reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
corin - to nic, my mamy takie wielkie sliniaki a pod nie daje jeszcze pieluche zeby rece ochronic i jedziemy :Dja sie zastanawiam nad foliowymi sliniakami ale nie wiem czy to takie fajne.. ??

asica - sezon zupkowy rozpoczety ;-)

moja maruda miala isc spac, mowie mu "mateuszek idzie spac" a ten w taki smiech wpadl, zaczal piszczec, zanosic sie ze smiechu.. no to mowie mu"bardzo smieszne mysza, masz isc spac" a ten dalej
hehehe az zadzwonilam do meza zeby posluchal tych smiechow, bo tak sie dlugo smial :D mam nadzieje ze zaraz pojdzie lulu bo ostatnio tak sie lubi "wysmiac" przed spaniem..
 
ja nie wiem co z moim dzieckiem sie stalo....gotuje mu te pie...one zupy a on nawet połowy nie zje:angry: juz mroze po 120ml a to i tak za duzo!
 
beja - a probowalas czy smaczne ( przepraszam ze smiem watpic :p )?? moze jakiegos warzywa nie lubi ??
asica - a moze takie kredki do malowania w wodzie podczas kapieli ???
 
dziób_dziób ale ten twój maluszek już pięknie siedzi...
Corin no ja też o takim fartuszku z rękawami myślałam... ja już nie wiem.... chyba powinnam małą rozbierać i kąpać po jedzeniu;) tylko żeby chociaż ładnie jadła...
 
reklama
moj tez tak pieknie jadl na poczatku ale teraz jak odkryl ze tu sie ciapcia tam mozna wlozyc raczke a tu mama robi dziwne miny jak widzi to co ja robie to jest zabawnie, ale ejszcze zadnego ubranka nie ubrudzilismy;-)

marzenko -oby twojej coreczce sie nie odwidzialo ;-)
 
Do góry