reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@Janciadwa ja też biegam siusiu często.
Wyszło mi słabe żelazo i nie chciałam brać suplementów i właśnie czytam co tu jeść :) W 1 ciąży udało się super dieta poprawić.
Co do suplementów mój doktorem polecił Pregna plus +DHA.
Co do Wit D to napisałam to z myślą żeby się niepotrzebnie jie suplementów ac. Ja robię wszystkim nam badania 2x w roku i sprawdzam poziom :) W ogóle lubię sprawdzać co i jak zanim wezmę.
Magnez lykalam sporadycznie w ciąża h, jak była taka potrzeba.
Dużo można nadrobić dobra dietą.
Mi np żelazo jie wchlanialo się z leków, a dieta w miesiąc udało mi się wyjść z anemii. Mam nadz że teraz też się uda :)

Dzidziusia oglądamy z dziećmi 20.01. i wtedy też myślałam o teście pappa, ale muszę go jeszcze przemyśleć [emoji848][emoji848]
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston. Czy miałyście jakieś pobolewania w podbrzuszu jak zaczęłyście go brać? Siku latam jak szalona ale tez właśnie trochę ciągnie z prawej strony zwłaszcza. Bałam się ze tak będzie bo pierwszy porod skończył się cesarka ale było super żadnych bóli. Czy to może taki okres koniec pierwszego trymestru i ciągnie i tylko zbiegło się z duphastonem?
Wydaje mi się, że to nie po duphastonie, tylko po prostu tak przechodzisz tą ciążę.
Po duphastonie jedyne co odczuwałam to nasilenie mdłości. Brałam go również przed ciążą i też mi działał kiepsko na żołądek.
 
Wydaje mi się, że to nie po duphastonie, tylko po prostu tak przechodzisz tą ciążę.
Po duphastonie jedyne co odczuwałam to nasilenie mdłości. Brałam go również przed ciążą i też mi działał kiepsko na żołądek.
Dziękuje za odpowiedzi :) zaczęła mnie tez ciągnąć blizna na skórze wiec może faktycznie nadszedł czas ze zmiany anatomiczne robią się odczuwalne :) ale sikanie to na pewno duphaston jeszcze przedwczoraj tak nie miałam w pracy przez 8 godzin dwa razy szlam do toalety. Już przeczytałam ze progesteron tak działa :)
 
Hej dziewczyny, od jakiegoś czasu Was poczytuje, dopiero dziś zdecydowałam się napisać bo jestem po badaniu pierwszego trymestru i wszystko oki.
Mam na imię Ania, mam 32lata i 2.5letnia córeczkę/należałam do grupy majówki 2017/[emoji4]
Termin wg usg 16.07.2020. Wg miesiączki trudno powiedzieć bo duże rozbieżności.
Również poproszę o dodanie do wątku zamknietego[emoji3]
 
Hej dziewczyny, od jakiegoś czasu Was poczytuje, dopiero dziś zdecydowałam się napisać bo jestem po badaniu pierwszego trymestru i wszystko oki.
Mam na imię Ania, mam 32lata i 2.5letnia córeczkę/należałam do grupy majówki 2017/[emoji4]
Termin wg usg 16.07.2020. Wg miesiączki trudno powiedzieć bo duże rozbieżności.
Również poproszę o dodanie do wątku zamknietego[emoji3]
Witaj, fajnie się zdecydowałaś się napisać. No i super, że wszystko ok :)


Dziewczyny! Kto jeszcze nie ma dostępu do wątku zamkniętego i chce się dopisać? Kolejną listę będę wysyłać w najbliższych dniach więc piszcie :)
 
reklama
Kontrolę ZUS najczęściej zdarzają się na życzenie pracodawcy lub jeśli prowadzisz działalność. Ważne że masz podany aktualny adres przebywania na L4 na spacer do sklepu itp. możesz wychodzić zawsze później uzasadniasz ewentualną nieobecność
Odnośnie l4- Czy lekarze robia problem jak chce się isc np od 5 miesiąca a się dobrze czuje. A dwa, boje się ze będąc na l4 będę więźniem w własnym domu bo obawiając się kontroli z ZUS będę się bała gdziekolwiek wyjść.
 
Do góry