reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

hej :-)

ale dzisiaj sobie pospałam :-D ostatnio strasznie się rozleniwiłam pod każdym względem,


Jeśli chodzi o prasowanie to moja teściowa zadeklarowała się, że popierze nam ciuszki, bo ma możliwość wywieszenia na dworze, a my nawet nie mamy balkonu, więc liczę po cichu, że też wyprasuje, ona ma manię prasowania, a ja raczej robię to tylko z konieczności:-)

makota89- nabiału jem sporo, ale za to mięsa bardzo mało jakoś mi nie podchodzi :baffled:
malgorzatkar - spokojnie ja też jestem z wyprawką daleko.... też planuje po majówce wziąć się do roboty :tak: jak dotąd nakupowałam tylko ubranek, kocyki i kilka drobiazgów

idę się ogarnąć i chyba na jakiś spacer trzeba iść tak cieplutko na dworze :-)
 
reklama
a ja jutro dopiero wysyłam pismo, żeby mi remont zrobili... ciekawe na kiedy termin ustalą, mam nadzieję, że przed porodem :confused:

burza przyszła, leje właśnie... skończy, to idę po Olę i jedziemy kupić jakieś tenisówki-balerinki, bo gorąco w półbucikach biegać... miałam jej zrobić wycieczkę autobusem, zobaczymy, jak chmury nadal będą pojedziemy samochodem, żeby nie zmoknąć za mocno.
 
Małgorzata u mnie też wycieczka po buty. Dobrze że ma trampki to polata w nich.
Makota ja tam tylko femibion i magnez 3x dziennie. Ledwo pamiętam o tych wszystkich tabletkach. Jem ryby i starczy
 
u mnie też burza, więc ze spaceru na razie nici :no:
ja nie przyjmuję żadnych suplementów, lekarz nic nie zalecił więc chyba nie ma takiej potrzeby, czytałam gdzieś, że jak się bierze dużo witamin to dzieci rodzą się duuże, ale ile w tym prawdy? nie wiem
 
Biorę centrum materna+DHA od 2 trymestru praktycznie. Ryb też jem sporo. Muszę zapytać gina o tą witaminę D.
Limonko spokojnie, to raczej my jesteśmy nadgorliwe:-D Ale ja mam powód, więc jestem usprawiedliwiona.:sorry2:
Z kocykami słabo stoję, mama mi obiecała jeden. Ale z cienkich mam malutko, bo Klaudusiowe polarkowe się zmechaciły, grubsze są ok. No nic kupię najwyżej jeszcze jeden.
 
reklama
jagodka ja tez moge na mojego liczyc ale wyjezdza i bezdie w innej strefie zcasowej ,przekaze mnie jakby innemu lekarzowi w razie 'w'

ja tez ostatnio na siedzaco prasowalam:confused:

burzowo u nas....chmury sie zbieraja ...ciekawe co sie rozwinie....

sorkiza post pod postem


to ja chyba jako jedna z nielicznych jestem daleko w d**** z wyprawką... po majówce się biorę już koniecznie
noo ja tez do nich naleze.....


u mnie też burza, więc ze spaceru na razie nici :no:
ja nie przyjmuję żadnych suplementów, lekarz nic nie zalecił więc chyba nie ma takiej potrzeby, czytałam gdzieś, że jak się bierze dużo witamin to dzieci rodzą się duuże, ale ile w tym prawdy? nie wiem
moj lekarzmowi to samo ze tylko w Pl kobiety w ciazy biora tyle lekow /witamin a potem duze zdieci:dry:
u Ciebei burza?hm u mnei chmury z innej strony pzrylazły ,nie od Łodzi:sorry2:
fajnei ze tesciowa Ci popierze ciuszki:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry