reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2014

reklama
Hej dziewczyny ;) Sorrki, że ciągle Wam tu truje tyłki, ale znowu mam pytanie. Robiłam dziś tą nieszczęsną glukoze i wynik mam (75 g glukozy,po dwóch godz) 171,6. Norma jest od 70 -140 ;( Czy mam sie martwic? wizytę mam dopiero za tydz ;/

czy masz się martwić tego nie wiem, ale na pewno za wysoki ten wynik :(
czytałam w necie, że powinien być do 140 :baffled:

Elifit - to jeszcze nie są upały i to mnie strasznie martwi :(
Kum - oj tak! bób! :cool2:
Agula - może to cisza przed burzą? ;)
 
Gonia, ogranicz słodycze, cukier i ciężkostrawne potrawy, szczególnie smażone, białe pieczywo, dostaniesz skierowanie do diabetologa, glukometr i zalecenie diety, od razu sobie wygooglaj dietę i stosuj. ja miałam na czczo i po godzinie prawidłowo, a po dwóch koło 180, teraz mierzę cukry godzinę po posiłkach głównych i na czczo, na szczęście w swoim jadłospisie prawie nic nie musiałam zmieniać, jedynie płatków na mleku nie mogę jeść tak jak wcześniej...

Buty kupione, już nawet wypróbowane :p Ola oczywiście wybrała sobie sama baletki, na rzepy uwierały ją w stopę, a wiązanych nawet nie chciała na nogę założyć, modnisia mała :p

Mika na światowida nie było jeszcze dostawy sandałków, może przed majówką będą, ale pani nie wiedziała dokładanie...

co go magnezu: mi dziś pani w aptece powiedziała, że magne b6 to lek i ma na pewno w tabletce taką ilość magnezu jak zapisane na opakowaniu, a reszta to suplementy, więc ciężko powiedzieć...
 
he he chmury sie rozeszly wiec na razie nic sie nei dzieje;)ale duszno mi caly zdien...

elifit ja tez sie ciesze ze termin na pocz lipca mam,nie zdziwie sie jak w zcerwcu urodze...

też mam termin i początek i też się nie zdziwię jak urodzę w czerwcu. coraz częściej o tym myślę
 
pierwsza ciaza skonczylasie miesiac wczesniej
druga 12 dni przed terminem lekarz wyznaczyl cc

teraz Wiki liczy ze urodze w jego urodzinki(27czerwiec),,czas pokaze......
 
reklama
Czyżbym była jedyną, która liczy na to, że przenosi? :-D Mąż mi jeszcze czasami marudzi, żebym mu prezent na imieniny (29 czerwca) zrobiła :-)
 
Do góry