reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

pola noo ostatni post juz ładnie napisałam;):-p

jagodka wiem ze zero słońca,

wiem tez ze schodza po ciazy,myslałam ze moze któraś ma podobnie i chciałam posłuchac dobrych rad:)

zamówiłam sobie ekspres dolce gusto,wlaśnie przyszedł sms ze moge odebrac w sklepie,akurat T jechał wiec moze mi odbierze:)
 
reklama
Elifit juz pisalam ,poniewaz za malo przybiera na wadze, reszta wszystko super.

ewa masz racje mysl pozytywnie, nie stresuj sie za wczasu, oby to sie okazalo nic powaznego u twego taty.

pola z tego co ja zrozumialam to nie bylo mowy o cc tylko normalny porod,w srode sie okaze co i jak. Teraz jest leciutko
ponizej normy siatki centylowej,wczesniej byla po srodku. Z usg 2 dni temu wyszlo ze wazy 1091g.
Czy wasze maluchy waza podobnie?
 
Adaś dwa tygodnie temu ważył 952g. Dopóki siedzi w siatce i jest przyrost jakikolwiek to jest ok. Pamiętaj, że kilka mm na usg to różnica kilkuset gram, także leciutka pomyłka lekarza i kiszka...

Wróciłam od okulisty i od razu na zakupy pojechaliśmy.. Padam na twarz.. ale z wizyty jestem zadowolona, lekarz wydaje się bardziej kompetentny niż poprzedni.. Chyba czeka nas zmiana okularów na mocniejsze i jeżeli nie będzie postępów to może nawet laserowa korekcja.
 
Ada wiem że o wagę chodzi ale jak nie przybiera to co się dzieje? Jakieś zagrożenie? Muszę poczytać.

Dziewczyny lipa z pogodą i nie ma jak to wszystko schnąć. Śmierdzi mimo że okna pootwierane. Mam nadzieje że nic się dzidzi nie stanie . Nie uśmiecha mi się wyprowadzić do teściów :/

Jagodka ale to po porodzie? Ile ci się pogorszyło?
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewuszki :)

Ada trzymam kciuki zeby było wszystko dobrze i ty też bądź dobrej myśli :):)
Emyly dzielny synuś dobrze, że już wszystko ok :)

U mnie dzień przeleciał nie wiem kiedy i nie wiem na czym:/ Coś tam uprałam, ale za prasowanie nie mam weny się wziąć:/ Niestety uzbierał mi się cały zlew naczyń teraz będę musiała to ogranąć. Poza tym jutro albo w niedziele ma przyjść paczka z PL z rzeczami dla Julci:) Już nie mogę się doczekać.
Miłego weekendu życzę kobietki :)
 
Ada bedzie dobrze, innej opcji nie przyjmujemy :)
Mnisia uwazaj na siebie :)

a u mnie w pokoju prawie koniec remontu, jeszcze tylko na maj zostalo do pomalowania okno, lozeczko i przewijak zeby bylo w kolorze pozostalych mebli :) jeszcze brakuje mi lozeczka w pokoju a tak to juz stoi i czeka wozeczek i przewijak :) fajnie fajnie :)
 
reklama
Dziwny dzień. Pierwszy w pracy po urlopie. W zasadzie dobrze było wrócić, bo w domu przy trwającym remoncie zwariować można. Ale martwi mnie trochę, że w firmie nikt nie myśli o zastępstwie dla mnie. Jak tak dalej pójdzie to zostaną na lodzie. Ja daję sobie jeszcze maksymalnie maj na pracę. Już teraz czuję, że zamiast chodzić to człapię. Okropnie boli mnie miednica, niesamowicie. To jest taki ból jakiego jeszcze w życiu nie czułam. Rano jak wstawałam z łóżka aż mi łzy popłynęły. W ciągu dnia jest ok i w nocy znowu. Już poduszki podkładam ale to nic nie daje. Zaraz pewnie będę chodzić jak kaczka :-(

Po pracy poszliśmy z M. na obiad na miasto, później trochę pospacerowaliśmy i zupełnie straciłam humor.
 
Do góry