reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

@karusia głupie babsko , darowalaby sobie chociaż głupiego gadania.
Ty się ciesz i nie przejmuj 🥰
który tydzień jesteś? w pewnym etapie ciąży, ponoć w trzecim miesiącu pierwszego kwartału zawroty głowy są normalne, choć nie wiem czy takie silne też czy lekki helikopter. Mi się zaczęły dwa czy trzy dni temu. Jestem 10tc +.
Ja mam dziś 9+5 i mam tak jak napisałaś
 
reklama
który tydzień jesteś? w pewnym etapie ciąży, ponoć w trzecim miesiącu pierwszego kwartału zawroty głowy są normalne, choć nie wiem czy takie silne też czy lekki helikopter. Mi się zaczęły dwa czy trzy dni temu. Jestem 10tc +.
9 tydzien

Dobrze nazwane - helikopter- dokładnie to miałam w nocy :(
 
Przeokropnie. To moja druga ciąża. Pierwsza to było marzenie każdej cięzarnej. Zadnych dolegliwosci zadnego bólu poród trwał 45 minut . Za to teraz obrywam ze zdwojoną siłą :(
 
U mnie występuje wszystko naraz. Wymioty. mdłości. zawroty głowy. mega osłabienie i brak chęci do zycia. A w domu 6 latka wymagająca uwagi aktualnie chora z gorączką. Do tego mieszkam w Irlandii więc ze wszystkim jestem sama bo partner pracuje wychodzi do pracy o 7 i wraca o 18 :(
 
Zrobiłam na kolacje hot dogi. Kupiłam te bułki specjalne, berlinki i dawaj to w toster. Były pyszne. Po 15 minutach ledwo dobiegłam do kibla. Miałam takie ciśnieniem ze przysięgam kawałki parówki wylatywały mi nawet nosem. Za małolata nieraz miałam akcje rzygania po % ale jak żyje nie otworem nosowym. Dramat :( dopiero doszłam do siebie.

Koniec już z obżeraniem. Muszę znaleźć jakiś inny sposób jak mnie dopada to ssanie.
 
W zaleceniach od lekarki - taka tabelka żywieniowa + rozpiska w zakazanych produktach są parówki i pasztety, itp. uwielbiam pasztet, zjadłam ze smakiem bułeczkę i nie minęło 5 min i miałam dokładnie to, co Ty. Parówek mimo, że też lubię nawet nie mam zamiaru próbować...
Zrobiłam na kolacje hot dogi. Kupiłam te bułki specjalne, berlinki i dawaj to w toster. Były pyszne. Po 15 minutach ledwo dobiegłam do kibla. Miałam takie ciśnieniem ze przysięgam kawałki parówki wylatywały mi nawet nosem. Za małolata nieraz miałam akcje rzygania po % ale jak żyje nie otworem nosowym. Dramat :( dopiero doszłam do siebie.

Koniec już z obżeraniem. Muszę znaleźć jakiś inny sposób jak mnie dopada to ssanie.
 
reklama
Witaj Monia :) spokojnej ciąży i oby mdłości przeszły

Zauważyłyscie ze wszystkie tu mamy mdłości i wymioty? Ja Wam mówię co Wy napiszecie ze macie zaraz mam to samo 🤣
 
Do góry