reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Ja na meningokoki też nie szczepiłam, jak pytałam lekarki, to polecala własnie najbardziej, zeby na pneumokoki zaszczepić, bo to najczęsciej wywołuje groźne choroby u dzieci..

asica, no właśnie po co sobie odbierać małe przyjemności..

Czas na śniadanko..

ememte, a co tam brzuch! ja tam bym sie nie przejmowała...zobaczysz ile babek będzie na zajęciach z dziećmi z takim brzuszkiej albo i większym:):)
 
reklama
beja - ja sie wlasnie zastanawiam czy zaszczepic na meningokoki, o ile nie jest za pozno, a rota odradzila nam pediatra skoro maly nie pojdzie do zlobka po 6mc ze nie ma sensu, miejmy nadzieje!!!!

ememte - witaj :) ale i tak sie zmobilizowalas na base!! mi jest jakos wstyd sie pokazac z takim dupskiem moim ;/ .. musialabym ubrac taka pianke jak na deske do plywania ;/
 
mateuszkowa - NIE GRZESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! gdzie ty niby to dupsko masz????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-p:-p:-p:-p:-p:-p:-D:-D:-D:-D:-D:szok::szok::szok:
kur..ka znów but zdjęty!!!!!!!!
 
mateuszkowa na meningokoki szczepiłam jak miał 3 lata bo była u nas mala epidemia....mala dziewczynka zmarla na sepse wywołana własnie meningokokami:-( ja tez jestem zaszczepiona.

emente basen super sprawa, acha a tesciowe sa rózne wiec sie nie zdziw;-)

mateuszkowa ale z Ciebie kokietka z reszta jak ze wszystkich babeczek;);)
 
Ostatnia edycja:
Mateuszkowa to zajęcia dla dzieci więc z chęcią z małym pójdę, sama planuję chodzić od stycznia. Basen mam prawie pod blokiem więc głupio z nie skorzystać :)
Dodi może masz rację .... no jak nie znajdę nic ciekawego to pójdę w dwuczęściowym


Co do szczepień to my szczepiliśmy na rota a w styczniu będziemy drugi raz szczepić na pneumokoki bo nie szczepiliśmy od razu na te 2 rzeczy.
 
reklama
Krzyś znowu spał od 19.40 do 8.40 chyba się przyzwyczaję huuuuuuuuuuurrrrrrrrrra ;-) Teraz się kula od prawej do lewej na kanapie. Czekam aż mam przywiezie mi łóżeczko turystyczne to przynajmniej na chwilę będzie spokój z pilnowaniem. Teraz zjada chusteczki do dupki, bo wszystkie zabawki razem wzięte nie są takie fajne;-) Idę zrobić kawke i sobie poczytam co u Was.
 
Do góry