reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Cześć dziewczyny! Bardzo się cieszę, że Was znalazłam, bo to moja pierwsza ciąża, więc fajnie będzie powymieniać doświadczenia! U mnie dzisiaj 13+4, dokładnie tak samo jak u mojej przedmówczyni :D😁
Miałam już badania prenatalne, wszystko wyszło dobrze, podobno maleństwo wygląda bardziej na chłopca ;)
Widzę, że przenosicie się na forum zamknięte, wiec i ja chętnie dołączę jeśli mnie przygarniecie ;)
Cudownego dnia wszystkim 🥰
 
Chwalę się, że dzisiaj byliśmy na genetycznych i dzidzia w pełni zdrowa. Byc moze chlop, ale dzidzia wstydliwa i sie zaslaniala. Z Pappa celowo zrezygnowaliśmy. Lekarka trochę zaniepokojona jedynie długością szyjki macicy - że niby w dolnej normie i kazała się zgłosić do lekarza prowadzącego w przyszłym tygodniu. Póki co nie panikuje, tylko sie oszczedzam :)
@Kazumi, sprawdzilabys proszę moj dostęp do wątku zamkniętego? Coś u mnie nie działa..
 

Załączniki

  • Screenshot_20200110-204523_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20200110-204523_Samsung Internet.jpg
    203,8 KB · Wyświetleń: 73
@Korbisia - super wiadomości. Oby z tą szyjką było wszystko ok.

Zgłosiłam już problem do administratorki. Kilka osób ma ten sam problem.
 
Jutro mam badania prenatalne, trochę się denerwuje ale staram się być dobrej myśli. Mam też cichą nadzieje, że może poznam już płeć maleństwa. Nie wiem dlaczego ale od początku ciąży mam wielkie wewnętrzne przeczucie (prawie, że graniczące z pewnością), że będę mieć chłopca. Nie mam pojęcia skąd mi się to wzięło ale tak jakoś mam, więc jak się okaże, że to jednak dziewczynka to będę bardzo zdziwiona, choć cieszyć będę się tak samo jak z syna, ważne żeby było zdrowe.
 
Z tym problemem : spróbujcie w kilku przeglądarkach. Mi w operze, googlach wyskakiwał błąd a otworzyłam w Edgu i zadziałało ...
 
reklama
Do góry