reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ohydne to sa zdecydowanie daktyle... ło matko, nie dosc ze drogie to smak i konsystencja bleee. Bede musiala je jakos z czyms przemycac, bo tak same to szybko zwroce😛
Ja tez wczoraj kupiłam ale zjadłam jeden, suszony i nigdy więcej 🤣
To ja jestem chyba jakaś dziwna, bo ja bardzo lubię 😁 a macie takie z dodatkiem cukru? Bo te które ja zawsze jadłam były z dodatkiem cukru właśnie.
 
reklama
Dziewczyny nie wiem jak Wy ale ja od paru dni już nie mogę się doczekać porodu. Nogi mi puchną i nic mi się nie chce. Myślę tylko o tym jak już jestem zmęczona ciążą. Termin mam na 15 lipca czyli został raptem ponad tydzień a ja się czuje jakbym miala czekac jeszcze z miesiąc 😂 Dwoje dzieci urodziłam przed terminem a tu teraz żadnych oznak...
 
Wasze zdrowie dziewczyny 😁😃😀 20200707_191415.jpg
 
Ja już na nic nie liczę :D tzn. tylko na to, żeby nie mieć przenoszonej ciąży.

@Natalia198777 ja raczej Cię nie wyprzedzę, bo nie mam ani brzucha obniżonego, ani nie miałam syndromu wicia gniazda, a wręcz odwrotnie: mam syndrom opitalania się, skurcze przepowiadające były i się zmyły, czop nie odszedł. No nic, po prostu nic się nie dzieje, tylko zgaga mi się pogarsza, czyli praktycznie zamiast iść do przodu to ja się cofam 😁
Hej Martitta, u mnie też cofka. Leń i tak jak miałam jakąś tam wydzielinę przez całą ciążę tak od tygodnia zero, czysto, cisza. Mloda tylko bardzo aktywna.
 
Dziewczyny mam pytanko do tych, które rodziły już z partnerem lub będą rodzic i się bardziej orientują. Jak to jest przy wpuszczaniu partnera na porodówkę, musiał mieć ciuchy i buty na zmianę? Jeżeli tak jak się ubierali Wasi partnerzy/mężowie? Brali np klapki i dres czy był np wymóg specjalnego kombinezonu i ochraniaczy na buty?
Wiem, że każdy szpital rządzi się swoimi prawami itp, u mnie akurat napisali na stronie szpitala, że dobrze jakby partner miał kombinezon swój, jeżeli nie ma możliwość zakupienia takiego, to wygodne ciuchy na zmianę. Ciekawi mnie jak to było u Was?

Mój mąż na dodatek ma problem innej natury i się bardzo stresuje. Mianowicie podczas stresu, że tak powiem musi często korzystać z toalety, już wiemy na ten moment, że bez stoperanu się nie obejdzie 🙈🙈🙈 ale zastanawia nas jak z korzystaniem w toalet przez mężów, moga korzystać normalnie z tych co my rodzace? Może to głupie pytanie ale tak mnie to troszkę zastanawiaz a że pierwszy raz rodzic będę, to jestem niedoinformowana jak to wygląda wszystko.
 
reklama
Cześć Dziewczynki 🙂
❤️Urodziłam naszego Syneczka Mirka wczoraj, 6 lipca o godzinie 16-00.
Poród miałam siłami natury, korzystałam z gazu rozweselającego, prysznica, piłki, afirmacji.

Trochę niestety przygód za nami, a mianowicie spędziłam - uwaga - 5,5 godzin na izbie przyjęć (a mąż czekał pod drzwiami IP z torbą)! Efekt izby przyjęć oczywiście zadziałał na moje skurcze negatywnie, wyciszył je. I kiedy już miałam swoje rozwarcie 7 cm, ale skurcze były nie bardzo regularne i Dzidziuś był bez wód płodowych już od 18 godzin, musiałam się zgodzić na podanie oksytocyny po 7 cm...
Przez to postęp porodu był mega dynamiczny, od rozwarcia 8 cm do urodzenia synka minęło mniej niż 2 godziny (juz nie mówię jakie to jest odczuwalne 🤐🤯). Ale to już za nami 💪

Mirek waży 3480, mierzy 55 cm🙂💪
Załączam zdjęcia ❤️ ❤️❤️
Ściskam 🥰
 

Załączniki

  • 58D80E92-369D-450A-9ACC-34C7169EEA4A.jpeg
    58D80E92-369D-450A-9ACC-34C7169EEA4A.jpeg
    159,8 KB · Wyświetleń: 167
  • 18B4A671-64A9-4B34-BF2D-749D4243561E.jpeg
    18B4A671-64A9-4B34-BF2D-749D4243561E.jpeg
    252,5 KB · Wyświetleń: 176
Do góry