reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Corin, Em_ka - cieszę się, że wszystko ok.
Monia - ja jestem z Pragi Południe, a dokładniej Grochów.

Umówiłam się na jutro do fryzjera i farbuje :) Przy zapisie powiedziałam, że jestem w ciąży i babeczka powiedziała,m że nic nie szkodzi i mogę farbować.. W końcu znowu zacznę wyglądać jak człowiek :cool2::cool2:
 
reklama
Trzymajcie sie w trójeczkę Morgenrood :-)
Emka ty to masz cierpliwośc do tych lekarzy i usg , ja bym nie dała rady ;-)
Veronique niech mąz mało sie rusza, zeby żebra nic nie przebiły. Niech nie zgrywa twardziela. A Ty się nie denerwuj bo na pewno szybko sie zrośnie :-)
Margeritko tylko nie pal trawy w tej Holandii :-) Najważniejsze, że serduszko gra. Ja myślę, że nawet najlepsi lekarze mają dosyć tych naszych podgladaczych pragnień. On sprawdza pod względem medycznym i wie, ze to jest najważniejsze. Chociaż powinien pamiętać, że inne względy są równie ważne dla zdrowia psychicznego mamy.
Corin a ten arbuz co symbolizuje? Gratuluję Dzidziolka ruchliwego :-)
Anulka musisz poważnie z nim pogadać, coś ustalić. Czasem najgorsza prawda jest lepsza od sytuacji w której nie wiemy na czym stoimy.
Nowe Dziewczyny Witam Was serdecznie :-)










 
em_ka ja to już wogóle przeżywałam z każdym dniem czekałam na badania,ale myślę,że to dlatego bo jestem już przewarażliwiona po poronieniu na szczęście teraz jest ok,nio a w Pl musimy same sobie kupować książki i różne gazetki jak coś będziesz nam czytała hahaha :-D;-)
 
mailuj a co mi innego pozostalo? mam przylozyc lekarzom pistolet do glowy i powiedziec ze natychmiast rzadam USG? :-D no wiesz, mozna to zrobic ale hm.... tak czy siak doczekam sie tej daty, troszke z niecierpliwiona ale... :-) czuje ze wszyatko jest ok wiec nie mam powodow do wiekszych zmartwien.

a Corin ostatnio miala chetki na arbuza i jej maz kupil jak byli w supermarkecie, chyba o to chodzilo nie? :-D tez bym zjadla takiego soczystego ^^

ORCHIDEA nie ma sprawy, jak bedzie cos ciekawego to sie na pewno podziele, choc te informacje czasami na nic sie zdaja jak juz masz tego maluszka przed soba i stosujesz swoje wlasne wypracowane metody opieki, choc niektore artykuly nie powiem.. jesli chodzi o zdrowie i zywienie to nie mam zielonego pojecia, staram sie to nagrabiac na bierzaco/

a dzisiaj zapisujac sie na USG trzeba bylo wyciagnac numerek d kolejki, sa dwa guziki: dla ludzi normalnych i dla kobiet w ciazy. Przede mna byly doslownie tylko dwie osoby, ale nie chcialybyscie widziec tej koleji co byla dla ludzi, ze tak powiem, nie w ciazy :-D !!! chyba z 40 osob czekajacych po kilkanascie do ..dziestu minut ( sama w niej czekalam w tamtym roku i marzylam zeby byc ta w ciazy, ktora przychodzi, rejestruje sie od razu i wychodzi)
no i patrzcie, dotknal mnie ten zaszczyt, czulam sie dumnie :-D hahah
 
Ostatnia edycja:
Z tym żywieniem to i ja tak nie bardzo... siostra mi mówi jak coś zapytam o siebie i jak się urodzi maleństwo,bo 1września drugą córę urodziła :) więc w sumie na bieżąco ona jest o tyle dobrze.
 
wiesz co? wydaje mi sie ze ja jednak bede stosowala na poczatku sloiczki. Sa pewne, maja napisany wiek do jakiego mozna podawac produkt, sa przetestowane, wygodne bo mozesz je wziac w kazde miejsce i przygrzac w kazdym barze, a pozniej z czasem nauczymy sie co mozna dawac dzidziom ^^ nie bedzie zle, w koncu kazda brzuchatka przez to pozniej przechodzi i wszystko jest ok. Ja sie obawiam jedynie pierwszej kapieli takiego malenstwa, pewnie do smiechu mi nie bedzie :-D
 
Ojj tam damy radę :D wkońcu ponoć mamy instynkt macierzyński :-D wreszcie się przyda do czegoś ;-) a z tymi słoiczkami pewnie zły pomysł nie jest ja jeszcze nad tym nie myślałam ...
 
reklama
Hej Kobietki
Potrzebuje pomocy
Idąc do sklepu jakies 30 min temu zemdlałam i upadłam:(
leże i sie nie ruszam bo jestem cała w nerwach boli mnie krzyż i brzuch(pewnie z nerwów)
Co robić?
Wysyłają mnie na pogotowie a jestem w 14 tyg:((
 
Do góry