reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

no, mały zupkę zjadł... popił (ale od kilku dni mało mi pije) i siedzi zadowolny w foteliku ;-) jak on świetnie wygląda z takim pomarańczowym buziakiem od marchewki ;-)
beja, mateuszkowa dzięki za pomysły! czekam właśnie na dostawę ciuszków dla małego od znajomej :blink:
mateuszkowa - on uwielbia sprzątać "dorosłą" zmiotką
 
reklama
asica - my przed zupka, wiem jedno nie bede juz mrozic, cholerstwo sie tyle rozmraza ze masakra ( nie mam mikrofalowki ) zostawilam we wrzatku a za chwile znowu podgrzeje....... duzo robity przy robieniu zupek nie mam wiec moge robic co 2 dni, bo chyba nie uda sie jednej zrobic na 3 dni ? co do prezentu to moze: jakis odkurzacz? hihih i widzialam z fisher price taka kosiarke ale nie wiem czy on nie za duzy na to ?? ogolnie to ja bym stawiala na cos edukacyjnego - jestem zwolenniczka takich zabawek niz pluszakow albo samochodow..
 
Witaj psotko. Jak Dawidek? MAsakra z tym lekarzem! Nie ma co na siłe obciążać dziecka kontrastem! Dobrze, że mu się postawiłaś...

mateuszkowa - a te brokuły z czym mu gotowałąś?
 
Dzien dobry psotko !!! mala przed chwila zasnela,a ja lece zaraz robic placki ziemniaczane na obiadzik zupke jeszcze z wczoraj mam ,ziemniaczki potarkowane juz mam przy okazji potarkowalam palca (auc )na szybkiego tarkowalam bo mala sie buntowala ze zajmuje sie ziemniakami a nie nia:-Dtak wiec ide dokonczyc dzielo przyprawic i usmazyc :)ja to narzaie niemam pojecia co dla Naduśki na gwiazdke ,cos upatrze :)
 
wpadłam was doczytać, i się zdziwiłam. Co tak mało naskrobane? ;-)
Obiad kończy się gotować, młoda śpi. My jeszcze nie byłyśmy na spacerku, jakoś nie umię się wybrać. Chyba przejdę na system gotowanie obiadów dzień wcześniej, wieczorem, żeby mieć do południa luz.

Alex, z tym domem to nie jest tak różowo, ja poprostu nie sprzątam codziennie, bo musiałabym nic innego nie robić. Ogarniam chate raz w tygodniu, żebyśmy nie zarośli brudem, a codziennie tylko dbam by ogólnie syfu nie było (typu rozrzucone ciuchy, niepozmywane naczynia albo zastawiony stół w jadalni)
 
psotka, corin witajcie :)
asica - brokuly jadl wczoraj - same brokuly z lyzeczka oliwy z oliwek, a dzisiaj jadl zupke - ziemniak, marchewka, pietruszka ( korzen ) por, brokul, dodalam jeszcze 1 miarke kleiku kukurydzianego ale chyba nie potrzebnie bo wyszla taaaaaaaka gesta, w sumie on woli takie geste niz rzadsze.. - ona mu bardzo smakuje
i moj maly zalapal nowa umiejetnosc - wklada rece do buzi pelnej zupki wyjmuje - oglada i sie cieszy, a najbardziej sie cieszyl jak mu je wycieralam chusteczka.. cwaniak maly, musialam sie nagimnastykowac zeby sie nie pobrudzil bo w bialym pajacu jest ;-)

ps- po brokulku pierdzioszki sa ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry