reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
teska, konwalianka, asica, madzia - witajcie porannie
wspolczuje wam kochane tych nieprzespanych nocek albo zbyt wczesnych porankow.. moj maly spal znowu od 20.15 - 8.20 .. niestety znowu odwidzialo mu sie z jedzeniem i po nocy zjada ok 110 ml a mnie sie wydaje ze to za malo!! zwlaszcza ze jak tylko je kaszke albo kleik to potrafi wypic 210 ml.. podniebienie krolewskie sie ksieciuniowi wyrabia:-D

za oknem szaro ale mozliwe ze wyjdziemy na spacerek
 
Teska pociesze cie z tymi włosami ze to nie tylko u ciebie sie tak dzieje , mi tez garsciami wychodza włosy , ale ja to wiem z doswiadczenia ze tak sie dzieje po porodzie za jakis czas i leca sobie jak chca
Konwalianka , Asica, Mateuszkowa ,Madzia witajcie z rana
Moja królewna dzisiaj spała az do 8 normalnie rekord bo zawsze o 6 pobudka , i zjadła az 180 mleka to tez jak na nia rekord bo 120 było czasem za duzo , teraz bawi sie zabawkami a ja mam chwile na kawke i na bb

Wczoraj wieczorem miałam akcje

Pitnoł mi z domu mój psiak , nie miałam jak go poleciec poszukac bo sama byłam w domu , jak wróciła córka poszła go szukac , przyszła zapłakana , bo dowiedziała sie ze chyba juz mamy po psie , ze najprowdopodobnie trzasneło go auto , przyszedł Misiek to poleciałam mniej wiecej w to miejsce co niby był pisk psa i lipa nic nie było widac , pomyslałam sobie ze moze ktos go potracił i zawiózł do azylu , wyszukałam w internecie adres i nr telefonu , zadzwoniłam i okazało sie najprawdopodobnie tam jest mój psiak , no to w taksówke i wio do schroniska , no był bidok w klatce zamkniety , opatrzony , Kobieta która go potraciła zabrała go do weterynarza a potem zawiezli go do azylu , na szczescie nic powaznego sie nie stało , troche kuleje ale nie jest połamany ani obrazen wewnetrznych nie ma , jest tylko w wielkim szoku , tak ze ok 12 w nocy zladowałam z pieskiem w domu , a co sie napłakałam zanim tam dojechałam ło matko , tak jak by sie cos członkowi rodziny stało , bo on to jak członek rodziny
 
Witam was z kawusią;-)
Zacznę od was:
Mateuszkowa dziecko je tyle ile mu potrzeba nie należy mu wmuszać jedzenia, jak zgłodnieje to zje te Twoje 210ml:-D:-D
Teska nie obcinaj włosó, to bujda z tym wzmocnieniem po obcięciu
Asica to pewnie po szczepieniu mały taki niespokojny:tak:

U nas nocka nawet znośnie. Mały usnął ok 20.30 i spał do 4tej. Zjadł i obudził się po siódmej:tak:

Ja wczoraj miałam kryzys...znowu:-( tym razem naczytałam się historii Aniołkowych mam, a że sama nią jestem no to wiecie jak to się skończyło... Już tyle czasu minęło a dla mnie to jest wciąż świeże, dla męża też....ehhh...

Marzena do psa się człowiek przywiązuje właśnie jak do członka rodziny, coś o tym wiem.Cieszę się że się znalazł, może nie zdrowy ale cały:tak:
 
Ostatnia edycja:
Dzień dobry :-)

Ewa wydłużyła sobie przerwy między drzemkami. Teraz chodzi spać co 2,5-3 godziny i zaczyna mi brakować czasu w ciągu dnia ;-) Zaczynam was rozumieć ;-)
Z nowości, od wczoraj sama obraca sie z brzuszka na plecy, tak więc w nocy zaczyna się horror, bo najpier obraca sie na brzuch, potem kula sie az wyjdzie spod kołdry, potem "wkulowuje się" na kołdrę, na brzuch i poddusza się :-/ Znów śpię z nią w pokoju, bo zwyczajnie sie boję. Ja jej poduchy nie daję a ona mi takie numery na kołderce odwala.
 
marzena - witaj - no to mialas wczoraj przygode!! dobrze ze z psiakiem ok a coreczka przegrzeczna!!! :)
beja - ja mysle ze ksieciunio mlekiem samym w sobie juz gardzi bo jak pozniej pije tez samo mleczko to jest to samo:-D a przeciez nie bede mu dosypywac zapychaczy smakowych po to zeby zjadal wiecej.. najwyzej kolejne mleczko/obiadek/deserek daje mu wczesniej a zmartwilam sie bo ostatnim tygodniem zjadal po 180 ml rano :) 210 ml dostaje tylko na noc ..chociaz wiem ze jakby mial kaszki 300 ml to tez by zjadl bo smakowa!.. i lap wielkiego przytulanca ode mnie i od mateuszka !!!!!
corin - witaj - cos cie dawno nie bylo? :) to musi bosko wygladac jak zastajesz Ewunie w dziwnych pozycjach, chociaz rozumiem jak musisz byc czasem wystraszona czy z mala ok..jak znajdujesz ja pod kolderka..
 
Dziewczyny nie macie się co martwić, moja niunia z butli teraz jak pije wieczorem to wypija 120-150, nigdy wiecej nie wypiła:) Nie zagłodzi się dziecko!

Corin, no widzisz jak nie urok...... i znowu wylądowałaś z Ewcia w pokoju:) cwaniarka mała:) moja w nocy najwyżej na boczek sie przekręci... w sumie to jeszcze się nie przekręca w cale na brzuch:)

Marzena, ale miałaś znowu przygodę... psiak na pewno wydobrzeje jak ma taka dobrą panią!!
 
reklama
Do góry