reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Witajcie kochane lipcóweczki:-)

Przepraszam Was ale dalej nie mam neta... w środe przychodzą podłączać w końcu bo tv też nie mamy:-( tylko 4 programy!!
Ale od środy nadrabiam bo strasznie mi brakuje forum!!!!!! teraz jestem u rodziców i mogę na chwilkę wejść. Czuję się dobrze, chociaż myślałam, że mdłości odejdą a one mi się nasiliły jeszcze bardziej, zwłaszcza popołudniami nie mogę nic jeść bo zaraz zwracam:-( na szczęście wyzdrowiałam! w środę idę na wizytę i zobaczę znów moje maleństwo:-) już się doczekać nie mogę:-) i będę mogła Wam opisać wszystko bo będę miała już neta:-)

pozdrawiam Was serdecznie:*
 
reklama
Wróciłam :D

Weszliśmy z mężem do gabinetu razem i wspólnie widzieliśmy człowieka :D
Mały człowiek wg USG jest tydzień starszy niż wg OM, czyli ma 13t3d, mierzy 7 cm, serdycho pracuje, łapkami macha tam i spowrotem i przezierność też w normie. Kręgosłup ładny, wszystko w porządku :D

Zaraz wrzucę zdjecia :)

Potem pojechaliśmy z męzem do makro i kupił mi arbuza :D
 
:szok:DZIEWCZYNY!!! ale naskrobalyscie od wczoraj od 22:szok: normalnie 7 stron!!!:shocked2: no ale przeczytalam tak powierzchownie co sie dzialo przez taki szmat czasu :-D

Witamy Nil nowa mamusie z konca lipca, miejmy nadzieje ze bedziesz sie udzielac na forum :-)

hanami ja za Realem Madryt jestem i dali popalic Altetico 3-1 :-D ostatecznie poszlismy do znajomych i w domu zawitalismy o 4 rano, zaspalismy na dzisiejsza wizyte z polozna :-D

Dzisiaj bylam u tej pooloznej, superancja babeczka jak nie wiem, mila, wszystko wytlumaczyla, pobrala mi probke krwi z palca na badanie metabolizmu czy cos takiego :-D (za miesiac przyjdzie wynik poczta) dostalam taka wielka walize rzeczy typu: maly plyn do prania, probka pieluchy i chusteczek, stos gazetek cos a'la mama i ja, albumik na wklejanie zdjec, ksiazke o opiece nad niemowlakiem, wode do picia (nie wiem po co no ale :-D sie przyda oczywiscie ) powiedziala ze daje mi skierowanie do centrum Coronel del Palma zeby wyznaczyli mi USG ale NA JUZ bo minelo mi 12 tc, pojechalismy z D do tego centrum, oczywiscie co sie okazalo? ze dali mi na 27.01 (D ma wtedy wakacje to ze mna pojdzie cale szczescie) czyli bede juz w 14t 3d a to o wiele za pozno:wściekła/y:, jak przyjdzie siora D to sie jej zapytam czy moge poczekac a jak nie to pojde prywatnie zeby mi zmierzyli przeziernosc bo mnie chyba poczysci do tego momentu. A na 28.01 mam Tocologie, nawet nie wiem co to jest, chyba jakis lekarz co mnie bedzie badal :-D ale sie troszke wkurzylam z ta data, bo skoro mowia ze juz powinnam miec USG a dostaje date na 27.01? rozumie ze nie ma miejsc bo sie zagapilam, ale nie jestem alfa i omega zeby wszystko wiedziec przy pierwszej ciazy, co nie?:sorry2: moze juz na tym USG 27 sprobuja mi powiedziec czy jest dziewczynka czy chop? a kto to wie ... :-D oby!
wczoraj znajomi mi powiedzieli ze mam twarz na chlopca :-D ja mowie jak to mam twarz na chlopca!!?? a oni ze strasznie wyladnialam.. no wiecie cooooo, ja wlasnie zauwazylam ze strasznie mi sie cera zrabalam, porownuje czas przed ciaza i teraz to jest :no: ekhm.. tyle ze jak poloze dobry podklad to tego nie widac tak bardzo. Takze zapytam sie tylko Susi o to czy mozna czekac a jak nie jedziemy na USG prywatne i juz, nawet mnie nie obchodzi ile bede musiala zaplacic... pewnie w cholere!:eek:
i dobrze ze zrobilam te badania prywatnie bo powiedziala ze fajnie ze juz je mam, przynajmniej wiadomo co robic i mam przyspieszony troszke czas. Takze uzbroje sie w cierpliwosc jak na chwile obecna.

Corin superancko ze wszystko ok, to juz mam konkretny kawal Dzidzia w brzuchu :-D wrzucaj wrzucaj te foty, ciekawa jestem ^^

O! taka ta paczka:
 
Ostatnia edycja:
no pieknie monia_bed ladnie sie zaroilo ostatnimi czasy od nowych lipcoweczek. Twoja data jest taka na samiusienkim koncu wiec mozliwe ze wejdziesz na sierpien :-) no alebo zostaniesz znami, wiec witamy ^^
 
Jeszcze wam powiem coś... Wchodzimy z meżem do gabinetu a lekarz spojrzał na mnie i pyta:
- A państwo na konsultacje przedporodowe, tak?

Takie konsultacje odbywają sie u niego w 8 miesiącu ciąży, no i dotarło do mnie jak ja wyglądam... :/ Ale co tam, dumnie brzuchol wypiełam i zaczeliśmy wizytę :D Podczas USG mąż kazał lekarzowi szukać drugiego dzidziola, ale lekarz mimo szczeruch chęci więcej nie znalazl ;)
 
hahahhahha Corin nie przejmuj sie niczym, wlasnie!! jeszcze go dumnie wypchaj! a co! :-D wiesz, nie wierze ze masz az tak wielki brzuch jak na 8 miesiac, tez lekarz dowalil. A twoj moze by chcial zeby znalezli drugiego dzidzia w brzuchu? mielibyscie niezla gromadke :-D
 
chcialby i to bardzo... Caly czas mi powtarza że po porodzie machniemy jeszcze jedno :D Ale zasłaniam się wiekiem ;) Mam jeszcze pół roku na przekonanie go ;)

Dziewczyny, czy jeśli z USG wychodzi wam starszy dzieciaczek, to przesuwacie suwaczek, czy zostawiacie wiek ciąży wg OM? Bo korci mnie bardzo zeby przesunać, ale to chyba będzie lekkie przekłamanie, co? ;)
 
Powiedzcie mi Dziewczynki,
czy lekarz zrobi mi usg przy temperaturze 37,1?
Mam nadzieję, że nie ma przeciwwskazań, bo dzisiaj mam wizytę u lekarza,
a cały tydzień leżałam w łóżku z przeziębieniem...
Dziękuję za odpowiedzi.
 
reklama