reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Michalina co sie przejmujesz ze na lodzie zostana,chyba wiedza o ciazy nie od dzis

kopacz fajnie ze wszytko gotowe

ada waga Twojego maluszka ,chyba nie jest taka niska,usg tez czasami sie myli:sorry2:


chłopaki w polu ,Ola jeszcze urzeduej ze mna ,ale jutro sobota wiec niech tak bezdie:)
czekam na chlopakow z kolacja ,bede ogladala koncert dla Papieza
 
reklama
Michalina mi też po całym dniu wysiadają biodra, pachwiny i od dziś kolana:baffled: Stopy puchną, buty mnie obcierają, krzyż w lędźwiach napieprza, a tu jeszcze prawie 3 m-ce..Sypię się..
 
Mi tez kolana wysiadają powoli... Jednak +10 kg robi swoje... Oby tylko nie było wielkich upałów i żebyśmy wszystkie dotrwały do conajmniej 38 tc.
 
A ja niewiele przytyłam, a i tak kolana bolą:baffled: Jakbym miała 20 kg na plusie to by było na co zgonić, ale przytyłam 4kg, a czuję się jak słonica..
 
Nie ciesza mnie Wasze dolegliwosci, ale w tym wszystkim ciesze sie, ze nie jestem sama z dolegliwosciami. Co wieczor becze z niemocy, ze wszystko boli - plecy, brzuch, biodra, pachwiny, nogi...
Mam juz serdecznie dosc, a tu chociaz do polowy czerwca trzeba dotrwac.
I mam takie przeczucie, ze sie nie uda, ze sypne sie szybciej.
Za stara juz na ciaze jednak jestem :(
 
Michalina - Agula ma racje. O ciazy wiedza nie od dzis, ciaza zaawansowana wiec nad czym tu dumac?
Agula - tez chcialam obejrzec koncert, ale padlam po 21. Bardzo lubie T Love :p moze uda mi sie zobaczyc powtorke

O ile dolegliwosci ciazowe bym zniosla, o tyle wieczne infencje mnie wykanczaja. Zaczynam myslec, ze choruje z wlasnej glupoty lub zaniedbania. Staram sie chodzic w czapce jak wieje wiatr, ale moze za duzo spacerowalam i przez to ciagle cos.

Wzielam 2 dawki antybiotyku i juz czuje, ze z nosa mi splywa, a kaszel sie odrywa... mam nadzieje, ze to juz koniec

Elifit fajnie napisala, ze pachwiny bola ja jakby jezdzila na rowerze :p troche sie usmiechnelam ale niedlugo pozniej czulam to samo... Dla mnie na chwile obecna najtrudniej wstac z pozycji siedzacej lub sie schylic. Na podlodze za chiny nie usiade bo bez pomocy nie wstane...
 
Ostatnia edycja:
reklama
dzień dobry:)

Moja waga 77 kg.10 na plusie.Czuje się jak pączek z podwójną marmoladą i nogi bolą od rana ,nawet w łózko.
Pogoda u nas rozpieszcza od świąt,ciekawe na jak długo.Majówka chyba w domku,nie mam siły i ochoty na nic,a teraz jeszcze glownie mam leżeć,nie nosić,nie denerwować się i brać puki co nospę 4 x dziennie do następnego usg( 12 maj).

pomarudziłam...

Miłego dnia/ciepłego i bez bóli;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry