reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
U nas dzisiaj wielkie pranie i prasowanie, matko tyle tego jest, ze głowa mała 😂 ale postanowiłam zrobić to wcześniej, już teraz ciężko mi dłużej stać przy żelazku a co dopiero za miesiąc 😉
Złożyliśmy wózek, i mam dziewczyny pytanie (tutis uno) jakim cudem rozebralyście ten biały materiał z wypustkami do prania?mi się to nie udało, może już dziś zmęczenie materiału, albo prostu jestem za mało sprytna 😅
@Pralinka2020 jak się okazuje tych body kopertowych to mam co najmniej po 10 z dlugim i krótkim a oprócz tego z tych podarowanych paczek zwykłe bodziaki też ich jest całe mnóstwo, na bank juz niczego z ubranek nie będę kupować 😃 oby zdążył Młody w ogóle wszystko założyć 😂
na suwaczek jest, mam nadzieję, ze znalazłaś :)
 
Dziewczyny chce sprzedać ochraniacz z La millou
Nie chce któraś z Was ?
Kolekcja velvet

IMG_2201.JPG
 
Co do kąpieli noworodka to juz kilka koleżanek , i moja położna poleciła żeby wlać kilka kropelek olejku migdałowego . No niby teraz tez polecają żeby myć tylko woda , ale moja położna mówiła ze jak bedzie lato i bardzo ciepło to dzidzia sie poci , jeśli bedzie tez ulewać to troche bedzie trzeba użyć jakiegoś emolientu , myśle ze wszystko wyjdzie w praniu 😁Zawsze mozna sie przygotować i A wykorzysta sie pózniej , tyle wszędzie informacji , najważniejsze nie zwariować 😅
 
Co do kąpieli noworodka to juz kilka koleżanek , i moja położna poleciła żeby wlać kilka kropelek olejku migdałowego . No niby teraz tez polecają żeby myć tylko woda , ale moja położna mówiła ze jak bedzie lato i bardzo ciepło to dzidzia sie poci , jeśli bedzie tez ulewać to troche bedzie trzeba użyć jakiegoś emolientu , myśle ze wszystko wyjdzie w praniu 😁Zawsze mozna sie przygotować i A wykorzysta sie pózniej , tyle wszędzie informacji , najważniejsze nie zwariować 😅
ja też kupiłam olejek ze słodkich migdałów, on się też do ciemieniuchy przydaje
 
reklama
Heyy dziewczyny czy któraś z Was zmaga się z bólem miednicy i podwoziem ja nie wiem czym sobie pomóc poduszki nie pomagają a najgorzej jest wieczorem.
Co do wyprawki ehh ja nie mam nic siedzę oglądam i na tym koniec
 
Do góry