reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

reklama
Witajcie porannie.Mateuszkowa ja uważam ze szczepionka na pneumokoki jest koniecznością.Nie mieszkam w pl i u nas jest to obowiązkowe i bezpłatne szczepienie.Jesli jest nie przeterminowana i wykonywana w prawidłowy sposób nie myslę ze stanowi zagrożenie.Nie sądzę by autyzm był wynikiem szczepienia.Dla mnie to jakaś bujda:)
 
mimi - witaj :) mysle tak samo, dlatego zaSZCZEPILAM MALEGO, a wymyslanie ze szczepionka spowodowala autyzm jest dla mnie wyssane z palca, przeciez to nie mozliwe, szczepionka mogla co najwyzej przyspieszyc wystepowanie objawow autyzmu, jesli dziecko zle ja znioslo i mialo jakies powiklania.. ale zawsze beda zwolennicy i przeciwnicy szczepien
 
Ja jestem zdania ze lepiej zapobiegać niż leczyć okropne choróbska wywołane przez pneumokoki.Znajoma co uważa ze szczepionki to samo zło sama doświadczyła i zmieniła zdanie po cięzkim zapaleniu opon mózgowych jakie przeszedł jej synek.Na szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie. Myśmy tez mieli obowiązkowe szczepienia i żyjemy a były to czasy gdzie technologia była na o wiele niższym poziomie.
 
ja tu siedzę i sobie plotkuję a mały nogę z buta wyjął, ehhh nie mam siły już, młody jest nie do okiełznania z tymi butami!!! idę się pomęczyć i mu założyć bo drugiego próbuje zdjąć:baffled:

cho..ra! drugi zdjęty!!!!!!! aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
 
witam porannie:) męzyk na siłowni , mała zasypia w łożeczku a ja mam chwilkę, nie wyspałam się dzisiaj. o 3.00 mała zjadła a potem była pobudka co godzinę, w sumie tylko podac jej smoka musiałam ale to i tak przerywany sen więc nie za fajnie..

Ja tam tez zaszczepiłam na pneumokoki, rotawirusy sobie odpuściłam..

psotka, a co za fotelik kupiliście? jakiej firmy...my tez musimy juz pomysleć o nowym, bo w tym małym to jak paróweczka jest ściśnieta:)

Co do ubranek to my większosc mamy uzywanych, kupionych na allegro albo w ciucholandach poluje..wole to niż jakiejś gorszej jakosci nowe:) body, rajtuzki i inne takie skarpeteczki kupuje nowe.. no i oczywiście trochę tez nowych kupilam, bo sie nie mogłam powstrzymac:)
 
dodi - my tak samo, nie szczepilismy na rota..mam nadzieje ze go to nie dopadnie..;/ ;/ a szczepil ktos na mieningokoki ???
co do fotelika to mamy to samo.. corka kuzyna ma 10 mc i dalej jezdzi w takim jak nasz maly, a co najlepsze dopiero ze 3 mc temu wyjeli jej wkladke noworodkowa....... eh..... :baffled::baffled: musze zakupic rowniez taki fotelik..
 
mateuszkowa mój starszy syn jest zasczepiony na meningokoki:tak: młodszego 4 stycznia zaszczepie pierwszy raz na pneumokoki, starszy jest zaszczepiony i nie ma żadnych skutków ubocznych, uważam jak mimi ze to bujda!

dodi my tez juz mamy fotelik 0-18kg bo juz sie Wojtek nie miescił do małego :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Dziewczyny
Mały wstał dzisiaj o 6 i teraz ucina sobie z tatusiem drzemkę.
Muszę posprzątać trochę w domu bo dzisiaj teściowa przyjeżdża chociaż jakoś specjalnie spinać się nie będę, w końcu też miała małe dziecko w domu i chyba zrozumie, że nie mam czasu na froterowanie podłogi itp. :)

Co do ciuszków to mój synek ma trochę po moim siostrzeńcu chociaż tak jak Mateuszkowa- body i takie "bieliźniane" rzeczy kupuję mu nowe bo jakoś nie lubię jak są takie "znoszone", a wiadomo, że takie najczęściej się niszczą.Oczywiście jak zobaczę coś ładnego też kupuję bo nie mogę się powstrzymać :)

Ja prezenty mam już kupione. Teraz szukam na allegro strój kąpielowy jednoczęściowy bo od 12 zaczynamy chodzić z małym na basen a ja mam stroje tylko dwuczęściowe , a niestety w takim już nie wyjdę :) Brzuszek jeszcze został po ciąży... Ciekawe czy kiedyś go zrzucę ... jak na razie nie mam siły na ćwiczenia. Jedyne mięśnie jakie ćwiczę to mięśnie rąk od noszenia synka :)

Miłego dnia
 
Do góry