reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

i my mamy ten sliniak od jakichs 2 tygodni juz :D ale maly woli takie co tata kupil - wielkie z dinozaurami ;-)
my juz po spacerku jest calkiem przyjemnie chociaz czuc wilgoc..:baffled: przyjechalismy do domu tacy ubloceni ze masakra ..
zabieram sie za sprzatanie
dobrze ze moj maly nie boi sie odkurzacza ani niczego co warczy :D
 
reklama
dodi - 100 latek dla córci!

mały teraz dopiero przysnął, a ja taka śpiąca jestem bo od 3 w nocy nawet się nie zdrzemnął...
a co do próbek to na razie tylko z jonsona przyszły... na resztę czekamy...

marzenko - już sobie wyobrażam co musiałaś z psiakiem przeżyć, współczuję, my też mamy takiego kundelka i wiele w życiu przeszedł :-(

mateuszkowa, beja, sestina i wszystkie mamuśki - witajcie

a, mateuszkowa jeszcze sobie tak pomyślłam odnośnie tej wysypki małego - nie przetarłaś mu czasem szyjki chusteczką nawilżaną?
 
Ostatnia edycja:
Asica my dla chrześnika męża kupiliśmy klocki lego duplo.Mały w lutym skończy 2 lata:tak:

a może ciastolinę?? tylko nie wiem czy to dla dwulatków...
 
asica - witaj :) nie, kiedys przetarlam i mial wysypke ale znikla na drugi dzien.. to na szyjce dalej go trzyma moze to byly potowki jednak ? chyba ze po bananie tak dlugo ??dostal ostatni raz w sobote banana..
policzki ma super, gladziutkie tylko ta szyjka..az za uszkami.. ;/
a co do prezentu to moze.. ? plastikowe kregle? duze puzzle? taki magiczny blat do rysowania - mazesz i znika? rowerek/jezdzik ? jakas gitarka ? albo standardowo duze autko/ lalka ? klocki duplo ?jak cos wymysle wiecej podczas odkurzania to napisze:-D
 
Asica a moze coś takiego jak Magiczny Ul? To jest taka tuba która jest założóna na taki wiatraczek i pod wpływem powietrza ta tuba się prostuje. Wcześniej wrzuca się tam "pszczółki" i one z tej tuby wylatują a zadanie polega na tym żeby te pszczółki złapać w siatkę (dołączone są do zestawu).Ufff..tak to mniej więcej wyglada:-D
 
hej dziewczynki moje kochane!! U nas dziś dzień sprzątania więc raczej mnie nie będzie. Musze wreszcie ogarnąć ten bajzel... I tak sobie myślę, że podziwiam te mamuśki co mają domy... jak wam się udaje zapanować nad bałaganem?????? Ja to jakas niezorganizowana chyba jestem, bo jak już super - posprzatam to zaraz znów bałagan... Ehhh... A no i się pochwalę, że wchodzę dziś na wagę a tam... kilogram mniej!!!! I nie byloby w tym nic dziwnego gdyby nie moja ostatnia dieta - colowo-ciastkowa :baffled: Więc nie mam zielonego pojęcia jakim cudem to sie stało, skoro potrafię się odchudzać i waga ani drgnie a tu się opycham przez tydzień slodyczami, popijam colą i chudną :-D:-D:-D

marzenka - moja biedulko, wiem co czujesz, ja tez taka psia mama. Mąż się zawsze wkurza bo co gdzies na FB czy na necie przeczytam o chorym psie i wiesz, można przelać kasę albo kupić cegiełkę na leczenie to ja zawsze wysylam :-( jak bym mogła to bym wszystkie samotne pieski przygarnęła.... :-( podziwiam tę kobietę, musiała mieć bardzo dobre serce bo inni to by się nawet nie zatrzymali... Szkoda, że nie zostawiła nr albo danych bo ja to bym jej chciała osobiście podziękować!! Mnie to by serce pękło gdyby zwierzątko potrąciła, ostatnio mało z drogi nie wypadłam bo... myszka biegła przez drogę i bałam się, że ją rozjadę... ja mam takie chore fazy... za to mój mąż sadysta z wielkim zamiłowaniem straszy koty i ptaszki :angry::angry::angry:

Corin - gratulacje dla spryciuliki, jeszcze chwila i jej nie dogonisz!!

dodi - 100 latek dla bianeczki!!!

Aha zapomniałam powiedzieć, że moje dziecko dzis przespało od 23 do .... 3!!!!!! :szok::szok: byliśmy w takim szok, że ciężko opisać... ale się nie podniecam bo wiem, ze jak mu sie czasem tak zdarzy to jest taka "cisza przed burzą"

Pozdrawiam wszystkie mamuski do ktorych się nie odnioslam, ale odkurzam i mop wzywają:baffled:
 
reklama
asica - tak sobie mysle przy tym sprzataniu a moze taki zestaw do sprzatania wlasnie? ;-) dobry wiek na dobre nawyki ale jak tam kto chce ;-) hihih
moj znowu maruda to samo co wczoraj..........
 
Do góry