reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Heyy dziewczyny czy któraś z Was zmaga się z bólem miednicy i podwoziem ja nie wiem czym sobie pomóc poduszki nie pomagają a najgorzej jest wieczorem.
Co do wyprawki ehh ja nie mam nic siedzę oglądam i na tym koniec
bierz się do roboty kochana! nie zostało aż tak dużo czasu, a tych rzeczy jest mnóstwo! niby drobiazgi, ale tyle tego, że nie wiem, mój mąż był w szoku ile tych gadżetów w domu się pojawiło, a to niby tylko taka mała istotka :)
jeśli chodzi o Twoje bóle to ja akurat nie mam, ale wczoraj oglądałam filmik ze szkoły rodzenia Joanny Mróz (youtube) i pokazywła ćwiczenia dla ciężarnyh dedykowane dla takiego bólu, może Ci pomoże
 
reklama
Heyy dziewczyny czy któraś z Was zmaga się z bólem miednicy i podwoziem ja nie wiem czym sobie pomóc poduszki nie pomagają a najgorzej jest wieczorem.
Co do wyprawki ehh ja nie mam nic siedzę oglądam i na tym koniec
Mnie dopada w nocy i nad ranem, masakra! Kręcę się z lewej na prawą żeby trochę odciążyć jedna stronę. Ale nad ranem bolą juz równo. Jak wstanę i pochodzę, to mija powoli.
 
bierz się do roboty kochana! nie zostało aż tak dużo czasu, a tych rzeczy jest mnóstwo! niby drobiazgi, ale tyle tego, że nie wiem, mój mąż był w szoku ile tych gadżetów w domu się pojawiło, a to niby tylko taka mała istotka :)
jeśli chodzi o Twoje bóle to ja akurat nie mam, ale wczoraj oglądałam filmik ze szkoły rodzenia Joanny Mróz (youtube) i pokazywła ćwiczenia dla ciężarnyh dedykowane dla takiego bólu, może Ci pomoże

Hej 🙂

Ja też oglądam szkole Joanny Mróz, gorąco polecam! Próbowałam te ćwiczenia dla miednicy, które Ona pokazywała, pomagają.
Dodatkowo staram się siedzieć od czasu do czasu na piłkę zamiast krzesła, robić jakieś ćwiczenia i to też ma pozytywny wpływ.
W tym tygodniu odebrałam pas prenatalny dla ciężarnych, dobrze odciąża 👍🏻
Życzę Wam i Waszemu Maleństwu Zdrowia ❤❤
 
Hey dziewczyny mnie tez boli w nocy podbrzusze nogi miednica plecy trwa tak z godz i mija mam nadzieję ze to nic zlego
 
Czytałam w internecie, że na tym etapie ciąży to normalne...

Dziewczyny, które mają Tutis Uno - czy Wam też tak skrzypi wózek jak nim skręcacie? Testowo pojeździliśmy trochę wozkiem po domu i skrzypi :( czytałam w internecie takie opisy o Tutisie, że skrzypi, ale niektórzy pisali, że jak naoliwiali koła to przechodziło... My na razie nie będziemy naoliwiać, dopiero w lipcu, ale jestem ciekawa, czy też tak macie...
 
Czytałam w internecie, że na tym etapie ciąży to normalne...

Dziewczyny, które mają Tutis Uno - czy Wam też tak skrzypi wózek jak nim skręcacie? Testowo pojeździliśmy trochę wozkiem po domu i skrzypi :( czytałam w internecie takie opisy o Tutisie, że skrzypi, ale niektórzy pisali, że jak naoliwiali koła to przechodziło... My na razie nie będziemy naoliwiać, dopiero w lipcu, ale jestem ciekawa, czy też tak macie...
nasz nie skrzypi, przynajmniej na razie
 
dziś witam siódmy miesiąc, niektóre z Was są miesiąc do przodu, bo mam termin dopiero na koniec lipca, trochę Wam zazdroszczę, bo niecierpliwa jestem, a z drugiej strony uprzedzacie mnie o Waszych dolegliwościach i wtedy już mi tak nie śpieszno :)
 
dziś witam siódmy miesiąc, niektóre z Was są miesiąc do przodu, bo mam termin dopiero na koniec lipca, trochę Wam zazdroszczę, bo niecierpliwa jestem, a z drugiej strony uprzedzacie mnie o Waszych dolegliwościach i wtedy już mi tak nie śpieszno :)
Ja początek lipca. Pociesza mnie tylko fakt ze to moje drugie dzieciątko które aktualnie ma 6 lat hehe. Juz bym chciała byc po bo ból spojenia daje we znaki i mysl ze jeszcze 2 miesiące więc msm dość. A jak u was dziewczyny
 
reklama
Ja początek lipca. Pociesza mnie tylko fakt ze to moje drugie dzieciątko które aktualnie ma 6 lat hehe. Juz bym chciała byc po bo ból spojenia daje we znaki i mysl ze jeszcze 2 miesiące więc msm dość. A jak u was dziewczyny
mi się brzuch pojawił i zaznajamiam się na nowo ze swoim ciałem, to naprawdę bardzo dziwne, co w lustro spojrzę to się dziwię :) poza tym nie zapeszając nic mi nie dolega, jakoś lgodnie się natura ze mną obchodzi
 
Do góry