reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

Hej

Emyly super że Igiemu przeszło!

Ada zgadzam się z Jagodka. A dlaczego tak wcześnie chcą skoro mała się nie prosi na świat? Nie rozumiem.
Ewa oj współczuję skoków ciśnienia. Zawsze coś ehh :(

Ja dzisiaj ledwo chodzę. Pachwiny mnie tak bolą jakbym na rowerze jeździła. Na dworze szaro buro więc siedzimy w domu.

U mnie remont nadal trwa. Pokaże wam ściany tylko trochę słońce kolory przekłamało bo nie są aż tak ciepłe czytaj różowe ;)
 

Załączniki

  • 1398419186493.jpg
    1398419186493.jpg
    14,5 KB · Wyświetleń: 48
reklama
ewa oby u taty to nic powaznego,od razu lekarz nowotwor podejzrewa:sorry2:

elifit na fotce taki pudrowy wyszedl


dziewczyny powiedzcie mi czy macie plamy/przebarwienei na twarzy?ja mam ich sporo ,w poprzednich ciazach tez tak mialam.jesli tak to co na to stosujecie?kupilam krem i tonik z iwostin ale moze Wy cos zaproponujecie
 
Hej :-)

Emyly dobrze, że synkowi się poprawiło :tak: Oby już tylko lepiej było :tak:

Ada trzymam kciuki i nie nastawiaj się na najgorsze - będzie dobrze :tak:

Elifit fajne kolorki :tak: 1 to cafe latte, a drugi? U mnie dużo cafe latte było w domu, a teraz pomalutku zmieniam na szarości

Jagódka widzę, że teściowie zaszaleli z remontem... Szkoda, że teściowa sama z tym próbnikiem kolorów nie przyszła, ale z drugiej strony - dobrze, że sama koloru nie wybrała, bo może jeszcze musiałabyś ciągle patrzeć na coś co Ci się nie podoba
 
cześć dziewczyny :-)

emyly - to dobrze, że z synkiem już lepiej :tak: co do majówki to u mnie na razie nic nie wiadomo, jak będzie pogoda to może pojedziemy do M babci nad Pilicę, może M coś wymyśli na ostatnia chwilę, my to lubimy takie spontany, na pewno nie chciałabym zostać w domu tylko trochę pobyć na świeżym powietrzu, w końcu to nasze takie mini wakacje....

kubusiowata - mój M też przytył odkąd w ciąże zaszłam i tak się śmieje, że chce mi dotrzymać towarzystwa :-D ja mam zaproszenie na wesele w maju i też odpuszczam, jak mam pojechać i się męczyć przy stole to dziękuję bardzo

malgorzatkar - dobrego samopoczucia na jutro i udanej zabawy :tak:

ka.wo - no to zaszaleliście z tymi randkami :-D

ada- współczuję i trzymam kciuki aby badania wyszły pozytywnie i maluszek mógł posiedzieć jeszcze spokojnie w brzuszku &&&&

ewa66- zdrówka życzę

agulam - co do przebarwień to nie mam, ale z tego co czytałam chyba raczej nie da się z nimi nic zrobić jedynie zakryć makijażem, po ciąży same zejdą

muszę stwierdzić , że moja kondycja już sporo spadła, wczoraj byłam w CH połaziłam ze 2 godziny i wróciłam do domu jak po jakimś maratonie:szok: dlatego też po majówce biorę się ostro za resztę wyprawki, żeby później nie marudzić
 
Makota, Ewa kurujcie sie dziewczyny! Zdrowka wam życzę! Niech w końcu zagości zdrowie na dobre.

Ada, mam nadzieje ze wszystko bedzie ok. Tez mnie to dziwi ze chcą na sile robic cc. Przeciez badania nie wskazują na zagrożenie zycia dziecka wiec trzeba mu zapewnić maksymalnie dobre warunki do rozwoju tzn pozwolić mu mieszkać w brzuszku tak długo jak to mozliwe.

Agulam, ja jak jestem zmęczona to czytam Twoje posty bardzo pobieżnie bo po prostu nie jestem w stanie sie skupić zeby rozszyfrować te literowe rebusy :)
Ja nie mam przebarwień wiec nie pomogę.

Seorise, moja kondycja juz od dawna kuleje, ale teraz to juz faktyczne jest kiepsko. Zakupy w CH byłyby mozliwe tylko w towarzystwie męża ale ja i tak zrezygnowalam z nich całkowicie. Teraz tylko zakupy w sklepach remontowo budowlanych urzadzamy.

Dziewczyny na jakiej wysokosci macie brzuchy? Mi sie wydaje ze mój sie ostatnio troche obniżył ale nie jestem pewna... To zdecydowanie za wczesnie na obniżenie brzucha dlatego troche mnie to zmartwiło ale mam nadzieje ze to tylko moje złudzenie.
 
Pola ..ja mam brzuch nisko. Praktycznie leży mi kolanach przy siedzeniu;-) I uderzam w niego przy wchodzeniu na schody.
Mam wrażenie ,że rośnie w dół. Plusy są takie ,że nie mam kłopotów z oddychaniem.

Ja się tym nie przejmuję bo poprzednia ciąża też tak wyglądała. W maju wszyscy poród obstawiali....
Lekarka twierdzi,że mimo położenia brzucha w badaniu wszystko bardzo wysoko więc luz....;-)

Dla porównania koleżanka która odwiedziła mnie kilka godzin przed porodem miała brzuch tuż pod biustem....
Więc nie wiem jak to jest...
 
Hej

Emyly super że Igiemu przeszło!

Ada zgadzam się z Jagodka. A dlaczego tak wcześnie chcą skoro mała się nie prosi na świat? Nie rozumiem.
Ewa oj współczuję skoków ciśnienia. Zawsze coś ehh :(

Ja dzisiaj ledwo chodzę. Pachwiny mnie tak bolą jakbym na rowerze jeździła. Na dworze szaro buro więc siedzimy w domu.

U mnie remont nadal trwa. Pokaże wam ściany tylko trochę słońce kolory przekłamało bo nie są aż tak ciepłe czytaj różowe ;)

Kolory fajne, będzie ładnie:tak:

Jagódka widzę, że teściowie zaszaleli z remontem... Szkoda, że teściowa sama z tym próbnikiem kolorów nie przyszła, ale z drugiej strony - dobrze, że sama koloru nie wybrała, bo może jeszcze musiałabyś ciągle patrzeć na coś co Ci się nie podoba

Ja go wczoraj pogoniłam z tym próbnikiem.. A dziś teściowa sama mnie zaczepiła jak wróciłam z zakupów. Powiedziałam jej, że skoro wymyślili remont, to niech sobie sama wybiera. Powiedziała, że chce złamaną biel:szok: mało brakowało, a popukałabym się w czoło:-D Wybrałam żółty, nie taki oczoje**y, neutralny raczej.
dziewczyny powiedzcie mi czy macie plamy/przebarwienei na twarzy?ja mam ich sporo ,w poprzednich ciazach tez tak mialam.jesli tak to co na to stosujecie?kupilam krem i tonik z iwostin ale moze Wy cos zaproponujecie

Plam nie mam, aleee przede wszystkim wysoki filtr i nie wystawiaj się na słońce, bo słońce utrwala takie zmiany.
 
reklama
Do góry