reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dzień dobry!

U nas nic nowego.

Mamy pierwszy, mały sukces, piszę ten post, a Dawidek bawi się zabawką w swoim łóżeczku i nie krzyczy, żeby go wziąć;)

No i czeka nas dzisiaj wizyta ugastroenterologa…

Miczko, oby poszło w miarę łatwo, bo osiwieję;)

Ememte, jakbym czytała o swoim dziecku, tylko Dawidek w ciągu dnia śpi 3 razy po 1-1,5h.

Konwalianko,Ememte, u nas, na szczęście, nie ma problemu z zasypianiem i spaniem w łóżeczku. Dawidek spał z nami tylko jak go męczył kolki, zasypiał namoim brzuchu i tak razem spaliśmy.

Em_cia, Mateuszkowa, kciuki za szczepienia!

Teśka, dzięki! Najgorzej przyzwyczaić i później jest problem:/

MADZIA, dziękuję!!! Trzymamy paluchy za rehabilitację!

Aneta, e tam klocek, słodki pączuszek;)

Kkasiula, Anula, witajcie!

Wisieńko, Milci pięknie to napięcie zejdzie i będzie dobrze! Trzymam kciukule!!! Buzi:***

Maqnio,:***
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam i ja...
A kawki jako, że na razie nie piję to chociaż się zapachami pozaciągam;) hmmmmmmmmm.... o tak...:)
Apropo wczorajszych rozmów to u nas przy jedzeniu jak u Miczki ciągłe rozglądanie i łapczywe łapanie piersi na zmianę:) A druga rączka zazwyczaj ląduje na mojej twarzy...
Mała śpi więc idę umyć ząbki to jak się obudzi będzie kaszka, pierś i na spacerek... :)
 
Witam was dziewczyny! Wojtek właśnie zasnął, Gabrysia zawiozłam do przedszkola i teraz bede piła kawkę:-)
wracając do postów ememte, konwalianko powodzenia w oduczaniu spania z rodzicami. To trochę trudne, miałam taka przeprawę ze starszym synem. Z młodszym się poświęcam i choćbym miała pół nocy nie spać biorę go do łóżka tylko na karmienie a potem laduje w łóżeczku:tak:

aneta tym smoczkiem to się nie przejmuj. Gabrysiowi odstawiłam smoczek w 13 miesiącu i nawet nie zapytał o niego. Trochę wiary w siebie i w dziecko;-);-)
 
aneta moja tez bez smoka nie zasnie, ale jakos sie tym nie martwie narazie. A nawet mysle ze pozniej bedzie latwiej, bo nauczy sie sama wkladac go sobie do buzi;-)
 
dziewczyny ja na sekundę bo nie ogarniam.. mały obudził się z gorączka.. innych objawów brak..nie wiem może to zęby.. jak myślicie dać mu nurofen na obniżenie czy nie? wcześniej byl marudny a teraz jest osowiały
 
reklama
Do góry