reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

O to tylko rok różnicy między nami, ja mam 31 lat :) Staramy się nie przejmować, ponieważ dziadkowie nie interesują się co u nas słychać i jak się mają dzieciaki. Przykre, ale już próbowaliśmy chyba wszystkiego. Po 8. próbie wyciągnięcia teściów na spacer odpuściliśmy. Chyba dalej są na mnie obrażeni, że kategorycznie odmówiłam zrobienia w tym roku u siebie Wigilii 😂😂😂
Bezczelna Ty :D ja swoich teściów mam 120 km od siebie i całe szczęście ze Tylko mąż z nimi gada 😂😂😂
Ostatnio jak mój A. Zadzwonił się pochwalić to zaczęły się dobre rady 🤣🤣
 
reklama
Dodam ze z synem wiedziala tylko moja mama i najblizsze osoby ktore ona poinformowala. I dziewczyny z forum tu. Rodzina meza dowiedziala sie o ciazy tydzien przed porodem.

Ja tez juz mloda nie jestem, w tym roku skonczylam 30 lat... i tez podejrzewam ze nikt nie bylby zachwycony u nas nowina. Ba, dla nas samych to jest nadal szok [emoji23]
Stara u nas to jest taki misz masz ale wszyscy się cieszą 😂
Ja 32 lata mąż 25 . Ja po rozwodzie z dwójka dzieci 🤣
Teraz 3 ciąża
Ale ja tam się ciesze . Stare to my będziemy po 60 , 30-ka to naprawdę fajny wiek dla kobiet
 
U mnie wie tylko mąż, ale powiem też na dniach mamie bo w środę wizyta i nie chce mi się już wymyślać gdzie jadę, ileż można robić fikcyjne zakupy😀 dużo nas tu po jakiś większych przejściach i stratach. Bardzo bym chciała żeby tym razem wszystkim nam się udało.
 
Bezczelna Ty :D ja swoich teściów mam 120 km od siebie i całe szczęście ze Tylko mąż z nimi gada 😂😂😂
Ostatnio jak mój A. Zadzwonił się pochwalić to zaczęły się dobre rady 🤣🤣
No ja moich mam może 3 km dalej, a widzimy się parę razy do roku. Pewnie będą gałami przewracać, ale kij im w oko. To nasza bardzo świadoma decyzja, nad którą naprawdę mocno się zastanawialiśmy.
 
Stara u nas to jest taki misz masz ale wszyscy się cieszą [emoji23]
Ja 32 lata mąż 25 . Ja po rozwodzie z dwójka dzieci [emoji1787]
Teraz 3 ciąża
Ale ja tam się ciesze . Stare to my będziemy po 60 , 30-ka to naprawdę fajny wiek dla kobiet
Ooo, mlodszy maz zawsze odmladza :) moja mama jest po rozwodzie i kilkuletnim zwiazku z facetem mlodszym o 19 az lat :)

Ale fajnie ze tobi sie nam ruch ma forum :)
 
Łojej to co ja mam powiedzieć pierwsze było w wieku 28 lat A teraz drugie 34 heh to ja już należę do prehistori z wami hehehe
Pierwsza była planowana wychuchana A ta ciutke nie planowana hehehe ale mega się cieszę bo już jakiś czas temu chciałam ale mój zaczekajmy zaczekajmy ehh
 
U mnie wie tylko mąż, ale powiem też na dniach mamie bo w środę wizyta i nie chce mi się już wymyślać gdzie jadę, ileż można robić fikcyjne zakupy😀 dużo nas tu po jakiś większych przejściach i stratach. Bardzo bym chciała żeby tym razem wszystkim nam się udało.
Uda się !!
Trzeba być dobrej myśli .
Daj znać jak po wizycie
 
reklama
Łojej to co ja mam powiedzieć pierwsze było w wieku 28 lat A teraz drugie 34 heh to ja już należę do prehistori z wami hehehe
Pierwsza była planowana wychuchana A ta ciutke nie planowana hehehe ale mega się cieszę bo już jakiś czas temu chciałam ale mój zaczekajmy zaczekajmy ehh
Ja pierwsz ciąże w wieku 18 lat 🤷🏻‍♂️ Druga w wieku 29 i teraz 3 .
Ale wiecie co zarzekałam się ze tylko dwójka i ani bombelka więcej 🤣
Ale taki instynkt mi się włączył
 
Do góry