reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Hej Mamuski

Czytam Was pracowicie wieczorami, ale dzis cos nie doczytalam... Utknelam i nie mam ochoty isc dalej. Prosze Was bardzo... o odrobine dystansu. Fajne jestescie - i stare i nowe - i niech tak pozostanie.

Konwalianka, widzialam, ze mialas problemy spaniowe. Moj maly od dawna tak nie dawal czadu. Nie mogl zasnac w dzien i skonczylo sie kompletna histeria. Suszylam suszarka i tylko to pomoglo. Maly to uwielbia. Sprobuj, moze zadziala :)
 
a ze mnie nocny Marek się robi..

kociatka
, co racja, to racja
anp, ja też jestem na etapie poszukiwania pracy :-( dziś zwiększyłam poziom bezrobocia w naszym kraju. &&& za ciepłą posadkę.
asica, jejuuu jak ja Ciebie rozumiem, u mnie też nie najlepiej ten rok się zaczyna. Ściskam mocno.
Anetkaaa, szewc bez butów chodzi :tak: mój brat też jest fotografem, a ja wcale nie mam zdjęć
Kkasiulka, dzięki za linka do kursu, ja też mam lustrzankę Canona a zielonego pojęcia o robieniu zdjęć nie mam
Alex, avatar przefajowy :-D Mój Maluszek nie chce smoczka, ale za to śpi ze mną, usypia przy cycu i nie wiem, jak mi się uda go tego oduczyć
Miczka, u nas też był dziś ksiądz, ale Franuś niestety już spał. A ksiądz jaki fajny, jak zobaczył zabawki Franka, domyślił się, ze Maluszek śpi i zrezygnował ze śpiewania kolęd :biggrin2:

Ja od dwóch miesięcy też mieszkam na swoim i jestem mega happy!
Lecę spać, a Franek z nami w łóżku ..
 
Hejka. Witam z rana i parzę kawunię, również bezkofeinową ;-)
images


Już, już wstawałam z uśmiechem na ustach, że jakoś wszystko ogarnę, ale postanowiłam jeszcze taką "poranną" strategię obmyślić i przypomniało mi się, że w styczniu mamy szczepienie i przegląd zrobić... :angry:
Dam rade! Co nas nie zabije to nas wzmocni!

A tak z pozytywów to noc już lepsza. Młody spał od 22 do 5 i nie było "nocnych interwencji smoczkowych" ;-)
Buziam i życzę pogodnego dzionka :*
 
bede na wyzycie za tydz to zapytam, zreszta ja mam jeszcze czas bo narazie chce znalezc przyczyne alergi - wysmarowalam go wczoraj sudocremem na brzuchu - zobaczymy przy kapieli czy zeszlo cos, oby..
sudocrem nie jest na takie rzeczy..on wysusza..skórę z alergią, która jest przesuszona należy nawilżać a nie dodatkowo wysuszać..

Ja danonków nie daję,za wcześnie.
mnie problem nie dotyczy, bo mały ma alergię, ale nawet gdybym mogła to uważam jak mimi, na to przyjdzie czas..nie teraz

Milenka wczoraj była z moja mamą i spała 2x30minut. A dziś ze mną 2x3godziny :-D:-D Ja to będzie jak wrócę do pracy??
Kasia na pewno się dotrą.. może mała lepiej na dworze będzie spała..nie zamartwiaj się za wczasu

kkasiulka no już powoli się wszystko unormuje - wróciłam na swoje miejsce ale zmienia mi się szef więc trafiłam w idealny moment bo pożniej nie wiadomo jak by to było. Filipek znosi to dobrze chociaż w pierwszy dzień był taki płaczliwy i nie chciał spac jakby się bał że znikniemy .Cieszę się że zosatwał już na dłużej z teściową i widziała jaki jest jego rytm dnia -
tylko ja tak starsznie tęsknię -buuu
Madzia, na pewno jest ciężki powrót do pracy, ale świetnie sobie dajecie radę!

Dziewczyny mam pytanko czy Wy zmieniacie dzidziom pieluszki w nocy bo mój maluszek śpi na brzuszku i dziś go sama obudziłam aby mu zmienić pieluszkę bo miał taką pełną a nie chciałam żeby na niej spał,gdy go karmię to tez zmieniam a w nocy czasami dostaje pić.Ale senk jest w tym że przy zmianie pieluszki mi się wybudza i tak jak dziś przez godzinę nie chce spać.I tak za każdym razem.

