bóle pachwin :-( Na szczęście ze schylaniem nie jest źle :-)

Dziś zniosłam do domu chyba z tonę rabarbaru i już zrobiłam kompot, będzie też drożdżówka z rabarbarem i może jeszcze na dżem wystarczy :-) Oj jak ja lubię rabarbar - szkoda, że truskawek nie mam - takie połączenie to dla mnie niebo w gębie :-D

Kopacz świetny pokój :tak:

Elifit a coś mi się kojarzyło, że cafe latte będziesz mieć - no, ale widzę, że w barwach kawowych zostaliście, więc za bardzo się nie pomyliłam :-) I tak mi się podoba :tak:
 
dzień dobry ! :-)
w Łodzi pogoda też paskudna, zapowiadali, że będzie burzowo, ale ciepło, a leje od rana i końca chmur nie widać...:crazy: spałam do 12, do tego miałam takie dziwne sny dziś, że szok:szok: oczywiście śnił mi się lipiec, termin porodu i oczywiście nie jestem w szpitalu tylko w domu, a poród chce odebrać moja mama, która nie ma o tym zielonego pojęcia, normalnie jakiś koszmar:szok:

kopacz - ładny pokoik :tak:

elfit - ja nawet się jeszcze nie zagłębiałam w sprawy papierkowe, ale mnie przestraszyłaś, nie cierpię jeździć po urzędach, chyba przekaże to zadanie M

s.michalina - dlaczego nie załapiecie się na becikowe? byłaś u lekarza po 10 tyg ciąży ?

jagodka- udanej majówki i dużo słonka życzę :-)
 
czesc bebeczki:)

pospałam dzis do 10
shocked.gif.pagespeed.ce.zTDkkC3Wvr.gif
zdieciaki tez:)

dzieciaki od poludnia na dworze,taplaja sie w piachu itp,Ola z godzine spedziła z tata w paszarni i mu pomagała
laugh.gif.pagespeed.ce.Ef0GmO-8PG.gif



ja ogarnelam pol domu na razie ,zakupy tez zrobilam,zagadalam sie w sklepie z kolezanka i musialam sie wrocic po pepsi za ktora zaplacialm a nie wzielam
sorry2.gif.pagespeed.ce.dMWp-sxVei.gif



zaraz zabieram sie za spagetti:)


Kopacz slizcny pokoik:)moja siostra ostatnio cegłe kladła ,tez super wyszło

Makota a przed ciaza tez tyle chorowalas?teraz wyzcerpiesz wszystkie limity a potem TY i dzidzius bedziecie zdrowi:))&&&

Jagodka
udanego weekendu:)

Ewusia teraz doczytalam ze 3 cc miałas:szok:zawsze wskazania były czy w trakcie wychodziło?

Haust ja tez lubie rabarbar,tylko te fraki mnie wkurzaja.smazcnego:)


ja teraz becikowym nie bede sie przejmowała,poporodzie zdaze ,chyba od razu nie trzeba składac?jest jakis czas na to:sorry:bo po prostu nei pamietam juz.papierami zajmei sie maz a co:-D


miłego popołudnia zycze:)
 
haust, ale narobiłaś mi smaka tym rabarabarem. Szczególnie tą drożdżówką! Ostatnio mówiłam Mężowi, że zjadłabym taki prosto z ogródka z cukrem tak jak w dzieciństwie zajadaliśmy <marzy>
 
reklama
hej. mam info dla dziewczyn z WROCŁAWIA !!!!!!!!! szpital na brochowie zamkniety bedzie calkiem od 1czerwca do 13lipca. koniec przyjec 24maja. nowe od 15lipca.. takze ja raczej sie nie zalapie..
 
Do góry