reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Mamunie Kochane! :-) no to zaczynamy remont powoli :-) jejku jak ja bym chciałabyś już po :-) Asica takiej kawy bym się napiła z chęcią :-) Konwi Kicrym Mateuszkowa koniecznie wstawię focie :-) mam nadzieję że wyjdzie tak jak chcemy :-) w wolnej chwili wskoczę Was poczytać :-) życzę miłego dnia:* i buziole dla dzieciaczków :-) Ps. Nocka jak każda :-) 1 pobudka na mleczko :-) i do 8.30 :-)
 
konwalianka - na szczescie ta wysypka nie byla "sucha" probowalam wczesniej linodermu, oilatum soft ale nie schodzilo, a po sudocremie zeszlo:szok:nie wiem czy to zasluga kremu czy akurat sie to zbieglo z ogolnym zejsciem alergi ale patrzylam przed chwila i sladu nie ma, jedynie w 1 miejscu szorstka skorka
 
corin, może u Was się sprawdzi .. u nas niekoniecznie.. ja juz teraz kładę małego co 3- 3,5h.. czyli jak się przebudzi o 6.30 to idzie spać o 9-9.30, później 12.30-13.30 i ok. 16 ostatna drzemka..ale wczoraj się zdarzyło, że spał tylko o 13 do 14.30 czy jakoś tak.. i to była masakra..a usnął wieczorem o 22 i tylko ze mną..
u nas był problem z "przestawieniem" małego, wcześniej miał 4 drzemki, przy czym ostatna kończyła się ok. 18.. co 1.5-2h szedł spać.. pierwsze 2 dni były karkołomne, ale się udało.. trzymam kciuki aby i Was obeszło się bez lamentu:tak:
balkan, naprawdę super.. Mateusz to dzielny, twardy chłopak

jeju.. ja potrzebuję wiecej kawy!
 
Hej mamusie!Konwalianka TY to masz te nocki.Współczuję.Mateuszkowa ja bym poszła do lekarza sprawdzić co to za wysypka,mówią,że na brzuszku to niedobrze.Sudocrem pomaga miejscowo ale generalnie nie jest na takie rzeczy no i wysusza skórę.U nas przy odparzeniach pupy się sprawdza ale nie stosuję często bo bardzo wysusza. Balkan dobrze ze a małym już ok.:)Miłego dnia wszystkim mamuśkom!:-)
 
to i ja się przywitam :)

nie doczytam wszystkiego, więc się nie odniosę... :( Mateusz obudził się zdrowy, zadowolony i gotowy do zabawy..... kamień z serca....
Super, że wszyskto jest ok :*
Dzień dobry :-) Załapię się na kawkę jeszcze? Jeśli tak to poproszę siekierę (przynajmniej wirtualnie sobie pozwolę bo w realu tylko inka ;-) )

U nas nocka bez rewelacji, ale o niebo lepsza niz ostatnio. Pobudki tylko na cycusia i o 4.30 koniec spania.

Postanowiłam od dziś przedłuzać Ewie czas zabawy i chcę ją kłaść co 3- 3,5 godz nie częściej. Mam nadzieję że wytrzyma. Może to zmieni coś w nocnym spaniu.

Bardzo proszę - specjalnie dla Corin
images


Ile razy Ewa dziennie śpi?

A ile w ogóle Wasze dzieciaczki śpią w dzień? Mój raz w porywach do dwóch po kilkanaście minut. 30 minut to sukces!!! A noce i tak marne...
 
mimi - dzieki, idziemy za tydzien, wiem ze sudocrem nie jest rozwiazaniem ale posmarowalam mu tylko 2 razy, a na pupke nie stosuje, teraz musze dojsc od czego go tak wysypalo..
asica - moj spi albo 3x ok 30min do godziny albo 2 x ( raz ok godz. a pozniej ok 2,5 godz )
 
Starszak w p-lu, Liwka śpi, a ja się zabieram za sprzątanie...brrr nie na widzę tego:dry:
Balkan super że malutki zdrowy, może rzeczywiście tak na ten szpinak zareagował.
ascia moja Liwka śpi 3 razy, po ok 30minut do godziny. ale różnie to bywa, bo jak idziemy na spacer to też jej się jeszcze oko przymknie:happy2:
Moja Liwa też źle sypia, już mam dość,:-( dziś też żadnej rewelacji, nie wiem ile razy do niej wstawałam, 4 razy jadła, ale ile razy podchodziłam do łóżeczka to nie wiem... i obojętnie czy je na wieczór moje z butli, czy cycusia czy zasypia ze smoczkiem czy bez, scenariusz co noc się powtarza. Ja bym była wniebowzięta jakby mi się 2 razy obudziła:dry:
u nas pogoda szaro-bura, ale dziś na spacer i tak pójdziemy:)
 
konwalianka - na szczescie ta wysypka nie byla "sucha" probowalam wczesniej linodermu, oilatum soft ale nie schodzilo, a po sudocremie zeszlo:szok:nie wiem czy to zasluga kremu czy akurat sie to zbieglo z ogolnym zejsciem alergi ale patrzylam przed chwila i sladu nie ma, jedynie w 1 miejscu szorstka skorka



Hejka ja smaruje jak mu cos wyskoczy Balneum (w pl tez chyba jest) bądź mam jeszcze jakąś inna maść,no i raz już byłam u lekarza to mam na recepte jedna,bo my alergicy z mężem jesteśmy,więc mały troszke chyba odziedziczył.




Balkan dobrze że maluszek zdrowy!

U nas nocka super,,,,o 23 obudził sie na oszukane mleko i tak po wypiciu do 7 rano spał,,,oby tak było i dziś:happy2: .
Mój maluszek śpi zawsze okolo 11,tyle ile chce,,,,potem około 14 a jeśli nie zaśnie to około 16 jeszcze raz go kłade,przeważnie śpi 2 razy ale zdarzy się i 3.
miłego dnia
 
reklama
Ewa spi mniwj wiecej o
7.30 - ok. 2 godz
Ok 12-12.30 - tu spi roznie od 20 min do 1,5 godz
Ok. 15 - j.w. 20 min do godz

Problem w tym ze jak o 12 zasnie i spi te 1,5 godz to potem o 15 i tak jest spiaca i odpada. Czasem jest tak ze jak sie obudzi o 10 ubieram ja i idziemy na spacer, wtedy po 30-40 min znow spi.

Trafil mi sie taki spiacy misiek. Kiedys mi to nie przeszkadzalo, bo mialam cas zeby ogarnac dom, rodzine i jeszcze dla mnie wystarczalo, a mloda i tak spala w nocy.
 
Do góry