reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Pewnie będzie :) udanej imprezy!

A my zaraz jedziemy na działkę do teściów, tyle że działka jest 40 km stąd 🙈 ciężko znoszę ostatnio podróże samochodem. Jest mi niewygodnie siedzieć , mały mnie kopie (bo chyba nie lubi jeździć) no i mam chorobę lokomocyjną gorszą niż przed ciążą, ale się poświęcam raz w tygodniu, żeby mąż się zobaczył z ukochanymi rodzicami 😁 a Wy jak znosicie jazdy samochodem? Bez problemów czy tak jak ja?

Krótkie trasy dobrze, ale przy dłuższych to już bolą plecy. Mnie mały tez kopie i się własnie zastanawiam, czy to dlatego że lubi jeździć, czy że nie:p
 
reklama
Pewnie będzie :) udanej imprezy!

A my zaraz jedziemy na działkę do teściów, tyle że działka jest 40 km stąd 🙈 ciężko znoszę ostatnio podróże samochodem. Jest mi niewygodnie siedzieć , mały mnie kopie (bo chyba nie lubi jeździć) no i mam chorobę lokomocyjną gorszą niż przed ciążą, ale się poświęcam raz w tygodniu, żeby mąż się zobaczył z ukochanymi rodzicami 😁 a Wy jak znosicie jazdy samochodem? Bez problemów czy tak jak ja?
A ja mam schizy przy jeździe autem i dolną część pasów mam na plecami bo młoda bardzo nisko i boję się szarpnięć. Jakąś w ogóle nadwrażliwa się zrobiłam 😆
 
Jak rodziłam córkę 7 lat temu to przy wypisie dostałam informację, żeby dawać Wit D i Wit K. Jak rodziłam syna 1.5 roku temu to była tylko informacja o Wit D jak zapytałam dlaczego to lekarka powiedziała, że teraz dziecko dostaję szczepionkę z Wit K w szpitalu i więcej jej się już nie daje. Kiedyś tych szczepionek nie dawali.
 
Pewnie będzie :) udanej imprezy!

A my zaraz jedziemy na działkę do teściów, tyle że działka jest 40 km stąd 🙈 ciężko znoszę ostatnio podróże samochodem. Jest mi niewygodnie siedzieć , mały mnie kopie (bo chyba nie lubi jeździć) no i mam chorobę lokomocyjną gorszą niż przed ciążą, ale się poświęcam raz w tygodniu, żeby mąż się zobaczył z ukochanymi rodzicami 😁 a Wy jak znosicie jazdy samochodem? Bez problemów czy tak jak ja?
My też jeździmy co tydzień na działke do teściów 60km i droga to masakra. Moja choroba lokomocyjna też jest o wiele gorsza niż przed ciąża jeszcze siedzę z tyłu z synem więc ciężko. Wczoraj stwierdziłam, że już chyba ostatni raz pojechałam 😬
 
U mnie też fatalnie jestem z Szamotuł . I to temperatura w cieniu.... dziś rano mąż wymieniał się info odnośnie tem z kolegą w Anglii. Tam 15 a u nas było na termometrze 41 na lekkim słońcu. Szok teraz jakiś wiaterek się ruszył niby mają być burze. Ogarnęłam mieszkanko i idę zrobić sobie chłodną kompiel. Mojemu knedelkowi też chyba gorąco bo wariuje to go trochę schłodzę 😂 taka zimna wareczka "0" cytrynowa mi się marzy ...
 

Załączniki

  • 1592053417392705237688.jpg
    1592053417392705237688.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 69
Najgorsze nocki- pidżama na ramiączkach, gacie, włosy spięte, brzuch na wierzchu 😂
Koleżanka, która rodziła w upały też poleciła mi wodę termalną- mąż psika na twarz do orzeźwienia, akurat kupiłam w promocji w super pharm -50% z kartą, wzięłam od razu największą 😄
 
Jak rodziłam córkę 7 lat temu to przy wypisie dostałam informację, żeby dawać Wit D i Wit K. Jak rodziłam syna 1.5 roku temu to była tylko informacja o Wit D jak zapytałam dlaczego to lekarka powiedziała, że teraz dziecko dostaję szczepionkę z Wit K w szpitalu i więcej jej się już nie daje. Kiedyś tych szczepionek nie dawali.
Mi zaraz po urodzeniu Leosia, pytali się czy zgadzam się na podanie dziecku witaminy K :)
 
Najgorsze nocki- pidżama na ramiączkach, gacie, włosy spięte, brzuch na wierzchu 😂
Koleżanka, która rodziła w upały też poleciła mi wodę termalną- mąż psika na twarz do orzeźwienia, akurat kupiłam w promocji w super pharm -50% z kartą, wzięłam od razu największą 😄
a ja specjalnie kupiłam taką mini wersję podróżną, żeby bagaż do szpitala zminimalizować, może jednak większa by się przydała
 
reklama
Powiedzcie mi proszę, czy długo zastanawiałyście się jeśli chodzi o wybór szpitala? Czy może wybieracie się tam gdzie jest wasz ginekolog? A może któraś z was rodziła/będzie rodziła w Krakowie? Mam straszna rozkmine z tym, bo szpital w mojej miejscowości odpada całkiem [emoji849]
 
Ostatnia edycja:
Do góry