reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dziewczyny mój szkrab ma jeden taki chropowaty policzek. Możliwe ze to po miodzie? Ostatnio sobie pozwalam na kanapki z miodzikiem:tak:
 
reklama
teska - no tak! i jutro tez ide do lekarza zwazyc i zmierzyc malgo i takie tam :) wczoraj powiedzialam mezowi ze chce kolejne dziecko tylko niech ktos za mnie urodzi:errr: bo teraz wiem jak postepowac z takim malym..mam wrazenie ze moglam dac wiecej mateuszowi... :baffled:
beja - nie wiem bo jak ja karmilam - na samym poczatku to jadlam wszystko procz grochu itp. a malemu nic nie bylo.. nawet kurczaki z kfc jadlam, czekolade i inne jogurty .. a maly nic.. moj mial tez chropowate ale lekarka stwierdzila ze to napewno nie alergia.. ze tak ma.. ale postatnio posmarowalam go kremem oilatum soft i zeszlo !!!!
 
sestina to jakiś z pasieki nie ze sklepu. Mąż przywiózł i podobno najlepszy dla dzieci:-D nie ma etykiety.

A ja dzis na sniadanie jeszcze zjadłam:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
Dokładnie nie wiem jaki to jest bo nie ma etykiety.

Właśnie dostałam poradnik z Bebilonu, próbkę mm i śliniak;-) Wojtkowi się ten śliniak najbardziej podoba bo jest w szeleszczącym woreczku i właśnie go miętosi:-D
 
reklama
Do góry