reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej dziewczyny u mnie termin 24 czerwca
Ale juz jest mega ciężko noc ciężka a w dzien jestem słaba. Dzisiaj piore ubrania, jutro sie spakuje bo różnie bywa najwyżej bede majówka ;) Dzidzia kopie kręci się brzuch sie stawia, w nocy bol krzyża i podwozia :)
Na początku maja muszę juz isc do Gina bo nie byłam przeszło miesiąc. Mam nadzieje ze w końcu będzie przyjmował
 
reklama
Matko tez liczę, że gin mnie przyjmie bo po usg 3 trymestru mam zalecenie sprawdzić biometrie w 34 t. I w połowie 36 t.
U nas zaczął się 8 msc. Mały wczoraj tak kopnął, w czasie spaceru, że aż mnie zgieło w pół i odruchowo złapałam się za brzuch, niesmowite to było 😉zastanawiam się co to będzie za msc jak On już tak mocno potrafi dać znać o sobie 🤔😊
Spacery w naszym wydaniu dużo wolniejsze, bo fakt łapie juz ten ból miednicy całkiem często.
Też się nie mogę nadziwić swoim wyglądem 😀 juz żadna bluzka nie zakrywa mi całego brzucha 😂 najlepiej sprawdzają się t-shirty mojego M. 😎
Poskladalismy wczoraj łóżeczko, to dostawne, dojechał kosz mojzesza, nic tylko powoli ogarniać torbę do szpitala ☺
 
Widzę, że prawie wszystkie już przygotowujecie wyprawkę, ja z terminem na koniec lipca dopiero powoli zaczynam się rozglądać. No dobra, trochę panikować [emoji1] Czytam wszystkie recenzje i polecenia wózków, fotelików itp. , a tu na forum widzę że zdecydowanie wygrywa tutis uno. Czym ostatecznie się kierowałyście?
I co myślicie o marce maxi-cosi? Bralyscie ja pod uwagę?
 
Widzę, że prawie wszystkie już przygotowujecie wyprawkę, ja z terminem na koniec lipca dopiero powoli zaczynam się rozglądać. No dobra, trochę panikować [emoji1] Czytam wszystkie recenzje i polecenia wózków, fotelików itp. , a tu na forum widzę że zdecydowanie wygrywa tutis uno. Czym ostatecznie się kierowałyście?
I co myślicie o marce maxi-cosi? Bralyscie ja pod uwagę?
My mamy maxi cosi i dla starszego synka a teraz kupiliśmy też dla małej. U nas się sprawdził i jesteśmy zadowoleni z tej marki.

Co do bólu spojenia to u mnie też od tego tyg pomału się zaczyna, bóle miednicy też niestety. W poprzedniej ciąży (po ciąży) okazało się, że mam zapalenie i zwyrodnienie spojenia i asymetrię miednicy. Leczyłam się, ale wiadomo ciąża osłabia wszystko. Mam nadzieję, że dotrwam do końca oby chociaż do 36 TC.
 
Ja też mam ostatnio bóle podbrzusza twardnienia, oraz od trzech dni ból kręgosłupa na dole.
Dziś byłam na wizycie z córką wszystko ok. Szyjka ok. Dr mówi żeby więcej odpoczywać i brać magnez nawet do 6 szt dziennie. I nospe. Ja biorę też luteinę.
Przykre to, że "Twój" dr olał sprawę.
Oby wyniki posiewu były ok. Mi wyszła bakteria biorę antybiotyk.


Dziewczyny jaki biustonosz ciążowy na duże piersi . Nic mi nie pasuje we wszystkich mi ciasno a rozmiar jest ok.


No i nasza Mała kluska waży już 1600 g a to dopiero 28 tc
Ja jestem w 27 tc i mój waży 1090 g. Ja też mam problem z stanikami nie mogę chodzić w tych co mają fiszbiny bo mnie zaraz gniecie k niewygodnie mi jest w sportowych chodzę ale wolałabym jakich porządny ciążowy tylko u mnie bez przymierzania zakup nie wychodzę i grę bo mam duży biust 75h i zamówiłam z neta ostatnio bawełniany bez fiszbin w tym rozmiarze to taki malutki przyszedł że dla mnie to najwyżej miska D.
 
Dziewczyny powiedzcie mi co że szkołami rodzenia ? Bo dzwoniła do mnie ta pani że szkoły że mogą być zajęcia on line ale ja już wykupiłam w necie parę warsztatów jutro zaczynam tamte wykupione i nie wiem czy brać kolejne z tej szkoły rodzenia ? A wy chodzicie gdzieś czy szukacie info on line czy chodzicie na szkołę on line? Co rodzicie mi zrobić oczywiście tamta szkoła płatna 400 zł.
 
Widzę, że prawie wszystkie już przygotowujecie wyprawkę, ja z terminem na koniec lipca dopiero powoli zaczynam się rozglądać. No dobra, trochę panikować [emoji1] Czytam wszystkie recenzje i polecenia wózków, fotelików itp. , a tu na forum widzę że zdecydowanie wygrywa tutis uno. Czym ostatecznie się kierowałyście?
I co myślicie o marce maxi-cosi? Bralyscie ja pod uwagę?
Ja wybrałam tutis ze względu na 1.wagę 2.termoizolacyjna gondole 3.żelowe koła 4. sporą spacerowke, reszta to design ;)
 
Ja wybrałam tutis ze względu na 1.wagę 2.termoizolacyjna gondole 3.żelowe koła 4. sporą spacerowke, reszta to design ;)
Kurcze to jeszcze sporo przeglądania przedemna, w sumie najbardziej chciałabym się już wybrać do jakiegoś sklepu i pooglądać na żywo, zawsze to inaczej i wszystko można sprawdzić, tylko nie wiem jak z tymi sklepami teraz [emoji848]
 
Kurcze to jeszcze sporo przeglądania przedemna, w sumie najbardziej chciałabym się już wybrać do jakiegoś sklepu i pooglądać na żywo, zawsze to inaczej i wszystko można sprawdzić, tylko nie wiem jak z tymi sklepami teraz [emoji848]
Ja zdążyłam pooglądać przed koroną, a ostatecznie zamówiłam wózek przez neta :D w lepszej cenie :)
 
reklama
Widzę, że prawie wszystkie już przygotowujecie wyprawkę, ja z terminem na koniec lipca dopiero powoli zaczynam się rozglądać. No dobra, trochę panikować [emoji1] Czytam wszystkie recenzje i polecenia wózków, fotelików itp. , a tu na forum widzę że zdecydowanie wygrywa tutis uno. Czym ostatecznie się kierowałyście?
I co myślicie o marce maxi-cosi? Bralyscie ja pod uwagę?
my rozpatrywaliśmy różne wózki, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się na uno, bo jest lekki, ma termoregulację w gondoli, materiał UV, dużą siatkę przewiewną w budzie, spacerówka rozkłada się na płasko i do tego składa się razem ze stelażem, i można ją układać przodem i tyłem, odpowiada mi też letni kolor i ma niezła cenę w wersji 2 w 1, jeśli masz tylko możliwość to warto wózki obejrzeć, bo wygląd zewnętrzy tez jest na pewno ważnym czynnikiem dla każdej z nas, ma Ci się po prostu podobać :)
 
Do góry