reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Dodi jestem i ja;-)skonczylam prasowac i sprzatac, rano zostalo odkurzyc i ruszyc na miasto bo trzeba zrobic zakupy przed goscmi:sorry:
 
reklama
dodi hahhaa a nie mowilam? :-D ze przelozenie na boczek dziala? nie wazne o co w tym chodzi, wazne ze dziala :-D wlasnie Nico polozylam na boczku i usnela ^^

nie nie i ja tez jesteem na BB, chociaz nie doczytam was bo lece do lozia :* buzioooole


Ps my jutro mamy szczepienie, przy okazji zobaczymy ile mala wazy, strasznie jestem ciekawa. No i dopytam sie o te jej twarde kupki po owocach i pocenie. Trzymac kciuki zeby bidulka bardzo nie plakala, choc ja bardziej sie boje od niej za nia :-(
 
Ostatnia edycja:
Dzien doberek mamusie !!wisienko kciuki za ponowna rehabilitacje napewno wszystko szybko wroci do normy,emko dodi tez musze wyprobowac was sposob kladzenia niuni na boczku,Anula udanej wizytacji gosci,Psotko rozumiem cie napewno juz ciezko nosic takiego szkraba 8 kg napewno cos pomalu wymyslisz trzynan kciuki ,u mnie na recach nauczyla sie teraz zasypiac i tez niejestem zadowolona ale narazie jest okej ale trzeba bendzie oduczyc,a co do pampersow to uzywam Dady jeszcze niezdazylo sie aby przeciekly .Noc u nas bardzo niezaciekawa.
 
witam


em ka kciuki za szczepienie i odezwij sie po

psotka wiadomość na pw

wisienko jestem przekonana że parę ćwiczeń znów zdziała cuda:tak:

teśka tak bez kawy dziś ? zrób jakąś pyszną

asica trzymam kciuki za was i dużo zdrówka
 
witam witam :):)
u nas piekny dzien, niestety przelamiemy go rykiem ok godziny 16.00 idziemy sie szczepic, znowu biedne nozki beda poklute ;(

mala monis - witaj :)
ememte - trzymam kciuki za oduczanie spania w lozeczku, badz cierpliwa :)
wisienka - z malutka napewno bedzie dobrze, pocwiczycie i napiecie odejdzie, wiem ze teraz z naszych dzieci robia sie male rozrabiaki i trudno je utrzymac przez chwile w jednej pozycji i w dodatku jeszcze cwiczyc ale dasz rade!
 
Witam porannie.

Mały usypia, więc raport mogę zdać ;-)
W sumie bardzo krótki bo nic się u nas nie zmieniło. Rutyna robi swoje, ale mi to pasuje. Ale jedno mnie martwi. Jego smok i jego usypianie smokiem. Nie wiem gdzie zrobiłam błąd, że bez smoka nie uśnie, albo uśnie ale po wielkich bojach. W nocy się wybudza i szuka smoka. W przyszłości będę miała z tym kłopot.

Teśka, dzięki za kawkę.
Madzia, co tak krótko?
Miczka, dzięki za pamięć. Pojechałam na policję oddać umowę i koniec. Ale znajoma siedząca niejako w tych sprawach powiedziała że mogę oczekiwać wezwania na rozprawę jako świadek. Normalnie pięknie. Ale nie będę czekać, jak przyjdzie to przyjdzie, jak nie to będzie super :sorry:
Psota, współczuję noszenia takiego klocka. Mój waży już ponad 8kg i ciężko się go trzyma nawet na chwilę, a co dopiero cały dzień...
Wisienko, będzie dobrze.
Emka, kciuki.
Asica, zdrówka życzę.
 
Dzień dobry! :-):-)

Wypiłam z Wami kawę, a teraz uciekam, bo czeka mnie fuuura prasowania ;-)

Powodzenia na szczepieniach i ważeniach :-)

Do przeczytania później,
 
dobra kawka wypita .... mały już drzemie a ja mam chwilę na kompa ...
dziś mamy rehabilitację i od rana koczuję u mamci .... cisza spokój wszyscy w pracy :tak:

aneta będzie dobrze zobaczysz szkoda tylko czasu na zbędne zamieszanie ale co poradzić :baffled:


znalazłam winowajcę częstych czerwonych policzków olitaum soft :baffled: dziś już jest lepiej ale pewnie jakiś czas to potrwa :no:


kkasiulka ja cię zapraszam na mazurskie letnie pląsy a ty nic :-(
 
reklama
Witam;)
W nocy posparzatalam, dzis zostalo odkurzyc co juz zrobilam, maly usypia a ja w tym czasie sie umalowalam. Noc u nas ok, pobudka po 3 pozniej po 6 szybko zjadl i spalismy do 8;-)
Aneta,u nas tak samo jest ze smokiem nie zasnie bez chyba ze jest padniety a w nocy tez szuka:sorry:
Wisenka&&&&& za cwiczenia
Biore sie zza prasowanie bo nie bede miala w czym wyjsc
 
Do góry