reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipiec 2011

mateuszkowa - jak ja si ciesze ze jestem zaopatrzona w ciuchy dla małego na dłłłuuuugo, uwierzysz, że kupiłam mu tylko 2 ciuszi i 2 czapeczki i to tylko dlatego, ze nie mogłam sie powstrzymac :tak:
aneta - u mnie tez brak koncepcji
beja - w nocy nie kaszle
 
reklama
beja - nie mam, raczej kupuje to co mi sie spodoba i jak ta osoba ma jeszcze cos wiecej to kupuje zeby byla 1 przesylka
asica - zazdroszcze!!!!!! ja kupowalam nawet jak maly mial - takie uzaleznienie ;-) dostalismy troszke ubran, ale juz z tego powyrastal, bo prezenty konczyly sie na rozm 68, na 74 i 80 mam jakies dresiki ale malo mi bylo!!! musialam mu dokupic jakies pajace itp. zeby mial w czym spac, chociaz ostatnio spi tylko w samym body i skarpetkach ..
 
beja, mateuszkowa - duuża oszczędność. Fakt, że kilka lat ciuszki mają i są też różowe bo po dziewczynkach też są ale to małemu nie przeszkadza. A te z których wyrośnie zachomikuję, może się jeszcze kiedyś mi albo siostrze przydadza ;-) nie mam poddejścia że ciuchy muszą być nowe czy super modne, ważne żeby małemu było cipeło i wygodnie

a ciuszków mam tyle, że mogę kilka razy dziennie małego przebierać a pranie robić po tygodniu :) no może nie aż tak ale sporo tego jest bo chyba po 4 dzieci :) i trochę prezentów..
 
Ostatnia edycja:
mateuszkowa nie jes mu za chłodno? mój spi wpajacu i jescze body na r rekawmu ubieram bo kiedys jak do niego wstałam był taki zimny

asica ja duzo rzeczy kupuje w ciucholandach, dobre jaościowo są rzeczy zagranicznych marek.
 
asica - ja tez kupuje uzywane i nie wstydze sie tego.. sa prawie nie znoszone, bez plam, dziur itp. firmowe , nie kiupilabym malemu spiochow nexta czy sweterka marks & spencer a on tylko w takich chodzi firmowych :-D ubranka sa nie rozciagniete i sliczne i za niektore dalam doslownie 2 zl ........a przeciez zara wyrosnie, nowe tez ma,np. body wole kupic nowe :) po nikimz rodziny nie mielismy ciuszkow wiec kupuje na allegro i powiem wam ze te uzywane po wielokrotnym praniu czesto wygladaje duzo lepiej niz nowe ktore raz upiore:baffled:

beja - spi w body z dlugim rekawem i pod kolderka, jak go ubieralam cieplej to mial potowki i normalnie sie budzil caly zlany potem wiec jak teraz jest cieplej na zewnatrz to ubierag go tak, kaloryfer mam zakrecony, okno na mikro ( ale takie slabe ze prawie nic nie czuc bo cos okno nie tak ;/ ) i maly cieplutki w pokoju pomimo tego mam jakies 21-22 stopnie...ja mieszkam w bloku ktory jest ocielony, na 2 pietrze wiec nie jest zimno :-) a mam porownanie bo rodzice mieszkaja na parterze..
 
mam m.in. taką babeczkę która sama jezdzi do Anglii po takie rzeczy, nowe tez przywozi:tak:

mateuszkowa to goracy ten Twoj chłopak;)

ide sobie zrobic kawki....w koncu!!!!
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry