reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A co, jeśli nie ma tych bóli? Jest się czym niepokoić?
Nie :) nie ma soe tez czym niepokoic.
A ja właśnie zaliczam swój pierwszy raz w szpitalu podczas ciąży. Pojechalam na sor z krwawieniem, na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mnie opieprzyl ze gdyby bylo jakieś krwawienie to by widział podczas badania. Ale zostawili mnie na obserwacje, bo albo to bardzo wczesna ciąża, albo ciąża pozamaciczna.
Kciuki za jaknajszybszy wypis
Zabajona, pisałaś wcześniej że lekarze nie wykryli powodu poronien, wspomnialas też że masz od zawsze niedowage. Wyobraź sobie, że mam koleżanke, która też poronila kilka razy i lekarze rozkladali ręce bo zdrowa była jak ryba. I rodzinna jej zasugerowała żeby przytyła ok 4-5 kg ponad swoją normę. czyli niedowage miała ok 9 kg to żeby przytyła ok 14 kg. Zajęło jej to parę miesięcy ale się udało i jak przekroczyła 12 kg przytycia zaszła w ciążę, organizm jej nie usunął i urodziła zdrowego chłopca :)
Zastanwialas się moze nad tym? Cialo może nie pozwolić zajść w cuaze że względu na otyłość, może zawiesić miesiączkę że względu na szybką albo duża utratę wagi więc pewnie może też usuwać ciąże przy chronicznej niedowadze.
Tylko u mnie ta waga czasami bywala lepsza. A poronienia kazde bylo inne. 3 razy byly to wczesne samoistne straty okolo 5-6 tyg i 4 razy poronienie zatrzane, raz plod obumarl w 6tyg a dowiedzialam sir w 13, raz bylo puste jajo plodowe i zabieg w 10 tyg, raz zly rozwoj zarodka, zle rosl i serce zatrzymalo sie w 8 tyg, raz serduszko stanelo w 14 tyg i w tamtej ciazy wyszly zle wyniki testu pappa.
Witam się ;) ja też mam 31 lat , mam dwóch chłopców 12 i 9 lat :) termin mam na 27.06 ale pewnie będzie lipcowe z uwagi na fakt ,że dwie ciążę przenosilam zawsze o więcej niż tydzień:) Jak u was z samopoczuciem ? U mnie kiepsko wymioty są na porządku dziennym a jestem w 7+4 w 6 +1 usłyszałam już serduszko następną wizytę mam 19 już nie mogę się doczekać:) całuje wszystkie mamy i pozdrawiam .
Czesc :) nudnej ciazy zycze :)
Cześć dziewczyny :) Podczytuje was od zeszłego tygodnia. Krótko o mojej historii, starania od ponad roku, od lipca tego roku stymulacje owulacji. Spodziewana miesiączka 02/11, dzień później zrobiłam test który wyszedł pozytywny, kreska słaba ale widoczna. Wynik mnie zdziwił ponieważ wcześniej w ok. 11 dzien po owulacji wynik negatywny. Polecialam na betę, wynik 358, 2 dni później 605, tutaj wzrost mnie zmartwil... W ten dzień wybrałam się do ginekologa, wg. niego wynik bety ok, usg nie robił ponieważ stwierdził że jeszcze nic nie będzie widac, wyliczył że w niedzielę beta powinna wynosić ok 2500 więc kazał mi się wtedy zgłosić. Byłam wczoraj na usg, na którym nic nie bylo widać... Według om dziś 5+1, ze względu na stymulacje i monitoring wiem że owulacja na pewno była 19/10. Jutro lecę na betę. Tak się boję... :(

Dziewczyny wam wszystkim gratuluję i życze nudnych ciąż :*
Trzymam kciuki :)
 
Hej, u mnie dzisiaj słoneczko za oknem ... Zostałam sama w domku, M pojechał z teściem i rodzeństwem na obchody niepodległości. Dzisiaj piersi mniej bolą, mam jakby przypływ energii :p Jak sobie pomyślę, że jeszcze 6 dni mam pracować to aż mi się nie chce. Jutro rano polecę na betę chyba sprawdzić czy rośnie, tak dla własnego spokoju. Dzisiaj planuję leżakowanie + seriale/książka :)
 
Hej, u mnie dzisiaj słoneczko za oknem ... Zostałam sama w domku, M pojechał z teściem i rodzeństwem na obchody niepodległości. Dzisiaj piersi mniej bolą, mam jakby przypływ energii :p Jak sobie pomyślę, że jeszcze 6 dni mam pracować to aż mi się nie chce. Jutro rano polecę na betę chyba sprawdzić czy rośnie, tak dla własnego spokoju. Dzisiaj planuję leżakowanie + seriale/książka :)
Ja jestem na urlopie ale jak wszystko będzie dobrze to nie wracam do pracy na okres ciąży .

Odpoczywaj i korzystaj ile wlezie.

Ja przy okazji sprzątania znalalzlama taka książkę. Miałyście kiedyś?
 

Załączniki

  • 82BEE774-1708-4A01-87CC-53E0D57DF5D8.jpeg
    82BEE774-1708-4A01-87CC-53E0D57DF5D8.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 45
Rozumiem, ale chyba już niedługo masz wizytę u lekarza? Jeszcze kilka dni i rozwieje Twoje wątpliwości.
Poza tym pamiętaj, że podstawowym objawem ciąży jest brak @ ;) u niektórych kobiet jest to nawet jedyny objaw stąd zdarzają się panie, które myślą, że je dopadła menopauza, a lekarz pokazuje na usg serduszko :)
W piątek lekarz :) nie dopuszczam mysli że może być coś nie tak.
 
Dzień dobry. Przyjmijcie mnie do siebie? Jestem już Mamą, córka ma 6 lat. Za chwilę,bo 1 go stycznia kończę 30 lat. Pracuje w żłobku jako opiekun. Dziś zrobiłam 3 test i wyszedł pozytywny. W czwartek mam planową wizytę u ginekologa. (Już w maju zapisałam się na 14 listopada).
 
reklama
Do góry