reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston. Czy miałyście jakieś pobolewania w podbrzuszu jak zaczęłyście go brać? Siku latam jak szalona ale tez właśnie trochę ciągnie z prawej strony zwłaszcza. Bałam się ze tak będzie bo pierwszy porod skończył się cesarka ale było super żadnych bóli. Czy to może taki okres koniec pierwszego trymestru i ciągnie i tylko zbiegło się z duphastonem?
 
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston. Czy miałyście jakieś pobolewania w podbrzuszu jak zaczęłyście go brać? Siku latam jak szalona ale tez właśnie trochę ciągnie z prawej strony zwłaszcza. Bałam się ze tak będzie bo pierwszy porod skończył się cesarka ale było super żadnych bóli. Czy to może taki okres koniec pierwszego trymestru i ciągnie i tylko zbiegło się z duphastonem?
Hej brałam i nic nie pobolewalo od czasu do czasu ale to normalne w koncu jesteśmy w ciąży :) tez sikam jak szalona a jestem juz w 2 trymestrze :)
 
Odnośnie l4- Czy lekarze robia problem jak chce się isc np od 5 miesiąca a się dobrze czuje. A dwa, boje się ze będąc na l4 będę więźniem w własnym domu bo obawiając się kontroli z ZUS będę się bała gdziekolwiek wyjść.
 
Odnośnie l4- Czy lekarze robia problem jak chce się isc np od 5 miesiąca a się dobrze czuje. A dwa, boje się ze będąc na l4 będę więźniem w własnym domu bo obawiając się kontroli z ZUS będę się bała gdziekolwiek wyjść.

Żaden lekarZ na tym etapie nie powinien robić Ci problemu. Ja tam siedzenie 5 tc i się nie boje żadnych kontroli. Można normalnie wychodzić. Nie trzeba siedzieć w domu i czekać na panią z Zusu :)

Ważne żebyś na chorobowym nie poleciała sobie na wakacje 🤣
 
reklama
Mam pytanie do dziewczyn, które biorą duphaston. Czy miałyście jakieś pobolewania w podbrzuszu jak zaczęłyście go brać? Siku latam jak szalona ale tez właśnie trochę ciągnie z prawej strony zwłaszcza. Bałam się ze tak będzie bo pierwszy porod skończył się cesarka ale było super żadnych bóli. Czy to może taki okres koniec pierwszego trymestru i ciągnie i tylko zbiegło się z duphastonem?
Ja biorę od samego początku praktycznie (jakoś 5 tydzien) i objawy zaczęły się ok. 2 tygodnie później, także to chyba nie przez duphaston. Mnie brzuch teraz bardziej ciągnie, z sikaniem też się biegam co chwilę, więc wg mnie to raczej zbieg okoliczności.
Mnie brzuch najbardziej boli wieczorem jak się już położę i jednak toaleta wzywa. Ten pierwszy ruch raczej mało przyjemny 😋
 
Do góry