reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

A zapomniała bym sie pochwalić, że Błażejek już "tańczy" na czworaka :-) takie pozy przybiera, że lejemy z mężem ze śmiechu.

KKasiulka o ile dobrze pamiętam pisała, że karmiła córcię przy reklamach - dobrze wiem o czym mówisz heh. Reklamy się zaczynają i młodego nie ma, a jak nie chce jeść to czekam na reklamę i mu butlę podstawiam ;-) jak się zapomni to zje :-D:-D
 
reklama
Hej hej!
Kolejna nieprzespa noc wiec siekiera i dla mnie się przyda ;)
Musze Was doczytac, taki mam plan.

Alex mam dokladnie taki sam aparat i niestety korzystam tylko z automatu :/
Kkasiulka jaki jest przedzial cenowy za ten kurt - stopien?

Milego dnia zycze!
 
malamii - czytaj i popijaj
images
 
malami - cos ok 250zł za 2 tyg kurs, lekcje co 2 dni, zadania co zrobienia, przesyłasz fotki na forum, tam prowadzący to ocenia, komentuje. Fajny :)

asica - tak, Majka tak własnie jadła ;-) Też mam filmiki z Majunią jak tańczy na 4, a całe łóżeczko z nią. I moje chichranie w tle ;-) Ciekawe co Milenka wymyśli ;-)

Chandrę dziś mam :-(
 
Witajcie!

U nas noc standardowo, przespana, za to w ciągu dnia Dawidek ciągle marudzi, tak go te zębule męczą, a przy jego problemach z jelitkami, nic mu podać nie mogę, także ratujemy się dentinoxem i zimnymi gryzakami.

Dziewczyny, wykończy mnie ta anemia, ciągle jestem zmęczona i nic, tylko bym spała…

Konwalianko, trzymam kciukasy za lepsze noce! Buziule!

Monia, nie mogłaś spać?! Ja przykładam głowę do poduszki i mnie nie ma, bez względu na pore dnia i nocy;)

Balkan, uff…dobrze, że wszystko z Mateuszkiem ok. Cmokaski dla Was! Ukochaj ode mnie, proszę, Malutkiego:)

Kicrym, Mateuszkowa, Mimi, Malamii, witajcie!

Corin, u nas nie ma szans na spanie po 3 godzinach, po 2 już Dawidek ma totalny odlot. Paluchy zaciśnięte za Was!

Wydrussia, ale Wam zazdroszczę, my nie jedziemy, bo Rózia chora, nie chce narażać Dawidka. Dobrze, że Maqnio mi powiedziała.

Asica, Dawid śpi 3 razy po 1-2 h.

Anp, a dlaczego Ty mu dajesz oszukane mleko?

Kkasiulka, faceci… ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama

Anp, a dlaczego Ty mu dajesz oszukane mleko?


bo samej wody niechce a zjada w dzień wystarczajaco,a chudy nie jest i nie chce mu żołądeczka "rozwalić",pediatra tutaj w październiku mówiła że w nocy wodę ale on nie chce a po mleku spi wiec dosypuje go mniej,,,pomysł posunęła mi przyjaciółka która tak robi z swoim 10 miesięczny synkiem,,jutro się dowiem ile waży,,mamy w południe wizytę.
 
Do góry