reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Co do kokonu, to moja kuzynka właśnie mi poleciła marki Tiny Star. Mówi, że jedyną wadą jest to, że kokon jest dosyć niski, ale mimo wszystko poleca. Mają tam też rożki, ale nie wiem nic o ich jakości.
 
reklama
Co do kokonu, to moja kuzynka właśnie mi poleciła marki Tiny Star. Mówi, że jedyną wadą jest to, że kokon jest dosyć niski, ale mimo wszystko poleca. Mają tam też rożki, ale nie wiem nic o ich jakości.

Ja kupiłam rożek bawełniany z Jukki, bo bardzo nam się spodobał wzór, ale jeszcze go nie prałam, wiec ciężko powiedzieć jak to będzie... wyglada ślicznie ;)
 
No właśnie też mi się bardzo podobają te wzory, już miałam cały koszyk pełny pieluszek, kokonu, rożka, ochraniacza do łóżeczka... I coś mnie jeszcze tknęło żeby poczytać więcej opinii, bo bardzo tanie te rzeczy mają. No i trochę mi czar prysł...
 
Ja wczoraj poczyniłam dopiero pierwsze zakupy ale to dlatego, że ubranek na rozmiar 56-62 mam cała komode po dzieciakach więc dużo tego nie mam do kupienia. Zmotywowało mnie do tego moje drętwienie nóg w nocy, które przechodzi dopiero jak między nogi włożę poduche więc kupiłam w smyku rogal (przy synku bolał mnie kręgosłup jak go karmilam) więc się przyda też później no a jak już byłam na ich stronie to i od razu dokupiłam parę rzeczy pieluszki tetrowe itp. :)
Oglądałam wlasnie różki bo zawsze miałam ze smyka ale ciężko tak przez internet wybrać bo chciałabym usztywniany jak wcześniej ale za to trochę cieńszy więc ciężko z obrazka coś wybrać.
A no i kupiłam proszek więc powoli będę się brała za pranie i prasowanie ubranek bo trochę tego jest a pamiętam, że właśnie przy synku robiłam to w 7 m/c bo nie mogłam się już doczekać i się cieszyłam bo potem już mi się nic nie chciało :D
 

Załączniki

  • IMG_20200427_183212.jpg
    IMG_20200427_183212.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 78
No właśnie też mi się bardzo podobają te wzory, już miałam cały koszyk pełny pieluszek, kokonu, rożka, ochraniacza do łóżeczka... I coś mnie jeszcze tknęło żeby poczytać więcej opinii, bo bardzo tanie te rzeczy mają. No i trochę mi czar prysł...

Zobaczymy jak się sprawdzi, wyjdzie w praniu 😂
Ja mam od nich tylko ten rożek i jeden bawełniany kocyk, bo tez kolor ma piękny miętowy
 
Ja już ubranka mam dawno wyprane i wyprasowane, i sobie czekają 🙂 a co do kupowania przez internet, to zawsze można napisać do obsługi sklepu, żeby doradzili. Ja tak robiłam np. z wózkiem 🙈
 
Miałam dzisiaj usg 3 trymestru 😊 Mogę odetchnąć bo wszystko ok. Mały waży 1700g. Udało się nawet zrobić 2 zdjęcia buźki, oczywiście po wielkich trudach 😊Jedynie co to ułożony jest pośladkowo ale mam nadzieję, że jeszcze się przekręci.
 

Załączniki

  • IMG_20200428_174252.jpg
    IMG_20200428_174252.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 100
  • IMG_20200428_172422.jpg
    IMG_20200428_172422.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 96
Miałam dzisiaj usg 3 trymestru 😊 Mogę odetchnąć bo wszystko ok. Mały waży 1700g. Udało się nawet zrobić 2 zdjęcia buźki, oczywiście po wielkich trudach 😊Jedynie co to ułożony jest pośladkowo ale mam nadzieję, że jeszcze się przekręci.
Super, my jesteśmy zapisani na poniedziałek na usg 3 trymestru, więc już nie mogę się doczekać 😊 to zdjęcie buźki to robione w 4D za dodatkową opłatą czy to takie normalne usg tak pięknie pokazało?
 
reklama
Do góry