To nie zmieniaj.. jaki sens zmiany jak małemu nie przeszkadza? przecież nic mu nie będzie jak pielucha będzie przez noc.. u nas jest gorzej, bo TYmkowi pampersy przeciekają niemal każdej nocy.. ja zmieniam bo MUSZĘ, przecież nie będzie spa w mokrej piżamce..ale robie to na śpiocha..rzadko się wybudza

w nocy robię małemu 150 wody z 3 miarkami mm troszkę go oszukuję,ale on jest głodomorem i niekiedy dwa razy czasami raz sie obudzi w nocy na amu.
hmm.. mój się budzi 4 razy na amu

wydrusia, ale fajnie, że spotykacie się z Maqnio..ale Wam zazdroszczę.. i koniecznie pochwal się pokoikiem Liluni
Miczka, jak poskutkuje ta woda święcona, to małego normalnie w niej wykąpię :-D
kociata, mały przy suszarce sał przez 3 m-ce w czasie kolek.. teraz mu nie pomaga..ech, ale dziekuję


NO a teraz witam się z rana.. my nie śpimy od 6.40, co jest lepszym wynikiem niż wczoraj (5.30), ale nadal bez rewelacji.. ja nie kapuję tego.. przez cały dzień miał jedną drzemke 90minutową.. przed snem nie spał 6.5h! a on spał w nocy od 22 do 6.40!!!!nosz... i 4 pobudki w między czasie..ech

witaj asica..
Miłego dnia
 
Hej!

U nas dzisiejsza nocka ok, 4 przebudzenia, aby smoczka dać i mała pospała do 7.00. Ja się przebudziłam o 5.30 i już kurcze potem nie mogłam zasnąć:baffled::wściekła/y:

anp, ja też jestem rocznik 86, za 2 tyg. stuknie 26 latek:-)no &&&&&&&&&& za nową pracę!
balkan, cieszę się że z Maluszkiem wszystko ok, dzielny chłopczyk:-D
asica, witaj! Na pewno dasz radę, tak trzymaj! Trzeba myśleć pozytywnie:tak::-D

konwalianka, mnie również Danonki nie dotyczą, moja mała też ma skłonności do alergii... ale jestem też zdania, jak większość, że na danonki przyjdzie jeszcze pora - za wcześnie wg mnie oczywiście...
 
Ostatnia edycja:
Witam i ja rankiem:)
Przeczytałam wszystko, jeju ile wy drukujecie:-p
Alex a to na razie tajemnica:-ppisz w skrócie Kic:tak:
Asica dacie radę!pyszna kawka;-):happy2:ja od 01.03 prawie też jak na bezrobociu będę bo idę na wychowawczy, ciekawe czy podołamy finansowo, mam nadzieję, bo teraz 2 dzieci do utrzymania:cool2:
mamaFranusia oby szybko praca się znalazła:tak:
Miczka to teraz młody będzie meeega grzeczniutki;-):-D
Wydrussia to powodzenia w remontowaniu, oby czysto, żeby nie trzeba było potem sprzątać;-)
Mój M nie fotograf, ale "zapaleniec":tak:zrobił kurs fototechnika i bardzo lubi strzelać fotki, szkoda że czasu brak...mamy Nikona D90, najbardziej mi się chce śmiać jak idziemy gdzieś na dłuższy spacer/wycieczkę i M te wszystkie toboły wlecze ze sobą:-D
 
witam sie i ja..
nocka bez rewelacji jak na malego - pobudka o 5.00 na zabawe:baffled: ale dobrze ze usnal..
wysypka juz prawie zniknela z brzuszka wiec jest lepiej

wydrusiu - powodzenia w remoncie i koniecznie wstaw zdj pokoiku malutkiej :)
asica -dzieki za kawunie!!
 
to i ja się przywitam :)

nie doczytam wszystkiego, więc się nie odniosę... :( Mateusz obudził się zdrowy, zadowolony i gotowy do zabawy..... kamień z serca....

a dziś od rana jest z nami Tatuś, bo dopiero na 14 idzie do pracy..... ale On teraz odsypia, a ja bawię z Młodym - choć w zasadzie Młody jest przyzwyczajony, że rano się sam bawi... :)
 
reklama
Dzień dobry :-) Załapię się na kawkę jeszcze? Jeśli tak to poproszę siekierę (przynajmniej wirtualnie sobie pozwolę bo w realu tylko inka ;-) )

U nas nocka bez rewelacji, ale o niebo lepsza niz ostatnio. Pobudki tylko na cycusia i o 4.30 koniec spania.

Postanowiłam od dziś przedłuzać Ewie czas zabawy i chcę ją kłaść co 3- 3,5 godz nie częściej. Mam nadzieję że wytrzyma. Może to zmieni coś w nocnym spaniu.


Balkan, kamień z serca.
 
Do góry