reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Polecam ten artykuł: Link do: Poród bez bólu: 10 sposobów na lekki poród Właśnie na niego trafiłam. Niby rzeczy dosyć oczywiste, ale myślę, że warto je wziąć do serca.

Właśnie słyszałam i czytałam już kilka razy o stosowaniu aromatoterapii podczas skurczów. Któraś z Was zamierza korzystać z te metody? Bardziej niż jakieś olejki, myślałam raczej o zwykłej świeczce zapachowej, ale takiej nietoksycznej. I natrafiłam szukając na markę Yankee Candle. Któraś z Was kojarzy świeczki tej marki?
Kocham yankee! Mam ich całe mnóstwo, choć kiedyś nie wyobrażałam sobie kupić świeczkę w takiej cenie 😂 zapachy są po prostu przecudowne, polecam jak najbardziej 😀
U mnie dziś gorszy dzień, co chwilę nachodzi mnie znajome uczucie paniki, czy aby na pewno jest wszystko dobrze, Klusek dzisiaj zdaje się być mniej aktywny, a mnie to spędza sen z powiek. Do tego dopadł mnie tym razem bardzo mocny ból po prawej stronie w miednicy?więzadle?nawet nie wiem co mnie boli tak naprawdę 😑
 
reklama
@niunia2324 szybkiego powrotu do formy życzę! ;) Nic się nie martw, na pewno wszystko jest ok!

No drogie te świeczki, ale to pewnie dlatego, że są porządne i właśnie nie są toksyczne. A jakie zapachy najbardziej polecasz? W tym artykule jest napisane, że polecają zwłaszcza wdychać zapach lawendy podczas skurczy. Stosujesz te świeczki też podczas ciąży?
 
@niunia2324 szybkiego powrotu do formy życzę! ;) Nic się nie martw, na pewno wszystko jest ok!

No drogie te świeczki, ale to pewnie dlatego, że są porządne i właśnie nie są toksyczne. A jakie zapachy najbardziej polecasz? W tym artykule jest napisane, że polecają zwłaszcza wdychać zapach lawendy podczas skurczy. Stosujesz te świeczki też podczas ciąży?
Kolekcjonuje je chyba już od 2 lat, jak nie dłużej. Uwielbiam zapachy: jaśminu, werbeny, imbiru z trawa cytrynowa, lawendy z cytryną, świeczka o nazwie black cherry jest boska, tak samo jak aloe water, ze słodkich jeśli lubisz polecam pink sands, cherry blossom, coconut splash. Na początku wybieralam świeczki pod kątem koloru ;) potem nazw zapachów biorąc pod uwagę nuty zapachowe. Ja odpalam je w zależności na jaki zapach mam "ochotę" czy bardziej świeży, słodki , owocowy, lub cierpki. Niektóre zapachy są naprawdę intensywne, i jak dla mnie nadają się tylko aby je palić na powietrzu ☺ pytanie co lubisz?😀
 
Kocham yankee! Mam ich całe mnóstwo, choć kiedyś nie wyobrażałam sobie kupić świeczkę w takiej cenie 😂 zapachy są po prostu przecudowne, polecam jak najbardziej 😀
U mnie dziś gorszy dzień, co chwilę nachodzi mnie znajome uczucie paniki, czy aby na pewno jest wszystko dobrze, Klusek dzisiaj zdaje się być mniej aktywny, a mnie to spędza sen z powiek. Do tego dopadł mnie tym razem bardzo mocny ból po prawej stronie w miednicy?więzadle?nawet nie wiem co mnie boli tak naprawdę 😑
świat człowiek z Wami odkryje :) sama bym nie wpadła na te świeczki
 
@niunia2324 no właśnie tak ogólnie to bardzo lubię cytrusowe i ogólnie owocowe zapachy, ale teraz to bardziej szukam zapachu pod ten poród ;P właśnie najchętniej coś z lawendą. Widziałam takie zapach Sugared Wildflowers i tam jest lawenda i eukaliptus, ale zastanawiałam się właśnie też nad tym Lavender Lemon. Pytanie tylko czy jest bardzo intensywny ten zapach, i czy bardziej czuć lawendę czy cytrynę, czy obydwie te nuty są dosyć mocno wyczuwalne.
 
@niunia2324 no właśnie tak ogólnie to bardzo lubię cytrusowe i ogólnie owocowe zapachy, ale teraz to bardziej szukam zapachu pod ten poród ;P właśnie najchętniej coś z lawendą. Widziałam takie zapach Sugared Wildflowers i tam jest lawenda i eukaliptus, ale zastanawiałam się właśnie też nad tym Lavender Lemon. Pytanie tylko czy jest bardzo intensywny ten zapach, i czy bardziej czuć lawendę czy cytrynę, czy obydwie te nuty są dosyć mocno wyczuwalne.
Lavender Lemon jest dość mocna i w małym pomieszczeniu, po niedługim czasie palenia możesz mieć jej "dosyć" tej drugiej nie znam. Ale w takim razie polecam Ci ginger Lemon grass, jest bardzo przyjemny relaksujący i nie jest "męczący".
 
Ja też ostatnio jakoś słabiej się czuje. Dłuży mi się już i nic mi się nie chce a tu jeszcze dwoje dzieci trzeba ogarnąć 🙈 Brzuch jakoś mi się napina, mam zadyszkę i w ogóle czuje się jakbym miała nadwage ale można powiedzieć, ze juz prawie ostatnia prosta więc trzeba się ogarnąć 😅
 
Dziewczyny zamówiłam ten bawełniany rożek z jukki, w tej extra cenie, dam znać co i jak jak przyjedzie 😉
Oczywiście musiałam zamówić 5 kocyk, bo był w pięknym kolorze butelkowej zieleni , a takiego jeszcze nie mamy 😂
 
Ja tez uwielbiam yankee candle, koło mnie jest sklep ekko shop w którym mają je i często robią promocje np przy zakupie dwóch druga 50% taniej więc wyczekuję promocji i wtedy sobie pozwalam na zakupy [emoji846]

Uwielbiam owocowe zapachy Black cherry jest cudowna potwierdzam, lubię jeszcze malinową i mango, kiedyś w promocji też był jakiś świąteczny zapach coś ze śniegiem w nazwie i też był super. Generalnie też uważałam że te świeczki są za drogie ale jak raz spróbowałam to przepadałam wolę jedną taką niż dziesięć z Ikei [emoji6]
 
reklama
Ja tez uwielbiam yankee candle, koło mnie jest sklep ekko shop w którym mają je i często robią promocje np przy zakupie dwóch druga 50% taniej więc wyczekuję promocji i wtedy sobie pozwalam na zakupy [emoji846]

Uwielbiam owocowe zapachy Black cherry jest cudowna potwierdzam, lubię jeszcze malinową i mango, kiedyś w promocji też był jakiś świąteczny zapach coś ze śniegiem w nazwie i też był super. Generalnie też uważałam że te świeczki są za drogie ale jak raz spróbowałam to przepadałam wolę jedną taką niż dziesięć z Ikei [emoji6]
To muszę wypróbować malinowa i mango😍
Ja co jakiś czas, zazwyczaj jak zmienia nam się pora roku, jedne chowam inne wykładam, są zapachy letnie, zimowe itd, zazwyczaj czaje promocje w necie 😀 akt to zawsze ryzyko , czy zapach się spodoba 😀 na szczęście tylko raz się rozczarowałam 😊
 
Do góry