reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

reklama
Dziewczyny widze, ze piszecie o szpitalach. Mi ciezko bylo znalezc dobrego lekarza bo w pierwszej ciazy mieszkalam w Bydgoszczy i tam chodzilam. Rodzilam tez w miejskim. Teraz blizej mi do Torunia. Prosze napiszcie jak dlugo po porodzie trzeba tam zostac, czy jest mozliwosc wybrania wlasnej poloznej i dostania znieczulenia. Chociaz chyba znieczulenia nie ma juz nigdzie
 
Corin super, że dzidziol zdrowy i ruchliwy!! nie mogłobyc inaczej:) i wogóle sie nie przejmuj ze gin tak powiedział o brzuszku, noś go dumnie i wypinaj ile wlezie a co!!! mój mały tez wg usg jest starszy o 1t1d, ale suwaczek zostawiłam wg om.
em_ka fajnie ze trafiłas na taka położna, w polsce to raczej można o takiej pomarzyć, faktycznie troche ci za poźno wizyte ustalili, i jak masz byc spokojniejsza to warto isc prywatnie, bo sie nerwowo wykonczysz:)
monia_bed witamy witamy. kurcze fajnie! coraz nasz wiecej!! a ile sie pięknych dzieci urodzi w lipcu ho ho!
 
no to fanie corin żę wszystko w porządku.
monia bed witaj. ;-)
em_ka . gadżety super. cera u mnie też kiepska :szok:
 
u mnie cera nie najlepsza i chyba opryszczka mi sie robi na wardze, to moja pierwsza w moim zyciu :-(, czym ja mozna posmarowac??
w I ciazy mialam cere idealna i córcia była:-)moze MAcius bedzie teraz
 
[/B]Corin[/B] super że z dzidzią wszystko ok bardzo się cieszę :) aż dziwo,że tak machają te bąbelki rączkami a jeszcze są w sumie takie malutkie :D em_ka no faktycznie Cię umówiła jakoś późno,a co do przezierności wiem jaki stresik musisz mieć miałam tak samo do wczoraj :| a gadżety naprawdę fajne :D
 
reklama
Gon1a jak dla mnie super sa te plastry na opryszczke, compleed . Sa przezroczyste dzieki czemu ich nawet nie widac, jednak ja stosowalam je jedynie na noc i czasami w ciagu dnia, ale zazwyczaj moczy sie od picia i od jedzenia, takze najlepsza noc. Normalnie jedna opryszcze zawsze z 1,5 tyg-2 leczylam, a z plastrami w kilka dni. Sprobuj, widzialam ze sa w aptekach i na noc.

maqnio pytalam sie Susany i powiedziala ze nic nie szkodzi, ze zrobia mi pozniej te USG i zebym nie szla prywatnie. No to isc nie bede. Mowi ze jedne badania sa miedzy 11 a 14 tc a kolejne daty to miedzy 14 a 16 wiec mnie troszke uspokoila.
a te Tocolog to jest koles ktory bedzie mnie badal, mierzyl brzuch, badal piersi, pobieral material na cytologie. Oby mi sie facet trafil, bo z babeczkami roznie bywa. A z ta polozna rzeczywiscie mi sie fajnie trafilo, super kobitka/.

Orchidea na poczatku czyli przez pierwsze 1.5 miesiaca bylam bardziej nerwowa. Teraz podchodze spokojnie do tej ciazy, choc nie powiem ze zawsze zostaje namiastka obaw z racji tego, ze juz dlugo nie mialam wykonanych rzednych badan poza tymi co zrobilam prywatnie, no i oczywiscie chcialabym zobaczyc malensto i wiedziec jak sie miewa. A paczka rzeczywiscie mnie zaskoczyla, byly wniej jeszcze kupony darmowe na ksiazki, chyba 6 tych ksiazeczek dostane z bajkami. Dzisiaj to wysle ^^
 
Ostatnia edycja: