reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mi też wczoraj dopiero babka z osiedla pogratulowała ciąży :D fakt, że jej nie widziałam za często przez tego wirusa, a wcześniej zimą to nie było widać, jeszcze tym bardziej w zimowym płaszczu ale jak jej powiedziałam, na kiedy mam termin to była w lekkim szoku :D
 
Dziewczyny, których dzidzie są już odwrócone główkowo, gdzie czujecie ruchy? bo mam wrażenie, ze moja mała jakąś rewolucję w brzuchu zrobiła
 
Dziewczyny, których dzidzie są już odwrócone główkowo, gdzie czujecie ruchy? bo mam wrażenie, ze moja mała jakąś rewolucję w brzuchu zrobiła
Dosłownie wszędzie 😅 teraz maluchy są już tak duże, ze będziemy czuć każde przeciągnięcie. I to czasami dość boleśnie. Tez czasami mam wrażenie, ze moja mała po tym co wyprawia w brzuchu lezy jakoś w poprzek np., ale potem pojawia się czkawka i zawsze jej centrum jest na dole brzucha, czyli grzecznie leży głowa do dołu 😁
 
Dziewczyny, których dzidzie są już odwrócone główkowo, gdzie czujecie ruchy? bo mam wrażenie, ze moja mała jakąś rewolucję w brzuchu zrobiła
Wierz mi, że nie jestem w stanie tego pojąć dlaczego ruchy czuje raz tu raz tam. To co mi się wydawało ma się nijak do rzeczywistości. Lekarz powiedział mi wczoraj ze leży głowkowo i rotuje jakby dookoła głowy. Taki brakedance🤣 jeszcze 10 razy może zmienić pozę więc nie sugerowałabym się. Jedyne co mogę powiedzieć to to że jak już leży głową w dół to faktycznie czuję się ciężarówka, ciężej mi się oddycha, ale w końcu mogę leżeć na obu bokach bez buntu. Pod zebrem mam girę chyba bo dostaje kuksańce jak się księżniczce coś nie podoba. Ale czuję też przy lewym biodrze jakiś bunt, możeto łokieć?
 
Wierz mi, że nie jestem w stanie tego pojąć dlaczego ruchy czuje raz tu raz tam. To co mi się wydawało ma się nijak do rzeczywistości. Lekarz powiedział mi wczoraj ze leży głowkowo i rotuje jakby dookoła głowy. Taki brakedance🤣 jeszcze 10 razy może zmienić pozę więc nie sugerowałabym się. Jedyne co mogę powiedzieć to to że jak już leży głową w dół to faktycznie czuję się ciężarówka, ciężej mi się oddycha, ale w końcu mogę leżeć na obu bokach bez buntu. Pod zebrem mam girę chyba bo dostaje kuksańce jak się księżniczce coś nie podoba. Ale czuję też przy lewym biodrze jakiś bunt, możeto łokieć?
Tez czuje coś czasami przy biodrze 😂 jestem ciekawa jak to od środka wyglada, szkoda ze nie można sobie podejrzeć od czasu do czasu. A niestety nie jestem w stanie za bardzo rozpoznać, która częścią ciała aktualnie mnie szturcha od środka. Czasami tylko widać wypięta pupę, taka górka mi się robi po jednej stronie brzucha 🤪
 
reklama
Ha! No mówiłam ze tak będzie 😂 o ile masz to samo na myśli 😉 ja zarówno na dole ale te są lekkie jakby z oddali, a na gorze i po bokach dosyć mocno 😊
wczoraj tak mi dał popalić, że ju.ż nie wiedziałam jak się ułożyć, chyba w żołądek mnie kopała, ciężko mi było oddychać i jakby po żebrach mnie kopała i bardzo mocno po brzuchu z jednej strony, czyli tak jak mówicie wszędzie :) aż pod biustem ją czułam, mega wysoko, nie wiem czy ona już tak daleko sięga czy to tylko takie wrażenie
 
Do góry