reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U mnie
Ja przed pierwszą ciąża miałam bardzo nieregularne cykle między 28-43 dni ale po ciąży się ustabilizowały i było to ok. 30 dni +/- 2dni. Test ciążowy pozytywny wyszedł dopiero 3 dni po planowanej miesiączce i wtedy beta wynosiła ledwo 14,84 więc naprawdę nie wiem w którym tygodniu mogę być, z miesiączki wychodziłby 6.
Robiłam też w tym cyklu testy owulacyjne i nie znalazło owulacji, a robiłam je do 25.10 więc wszystko wskazuje na to, że to była bardzo późna owulacja.

U mnie podobnie, z tym, że przy pcos testy owulacyjne się nie sprawdzają... Wg aplikacji wychodzi
Ja przed pierwszą ciąża miałam bardzo nieregularne cykle między 28-43 dni ale po ciąży się ustabilizowały i było to ok. 30 dni +/- 2dni. Test ciążowy pozytywny wyszedł dopiero 3 dni po planowanej miesiączce i wtedy beta wynosiła ledwo 14,84 więc naprawdę nie wiem w którym tygodniu mogę być, z miesiączki wychodziłby 6.
Robiłam też w tym cyklu testy owulacyjne i nie znalazło owulacji, a robiłam je do 25.10 więc wszystko wskazuje na to, że to była bardzo późna owulacja.

U mnie podobnie aczkolwiek przy pcos nie robiłam nigdy testów owu bo się nie sprawdzają. Wydaje mi się, że owu czułam w tym cyklu. Wg aplikacji licząc od ostatniej @ 25.09 wychodzi dzisiaj 6tc(5+0). Test pozytywny dzień po terminie @. Cykle również nieregularne od 35 do 42 dni. Wizyta 20.11, boję się wcześniej stresować, że nie ma serduszka.
 
reklama
Też nie potrafie zrozumieć dlaczego akurat my.. ciąża wyczekana, wystarana, co 2 tygodnie prywatne wizyty, wszystko byś dlatego dziecka zrobiła, a rodzi się chore. A inna ćpa, pije w ciąży, nie dba o siebie, dziecko to wpadka, do lekarza idzie dopiero jak rodzi a rodzi jej się super zdrowy bobas. To jest niesprawiedliwe :(
No niestety. Nie od dziś wiadomo, że świat nie jest sprawiedliwy. Na dodatek mnóstwo z tych dzieci trafia później do placówek i mogą liczyć co najwyżej na rodzinny dom dziecka, bo adopcja jest bardzo skomplikowana w naszym kraju.

Ale nie warto oglądać się na innych. Humoru nam to nie poprawi. Włączamy pozytywne myślenie i od końca czerwca będziemy panikować przed porodem :p
 
U m ie cykle okolo 35 dni. Ostatnia miesiaczka 9 pazdziernika, test pozytywny w 28dc ale mysle ze termin miesiaczki powinin byc wczoraj dopiero w 32dc bo tak obstwiam ze byla owulacja 14 dni temu.
 
Cześć dziewczyny! Wg aplikacji mój termin porodu przypada na 21.07.2020 🙃

Na początku września miałam ciąże biochemiczna, kolejny cykl był dziwny- codziennie spore skoki temperatur, owulacja dopiero w 17dc...
Wczoraj, czyli 11dpo robiłam pierwszy test i wyszedł cień cienia, ale dosłownie tak blady, ze nawet na zdjęciach nie chciał wyjść i później już sama nie byłam pewna, czy coś tam widziałam, czy sobie wmowilam.
Dzis rano zrobiłam sikańca z Allegro i clearblue i już chyba jestem pewna tego co widzę 😅 @ powinnam dostać między wtorkiem a czwartkiem, wiec mam nadzieje, ze tym razem dziadówa się nie zjawi.

