reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Paulina ja sie staralam o mojego najmlodszego przez 4 lata. W tym czasie poronilam 6. Razy. Znam swoj organizm idealnie i nawet teraz jak sie nie staralismy to zauwazam takie rzeczy jak objawy owulacji.

U mnie testy byly takie: pierwszy 28dc czyli jakies 4 dni przed okresem drugi z wczoraj w dniu spodziewanej miesiaczki
PicsArt_11-10-11.27.34.jpeg
 
reklama
to się ***** w głowie nie mieści że menelice rodzą co roku zdrowe dzieci mimo że nie dbają o ciąże, nie wiedzą nawet kiedy mają owu itp, o nic nie dbają, a jak komuś zależy to trudności się pietrza jak woda na tamie.
Pracowałam w MOPR więc wiem co mówię..... :/
Dokładnie... U mnie w bloku mieszka dziewczyna, która ćpa, pije i jara faje na potęgę i troje dzieci i wszystkie zdrowe... Akurat była w ciąży jak ja straciłam swoją, byłam rozzalona i wkurw.... A za tą niesprawiedliwość
 
Ja się niestety będę stresować conajmniej do wyników amniopunkcji.. jak usłysze, że drugi bobas nie ma tej samej wady co starszak to odetchnę z ulgą i nawet do porodu pójde z uśmiechem :D
A starszak jaka ma wadę? I jak wyglada taka amniopunkcja?
Paulina ja sie staralam o mojego najmlodszego przez 4 lata. W tym czasie poronilam 6. Razy. Znam swoj organizm idealnie i nawet teraz jak sie nie staralismy to zauwazam takie rzeczy jak objawy owulacji.

U mnie testy byly takie: pierwszy 28dc czyli jakies 4 dni przed okresem drugi z wczoraj w dniu spodziewanej miesiaczkiZobacz załącznik 1043620

Ja nie wiem co to poronienie.... ale teraz staraliśmy się 1,5 roku.

Oooo to kreseczki widoczne na maksa 😊 kiedy lekarz?
 
A starszak jaka ma wadę? I jak wyglada taka amniopunkcja?


Ja nie wiem co to poronienie.... ale teraz staraliśmy się 1,5 roku.

Oooo to kreseczki widoczne na maksa [emoji4] kiedy lekarz?
Do polskiego lekarza tym razem nie ide. Mieszkam w uk, pujde na prywatne usg (robione tu przez sonografera) w pierwszym tygodniu grudnia i dopiero wtedy zobaczymy czy ciaza sie rozwija. I potem udam sie w zaleznosci od wyniku usg albo do lekarza rodzinnego zeby dal skierowanie na usg w szpitalu jesli ciaza sie nie rozwija lub do poloznej jesli sie rozwija i kolejne usg oraz angielski lekarz czeka mnie po 12 tyg ciazy.
 
PatkaPatka ja nie znam nawet choroby mojego synka :( w pazdzierniku pobrali nam krew na WES i wyniki beda dopiero w okolicach lutego wiec mozesz sobie wyobrazic co ja czuje [emoji22][emoji22]
My już jesteśmy po WESIE wiem co czujesz bo dla nas to oczekiwanie było tragiczne :( no ale zawsze lepiej znać przeciwnika niż nie znać, zawsze jednak wiesz na czym stoisz i czego się możesz spodziewać :(
 
My już jesteśmy po WESIE wiem co czujesz bo dla nas to oczekiwanie było tragiczne :( no ale zawsze lepiej znać przeciwnika niż nie znać, zawsze jednak wiesz na czym stoisz i czego się możesz spodziewać :(
Tak wiem dokladnie. Najgorsza jest niewiadoma. Najgorzej jesli sie okaze ze to cos po nas... choc czasami z drugiej strony chyba bym wolala niz dopisac chorobe synka do listy pecha w zyciu. Wtedy pp czesci tez wyjasnilyby sie te wszystkie nasze straty a nie tylko rozlozone rece lekarzy ze oni nie wiedza co sie dzieje.
 
Hej dziewczyny! Melduje się jako „chyba” przyszła mamusia.
Ostatni @ 6.10.19
bhcg 2.11 - 55 , 4.11 191 , 6.11 498. Zastanawiam się czy jeszcze robić betę teraz po weekendzie, jak myślicie?
Na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mówił ze jest ciąża ale nie może powiedzieć na 100% ze nie jest pozamaciczna co mnie trochę przeraziło. Mówił ze powinno być już coś widać, pozostaje mi czekać cierpliwie. Mam tylko problem z papierosami, mianowicie jestem nałogowa palaczka i ciężko mi jest całkowicie rzucić to cholerstwo.. postanowiłam od jutra już 0. Czuje się okropnie paląc ze świadomością ze mam w brzuchu małego człowieka. Cieszę się sie tu trafiłam.
 
reklama
Hej dziewczyny! Melduje się jako „chyba” przyszła mamusia.
Ostatni @ 6.10.19
bhcg 2.11 - 55 , 4.11 191 , 6.11 498. Zastanawiam się czy jeszcze robić betę teraz po weekendzie, jak myślicie?
Na usg jeszcze nic nie widać, ginekolog mówił ze jest ciąża ale nie może powiedzieć na 100% ze nie jest pozamaciczna co mnie trochę przeraziło. Mówił ze powinno być już coś widać, pozostaje mi czekać cierpliwie. Mam tylko problem z papierosami, mianowicie jestem nałogowa palaczka i ciężko mi jest całkowicie rzucić to cholerstwo.. postanowiłam od jutra już 0. Czuje się okropnie paląc ze świadomością ze mam w brzuchu małego człowieka. Cieszę się sie tu trafiłam.
Witaj i ogromne gratulacje. Ja ostatnia @ 8.10 i beta z 8.11 2300. Cylke co 27 dni dlatego już od 1.11 wiem o ciąży.By tak wysokiej becie w piątek nie było nic widać na usg, a moja poprzednia ciąża była pozamaciczna.
 
Do góry