reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Czesc Dziewczyny, witam razem z Marysia urodzoną 2 lipca (3400 g, 53 cm). Porod naturalny, indukowamy oksytocyna przez to, ze po odejsciu wod nie mialam zadnych skurczy.
chcialam pochwalic sie cora jak najszybciej ale początku były dość ciężkie (łącznie z zaliczeniem baby blues), teraz walczymy z karmieniem piersią.Zobacz załącznik 1144675Zobacz załącznik 1144675Zobacz załącznik 1144676
Gratulacje!!! :) Mała jest urocza :) a jak przeszłaś sam poród? Bardzo bolesne były te skurcze po podaniu oksytocyny? Brałaś znieczulenie czy obyło się bez?
 
reklama
Czesc Dziewczyny, witam razem z Marysia urodzoną 2 lipca (3400 g, 53 cm). Porod naturalny, indukowamy oksytocyna przez to, ze po odejsciu wod nie mialam zadnych skurczy.
chcialam pochwalic sie cora jak najszybciej ale początku były dość ciężkie (łącznie z zaliczeniem baby blues), teraz walczymy z karmieniem piersią.Zobacz załącznik 1144675Zobacz załącznik 1144675Zobacz załącznik 1144676

jest cudna ! 😍
Gratulacje i witamy pierwsza damę na forum ☺️
 
Ja też nie kupuję nic na laktację. Po pierwsze się naczytałam, że nie ma dowodów na to że te rzeczy działają, po drugie: po co zawczasu zakładać że będzie problem z laktacją? Może nie będzie go wcale, a jak będzie to zawsze można wyskoczyć do apteki i coś kupić. Ja wolę myśleć pozytywnie a nie przygotowywać się już na potencjalne problemy.

Co do Tantum Rosa, to ja nie kupuję, bo tutaj nie ma, ale ponoć położne polecają, tylko że z drugiej strony lepiej po porodzie używać już przetestowanych kosmetyków a nie wypróbowywać wtedy coś nowego.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gratulacje!!! :) Mała jest urocza :) a jak przeszłaś sam poród? Bardzo bolesne były te skurcze po podaniu oksytocyny? Brałaś znieczulenie czy obyło się bez?
co tu owijac w bawelne, lekko nie bylo;). Oksytocyne podali mi okolo 12, a Mysia byla juz na swiecie o 18:30. O dziwo bardzo szybko mi czas minal, pewnie przez adrenaline. Dla mnie i tak najbardziej bolesnym momentem byly badania sprawdzajace rozwarcie i dlugosc szyjki. No a znieczulenie to najlepsza rzecz, ktora mogli mi zaproponowac, bo ostatnie cm rozwarcia odczuwalam duzo lagodniej.
 
Do góry