reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kochane, gratuluję Wam wszystkim i życzę wszystkiego co najlepsze, szczególnie ZDROWIA i szczęśliwych rozwiązań ❤️
Niestety ja muszę się pożegnać. Lekarka powiedziała, że dzidziuś urósł, na pewno miał bijące serduszko, ale niestety u mnie brak happy endu, ciąża poroniona. Za tydzień kontrola czy wszystko się oczyściło, jeśli nie to dalsza droga. Nie wiem jak teraz mam funkcjonować normalnie. Ale muszę, dla synka którego już mam. Bardzo się cieszę że mogłam Was poznać i trzymam za Was mocno kciuki ❤️
Bardzo mi przykro!!
 
reklama
Hej. Pobudka 4.30 żeby mojego zawieźć do pracy, bo drugie auto odmówiło posłuszeństwa. Nauczyłam się rozpoznawać kiedy się zbliżają [emoji2961] Gniotło mnie niemiłosiernie a jak tylko dojechałam do domu - akcja wc i wymiotuje tylko wodą i herbatą [emoji24] Lekarka kazała wczoraj dużo pić, żeby się przy wymiotach nie odwodnić, ale coś marnie to widzę. A jeszcze parę dni temu martwiłam się, że mi wymioty przeszły [emoji1787] Od dzisiaj mogę oficjalnie wychodzić - wiadomo nie na wczasy [emoji1787] I dzień mam zapełniony od 8 do 16 na bank. Pewnie bez popołudniowej drzemki padnę zaraz po Na Wspólnej [emoji1787]
 
Dzień dobry,😃

Przespałam dziś pierwsza noc cała. Jak usnęłam przed 24 tak wstałam po 6.
Co prawda siku mi się chciało jak nie wiem ale tak dobrze mi się spało że nie miałam ochoty się budzić .

Spały dziś ze mną dzieci bo mąż w pracy na nocy i nawet mi dziś nie przeszkadzały 😃
 
Hej, noc tradycyjnie do dupy, Młody marudził od 1 do 4. Zaraz jadę zawieźć Córkę do przedszkola i na małe zakupy. Mąż wrócił ze szpitala z infekcją więc dupa z zabiegu.
 
Dzien dobry wszystkim ciezarnym!!! Mam nadzieje ze dzisiejszy dzien bedzie lepszy od wczorajszego- caly dzien przespalam bo glowa mi dawala sie we znaki... Czulam sie slabo i nie mialam na nic sily ani ochoty. Oby dzis bylo lepiej.
Sciskam mamusiowe bobaski ze zdjec [emoji173], mocno tule tym, ktorym sie nie udalo [emoji25] i witam nowe kolezanki [emoji846]
W zaleceniach od lekarki - taka tabelka żywieniowa + rozpiska w zakazanych produktach są parówki i pasztety, itp. uwielbiam pasztet, zjadłam ze smakiem bułeczkę i nie minęło 5 min i miałam dokładnie to, co Ty. Parówek mimo, że też lubię nawet nie mam zamiaru próbować...
Az jestem ciekawa tej tabelki zywieniowej od Twojej lekarki. Widze ze co ginekolog to inne podejscie-mi zabroniono cytrusow ale i tak czasami zjem mandarynke. Ale o pasztecie czy parowkach nie slyszalam...
Witaj Monia :) spokojnej ciąży i oby mdłości przeszły

Zauważyłyscie ze wszystkie tu mamy mdłości i wymioty? Ja Wam mówię co Wy napiszecie ze macie zaraz mam to samo [emoji1787]
Ja zauwazylam, ze wlasnie nie mam ani wymiotow ani mdlosci. Zdarzylo sie dwa razy przytulac do kibelka ale tak to doskwiera mi bol zoladka jak na jelitowke...
 
Dzień dobry,
Dzisiejsza nocka bardzo była niespokojna,kilka razy do toalety wstawalam i w ogóle nie mogłam spać. Mam stresa przed dzisiejszą wizytą. Normalnie aż w toalecie byłam już kilka razy z tych nerwów.
Miłego dnia dla Was :*
 
Dzień dobry
Ja nocka przekręcona z boku na bok. Z tego wkurwienia to już mi się spać odechciewa. Standardowo o 5 pobudka na siku

Młoda poszła do przedszkola, a ja dzisiaj lecę na brwi

Macie jakiś pomysł na obiad??
Co do mięsa to ja jakoś specjalnie nie przepadam. Ale jak już mam kupić to takie sprawdzone i nigdy w supermarkecie. Moje dzieci tez nie są jakoś specjalnie mięsne ale ryby lubimy
 
Dzień dobry
Ja nocka przekręcona z boku na bok. Z tego wkurwienia to już mi się spać odechciewa. Standardowo o 5 pobudka na siku

Młoda poszła do przedszkola, a ja dzisiaj lecę na brwi

Macie jakiś pomysł na obiad??
Co do mięsa to ja jakoś specjalnie nie przepadam. Ale jak już mam kupić to takie sprawdzone i nigdy w supermarkecie. Moje dzieci tez nie są jakoś specjalnie mięsne ale ryby lubimy
Ja dzis mam w planie zrobic standardowo spaghetti-nic innego mi nie wchodzi dk glowy. W ubieglym tyg byl makaron z boczkiem ale juz zapach sosu smietanowo-serowy dzialal drazniaco...
 
Przesyłam to o czym mówiłam [emoji16]
IMG_20191210_080352.jpeg
IMG_20191210_080402.jpeg
IMG_20191210_080411.jpeg
IMG_20191210_080420.jpeg
 
reklama
Eliminuj:frytrki, napoje gazowane, napoje owocowe, smietana-moje ostatnie tygodnie!! Kurcze a mi lekarz mowil ze jemy wszystko co do tej pory tyle ze nie za dwoje [emoji16] Az z ciekawosci zobacze moja rozpiske od "sponsora"
 
Do góry