reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipiec 2011

Tak z dzidzią wszystko Ok serduszko biło ,małe się ruszało .Liczyłam na dokładniejsze pomiary i obserwacje bo wyjezdzam do holandii na 2 tyg.Więc wiadomo byłabym spokojniejsza. Ale to nic 3 lutego sobie odbije ;-) zamęcze dziada pytaniami itd.
 
reklama
Witam
ja juz leniwce zrobilam wlasnie zasiadlam z talerzem podgrznyach podpieczonych i poczytalam od wczoraj wieczora co naskrobałyście.
Anulka mam nadzije ze Twoj facet zmadrzeje, w koncu niedlugo zostanie tata
verinique fajnie ze twoj facet juz w domciu, z czasem wroci wszystko do normy, a Ciebie czeka pare dni trudnych bo musisz kolo meza ganiac
Em-Ka ja juz ze 2,3 razy słyszałam bicie serduszka swojej dzidzi, moj lekarz za kazdym razem podglada dzidzie prze brzuch i dopochwowo, jak nie nogl wszystkiego pomierzyc bo maly sie wiercil probowal tak i tak i niewiele z tego wyszło
dodi ja ma 4-letnia coreczke i tez smiac ise chce jak sie ja oglada jak miala2 latka, taka mala smieszna, a jak oglada siebie jako dzidziusia to placze ze mam ma jakies dziecko na rekach, z zazdrosci placze, ostatnio jej wytlumaczyłam ze to ona i chyba w koncu bedzie ok, tez mam y bal w przedszkolu, ja zaszalalam kupilam jej sukienke sniezki, nie powiem za ile bo to ze znakiem disneya, w tesco były przed swietami, ale Asia jest szczesliwa, wrzuce Wam foteczke zaraz
ciesze sie ze wczorajsze wizyty udane tzn ze dzidzie całe i zdrowe i oby tak do konca:-)
margerita moze zmien lekarza, co on łaske robi, placisz wymagasz, bufon jakis
orchidea u nas w Lublinie w szpitalu klinicznym nikt na sale poporodowe nie moze wejsc, jest pokoj goscinny, ktory jest troszke porazka bo powinno byc ich pare zeby zdac egazmin, jest to dobre i nie, bo sie nie kreca ludziska po sali, ale zawsze jest jakies ale... np meza mogli by wpuszczactez musze sie zaczac ruszac zaczne od spacerów
to moja ksiezniczka
 
DSC01283.JPG
to moja księżniczka
 
Tylko wiecie co on jest najlepszym ginekologiem w mieście hmmm chodze prywatnie a kolejke zajmuje juz od 8 rano aby się o 15 jako pierwsza lub druga dostać . Wydaje mi się,że facet ma po prostu za dużo pacjentek i sobie juz to olewa. Poszłabym do innego ale to własnie ten lekarz robił mi ostatnie cięcie ....ponaprawiał mi wnęczności po 1 cesarce i wie o co kaman.... boję się ze jak pójdę do innego to zleje temat i stanie się coś złego.
gon1a księżniczka prześliczna:-)
 
gon1a no właśnie chociaż mężów mogliby wpuszczać,ale z drugiej strony niektóre kobiety na sali mogłyby się krępować,karmienie itd nie wszystkie sale są jednak pojedyncze więc mały dyskomfort pewnie bym czuła (dodam sale są dwuosobowe),a 2 pojedyncze.
 
margerita i to najważniejsze że wie co i jak u ciebie. może poprostu trzeba mu powiedziec czego oczekujesz od niego jako lekarza . a powiedz odczuwasz takie dziwne ciągniecie zrostów?
veronique ale ci dobrze że będziesz miała taką opiekę przy porodzie
 
reklama
Do góry