reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Kazumi jak ty dobrze gadasz z rana ;)

Dzień dobry
Ja właśnie robię śniadanko bo już mnie ssie. Na szybko łyżeczka nutelli co by cukier za nisko nie spadł ;)
A na śniadanie mleko, płatki Frutina i wkrojony banan
 
reklama
Cześć dziewczyny!
Wiem, że pogoda dobrze nie nastraja, ale spróbujcie włączyć pozytywne myślenie.
Co prawda nie mam porównania (pierwsza ciąża), ale wychodzę z założenia, że jak kłuje to znaczy, że ma kłuć. Jak pobolewa to znaczy, że ma pobolewać. Wszystko będzie jak ma być, bo na mnóstwo rzeczy nie mamy wpływu i na nic nasz strach czy lęki.
A gdyby działo się coś gwałtownego, niepokojącego to lekarz/szpital i szybko działamy.
Myślcie pozytywnie o kolejnych wizytach i niech te dobre myśli przerodzą się w dobre wiadomości.
Miłego dnia!!
U mnie znowu zadnych objawow i się stresuje
 
Witam się z rana i jak tam samopoczucie??:-)
Ja wczoraj mojego synusia z obozu 3dniowego kickboxingu odebrałam ojjj ale się stęskniłam pierwszy jego wyjazd fakt mieliśmy do niego 10 min ale się mega cieszę i dumna jestem bo bez płaczu i super zadowolony
Mnie od rana jakieś dziwne myśli nachodzą czy wszystko Oki 🥺
I jakieś lekkie płucia pobolewanie hmm

Heeeeej
My leżymy jeszcze w łóżkach :) odpoczywamy 😂 to młody dzielny moje jak gdzieś jedzie to ryk i płacz 😂
 
Cześć dziewczyny!
Wiem, że pogoda dobrze nie nastraja, ale spróbujcie włączyć pozytywne myślenie.
Co prawda nie mam porównania (pierwsza ciąża), ale wychodzę z założenia, że jak kłuje to znaczy, że ma kłuć. Jak pobolewa to znaczy, że ma pobolewać. Wszystko będzie jak ma być, bo na mnóstwo rzeczy nie mamy wpływu i na nic nasz strach czy lęki.
A gdyby działo się coś gwałtownego, niepokojącego to lekarz/szpital i szybko działamy.
Myślcie pozytywnie o kolejnych wizytach i niech te dobre myśli przerodzą się w dobre wiadomości.
Miłego dnia!!


Ooooo właśnie do rze gada polać jej 🤣 soku pomarańczowego
 
Mądre słowa :* Tylko jak myśli uspokoić [emoji2370]
Cześć dziewczyny!
Wiem, że pogoda dobrze nie nastraja, ale spróbujcie włączyć pozytywne myślenie.
Co prawda nie mam porównania (pierwsza ciąża), ale wychodzę z założenia, że jak kłuje to znaczy, że ma kłuć. Jak pobolewa to znaczy, że ma pobolewać. Wszystko będzie jak ma być, bo na mnóstwo rzeczy nie mamy wpływu i na nic nasz strach czy lęki.
A gdyby działo się coś gwałtownego, niepokojącego to lekarz/szpital i szybko działamy.
Myślcie pozytywnie o kolejnych wizytach i niech te dobre myśli przerodzą się w dobre wiadomości.
Miłego dnia!!
 
U mnie znowu zadnych objawow i się stresuje
Rozumiem, ale chyba już niedługo masz wizytę u lekarza? Jeszcze kilka dni i rozwieje Twoje wątpliwości.
Poza tym pamiętaj, że podstawowym objawem ciąży jest brak @ ;) u niektórych kobiet jest to nawet jedyny objaw stąd zdarzają się panie, które myślą, że je dopadła menopauza, a lekarz pokazuje na usg serduszko :)
 
ja już mam spacer zaliczony. Zimno i mokro :(
Brzuch mnie boli, oczywiście za dużo zjadłam na śniadanie :(
Obiecałam sobie że dziś kłódka na lodówkę, bo mam wrażenie że mój żołądek to jeden wielki śmietnik :(
Na szczęście jutro już powrót do normalności, córka do przedszkola. M od środy już do pracy. wreszcie.
 
ja już mam spacer zaliczony. Zimno i mokro :(
Brzuch mnie boli, oczywiście za dużo zjadłam na śniadanie :(
Obiecałam sobie że dziś kłódka na lodówkę, bo mam wrażenie że mój żołądek to jeden wielki śmietnik :(
Na szczęście jutro już powrót do normalności, córka do przedszkola. M od środy już do pracy. wreszcie.

Ja z córka w domu cały tydzień przez ta pieprzona ospę. A tak marudzi ze głowa mała ...
ja z kawka
Jutro lekarz i po południu na paznokcie
 
Ja z córka w domu cały tydzień przez ta pieprzona ospę. A tak marudzi ze głowa mała ...
ja z kawka
Jutro lekarz i po południu na paznokcie
Matysia też. mi często choruje, dlatego jestem bogato zaopatrzona w planszowki typu Eurobuznes, Kotek-psotek, 5 sekund, Kalambury, Zgadnij kto to, do tego farby farby farby, puzzle ijakos leci
 
reklama
O matko, dopiero wstałam, nie pamiętam kiedy spałam do 11 🙈 A sny w ciąży są takie chore, że brak mi słów 😂

Co do objawów: cała poprzednią ciążę nie miałam żadnych objawów, w 8 miesiącu pojawiła się zgaga i to tyle. Każda z nas inaczej przechodzi ten czas. Objawy nie są wyznacznikiem tego czy ciąża rozwija się prawidłowo, czy też nie 😊
 
Do góry