reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

A ja jak cały dzień byłam spokojna to na wieczór tak mi się płakać chce.
Mój lekarz na urlopie do 14.11
Idę na 8:50 na NFZ do jakiegoś innego.
Tak się boje ze pęcherzyk będzie pusty.
Czy to się jakoś objawia jak pęcherzyk jest pusty czy po prostu nic?
No chce mi się tak ryczeć ze masakra
A kiedy miałas ostatnią miesiączke? Bo zacznijmy od tego, że pusty pęcherzyk to jest norma do 5-6 tygodnia, dopiero później jest ciało żóte, zarodek i na końcu serduszko. Ja w tamtej ciąży byłam pod koniec 5 tygodnia i był tylko pęcherzyk :) dlatego teraz nie wybieram się szybciej niż 6/7 tydzień.
 
reklama
A ja jak cały dzień byłam spokojna to na wieczór tak mi się płakać chce.
Mój lekarz na urlopie do 14.11
Idę na 8:50 na NFZ do jakiegoś innego.
Tak się boje ze pęcherzyk będzie pusty.
Czy to się jakoś objawia jak pęcherzyk jest pusty czy po prostu nic?
No chce mi się tak ryczeć ze masakra
oj Paulina, chyba każda z nas w pewnym momencie nadchodzą takie myśli :/
niestety nie umiem pocieszyć. A to kiedy masz tą wizytę? ja idę we czwartek. na 17.
 
Paulina ja dziś płakałam jak zostałam sama w domu... Strach jest zawsze. Ale jak tu napisała wyżej Dziewczyna co ma być to będzie. Co jest nam pisane Tak się stanie. Na pewne rzeczy po prostu nie mamy wpływu.
 
A ja jak cały dzień byłam spokojna to na wieczór tak mi się płakać chce.
Mój lekarz na urlopie do 14.11
Idę na 8:50 na NFZ do jakiegoś innego.
Tak się boje ze pęcherzyk będzie pusty.
Czy to się jakoś objawia jak pęcherzyk jest pusty czy po prostu nic?
No chce mi się tak ryczeć ze masakra
Ja tez sie tego boje, ze 21.11 nic nie zobacze...
 
Dziewczyny a czy przed wizytą u lekarza robicie jakieś badania ? Morfologia, ob? Zastanawiam się czy sobie zrobić przed wizyta?
 
Dziewczyny a czy przed wizytą u lekarza robicie jakieś badania ? Morfologia, ob? Zastanawiam się czy sobie zrobić przed wizyta?
chciałam, ale Pani w laboratorium kazała poczekać do wizyty i na skierowanie od lekarza, żeby było wiadomo co konkretnie i w jakim czasie chce mieć :)
 
reklama
Paulina pusty pecherzyk w objawach stricte ciazowych niczym sie nie rozni. Jest poprostu pusty, rosnie normalnie beta, ma sie takie same dolegliwosci tylko w srodku rosnacego tez pecherzyka nie ma cialka zoltego i zarodka. Ale jak juz dziewczyny napisaly to mozna rozpoznac dopiero na usg po 7 tyg. Ja mialam pusty pecherzyk i zabieg dopiero w 10 tyg bo do 9 mialam co tydzien usg zeby sie upewnic ze to nie jest poprostu wczesna ciaza.
 
Do góry