A tak z innej beczki, skoro wg aplikacji dziś mam 3tydzien 5 dzień, to najlepiej na pierwsze badania umówić się w ostatnim tygodniu listopada, czy w pierwszym tygodniu grudnia?

zalaczam zdjęcia moich dzisiejszych testów :)
 

Załączniki

  • B5D09D5C-E51D-466B-A2C0-461F627D9F49.jpeg
    B5D09D5C-E51D-466B-A2C0-461F627D9F49.jpeg
    238,6 KB · Wyświetleń: 90
  • 1AD7AFA3-1E99-4AA7-89E4-26977E2E03BE.jpeg
    1AD7AFA3-1E99-4AA7-89E4-26977E2E03BE.jpeg
    242,5 KB · Wyświetleń: 93
  • 0D2206AD-9395-44BD-BD4D-767758C09AB5.jpeg
    0D2206AD-9395-44BD-BD4D-767758C09AB5.jpeg
    301,8 KB · Wyświetleń: 89
  • 7BC17EF3-3448-43FC-BE44-8EE36A8689C4.jpeg
    7BC17EF3-3448-43FC-BE44-8EE36A8689C4.jpeg
    331,8 KB · Wyświetleń: 89
Cześć dziewczyny! Wg aplikacji mój termin porodu przypada na 21.07.2020 🙃

Na początku września miałam ciąże biochemiczna, kolejny cykl był dziwny- codziennie spore skoki temperatur, owulacja dopiero w 17dc...
Wczoraj, czyli 11dpo robiłam pierwszy test i wyszedł cień cienia, ale dosłownie tak blady, ze nawet na zdjęciach nie chciał wyjść i później już sama nie byłam pewna, czy coś tam widziałam, czy sobie wmowilam.
Dzis rano zrobiłam sikańca z Allegro i clearblue i już chyba jestem pewna tego co widzę 😅 @ powinnam dostać między wtorkiem a czwartkiem, wiec mam nadzieje, ze tym razem dziadówa się nie zjawi.

A tak z innej beczki, skoro wg aplikacji dziś mam 3tydzien 5 dzień, to najlepiej na pierwsze badania umówić się w ostatnim tygodniu listopada, czy w pierwszym tygodniu grudnia?

zalaczam zdjęcia moich dzisiejszych testów :)
test jak najbardziej pozytywny, ja miałam taki cień w dniu spodziewanej miesiączki, że nikt poza mną go nie widział :D A to mój test z czwartku - 3 dni po spodziewanej miesiączce :D
 

Załączniki

  • 75552824_769167020212045_4810557607120994304_n.jpg
    75552824_769167020212045_4810557607120994304_n.jpg
    74,9 KB · Wyświetleń: 94
test jak najbardziej pozytywny, ja miałam taki cień w dniu spodziewanej miesiączki, że nikt poza mną go nie widział :D A to mój test z czwartku - 3 dni po spodziewanej miesiączce :D
Jak na 3dni, to faktycznie bladziochy 😃 z drugiej strony nic mnie już nie zdziwi, moja przyjaciółka pierwszego bladziocha wysikala dwa dni przed badaniem, na którym było już serce 😒
 
Jak na 3dni, to faktycznie bladziochy 😃 z drugiej strony nic mnie już nie zdziwi, moja przyjaciółka pierwszego bladziocha wysikala dwa dni przed badaniem, na którym było już serce 😒
Z synem miałam też takiego bladziocha ale 2 dni przed miesiączką, a nie po, taka wyraźna dopiero była wczoraj :D no ja własnie przez to nie wiem na kiedy umowić się na pierwsze badanie. A moja przyjaciółka miała owulację przesuniętą aż o 3,5 tygodnia :D
 
No niestety. Nie od dziś wiadomo, że świat nie jest sprawiedliwy. Na dodatek mnóstwo z tych dzieci trafia później do placówek i mogą liczyć co najwyżej na rodzinny dom dziecka, bo adopcja jest bardzo skomplikowana w naszym kraju.

Ale nie warto oglądać się na innych. Humoru nam to nie poprawi. Włączamy pozytywne myślenie i od końca czerwca będziemy panikować przed porodem :p
Dokładnie tak .
Ja tez jak patrzę w tv co się dzieje i ostatnio ta ma co porzuciła ta córeczkę na działkach. Serce pęka 😭

My stresować przed porodem ??? No w życiu 🤣
 
My przed chwila robiliśmy jeszcze jeden test. Obydwie kreski mocne i widoczne

Nie wiem jak Wy się łapiecie w tych owulacjach, dniach itd 🤷🏻‍♂️🤦‍♀️
 
reklama
Dokładnie tak .
Ja tez jak patrzę w tv co się dzieje i ostatnio ta ma co porzuciła ta córeczkę na działkach. Serce pęka 😭

My stresować przed porodem ??? No w życiu 🤣
Ja się niestety będę stresować conajmniej do wyników amniopunkcji.. jak usłysze, że drugi bobas nie ma tej samej wady co starszak to odetchnę z ulgą i nawet do porodu pójde z uśmiechem :D
 
Do góry