reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Miałam dzisiaj usg 3 trymestru 😊 Mogę odetchnąć bo wszystko ok. Mały waży 1700g. Udało się nawet zrobić 2 zdjęcia buźki, oczywiście po wielkich trudach 😊Jedynie co to ułożony jest pośladkowo ale mam nadzieję, że jeszcze się przekręci.
Gratuluję i zazdraszczam fotek 😉, nasz Klusek na tym 3 usg schował buzię. Który tydz.? Na pewno się jeszcze przewróci ☺
 
reklama
Gratuluję i zazdraszczam fotek 😉, nasz Klusek na tym 3 usg schował buzię. Który tydz.? Na pewno się jeszcze przewróci ☺
30+5 dzisiaj. Fotki wyszły w ostatniej chwili. Już myślałam, że znowu nici ze zdjęć 😊Też uparciuch ręce na buzi i nogi gdzieś koło głowy 😜 A Ty w którym tygodniu byłaś na usg i ile ważył? 😊
 
30+5 dzisiaj. Fotki wyszły w ostatniej chwili. Już myślałam, że znowu nici ze zdjęć 😊Też uparciuch ręce na buzi i nogi gdzieś koło głowy 😜 A Ty w którym tygodniu byłaś na usg i ile ważył? 😊
Dokładnie w tym samym, w minioną środę mieliśmy na liczniku 30+5, i waga 2350😂 dlatego od tygodnia ma ksywkę Klusek 😀
 
O to rzeczywiście sporo 😊A co lekarz na taką wagę? 😊
Że to waga odpowiadająca 34 tyg. Ale ja mam cukrzycę ciążowa, wykrytą 10 marca a "zaopiekowaną" dopiero 29 marca, przez koronę wszystkio w w przychodniach zawirowało lekarz nie odniósł się do wyników,a mnie się wydawało, że skoro tylko jeden poziom odbiegał od normy to wszystko jest ok, także dopiero od miesiąca kontroluje cukier we krwii, Maluch zdążył nabrać ciałka 😉
No i zalecana kontrola w 34 t oraz w połowie 36. Nie wykluczam, że będą chcieli rozwiązać wcześniej ciążę.
 
Że to waga odpowiadająca 34 tyg. Ale ja mam cukrzycę ciążowa, wykrytą 10 marca a "zaopiekowaną" dopiero 29 marca, przez koronę wszystkio w w przychodniach zawirowało lekarz nie odniósł się do wyników,a mnie się wydawało, że skoro tylko jeden poziom odbiegał od normy to wszystko jest ok, także dopiero od miesiąca kontroluje cukier we krwii, Maluch zdążył nabrać ciałka 😉
No i zalecana kontrola w 34 t oraz w połowie 36. Nie wykluczam, że będą chcieli rozwiązać wcześniej ciążę.
Rozumiem. Ja też mam cukrzycę ciążowa ale od początku prawie. A co cesarkim cięciu nie mówili w tej sytuacji? Czy to dopiero później się okaże jak będzie ważył ostatecznie 😊?
 
reklama
Do góry