reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Hej,
serdecznie polecam szkole rodzenia Joanny Mróz 👍🏻
Ja też polecam kurs Asi aczkolwiek wydaje mi się, że warto go przepleść Bebi Program, bo Asia mówi dużo o ćwiczeniach i fizjoterapii i to jest naprawdę super, ale z kolei w Bebi mówią np. o diecie podczas ciąży, szczegółowo opisują etapy porodu... Ja robię obydwa kursy.

Co do kursu Joanny, to mam do Was pytanie co do części 2 czyli przygotowania do porodu. Tam są pokazane dwa zestawy masażu: jeden jak kobieta leży na boku, a potem drugi jak opiera się o piłkę, no i na koniec ćwiczenia. Asia mówi , żeby robić te rzeczy codziennie. Wy robicie codziennie obydwa rodzaje masażu + ćwiczenia czy wybieracie sobie jeden masaż? Mi się wydaje, że tego jest strasznie dużo. Mój jak mi robi masaż 7 minut to już ma dość 😅
 
reklama
Dziewczyny, planujecie kupić aspirator elektryczny? Ja mam w planie kupić ten od haxe, czytałam poztywne opinie. Może któraś z was miała już z nim styczność? Przekonują mnie do niego melodyjki i brak filtrów.
My mamy katarek u syna się sprawdził. Teraz też kupiłam i polecam.
 
Dziewczyny, planujecie kupić aspirator elektryczny? Ja mam w planie kupić ten od haxe, czytałam poztywne opinie. Może któraś z was miała już z nim styczność? Przekonują mnie do niego melodyjki i brak filtrów.
Ja nie planuje, bo każdy kto używał odradzał te elektryczne. Nie wiem z jakich firm korzystali, ale wszyscy byli zgodni, że jednak za słabo ciągnie. Wszyscy znajomi korzystają z tych katarków do odkurzaczy lub tych na wdech (raczej podróżnie) i są bardzo zadowoleni, więc i ja na ten się zdecyduje, tylko chłopak ma zrobić adapter do odkurzacza ręcznego, żeby było jeszcze wygodniej, ale nie wiemy jak będzie z siłą ssania takiego odkurzacza. Jak będzie słaba, będziemy wyjmować normalny odkurzacz.
 
Ja też polecam kurs Asi aczkolwiek wydaje mi się, że warto go przepleść Bebi Program, bo Asia mówi dużo o ćwiczeniach i fizjoterapii i to jest naprawdę super, ale z kolei w Bebi mówią np. o diecie podczas ciąży, szczegółowo opisują etapy porodu... Ja robię obydwa kursy.

Co do kursu Joanny, to mam do Was pytanie co do części 2 czyli przygotowania do porodu. Tam są pokazane dwa zestawy masażu: jeden jak kobieta leży na boku, a potem drugi jak opiera się o piłkę, no i na koniec ćwiczenia. Asia mówi , żeby robić te rzeczy codziennie. Wy robicie codziennie obydwa rodzaje masażu + ćwiczenia czy wybieracie sobie jeden masaż? Mi się wydaje, że tego jest strasznie dużo. Mój jak mi robi masaż 7 minut to już ma dość 😅

Hej Martitta :-)

nie, ja też nie robię obydwa rodzaje masażu :-D
Dostaję zwykle masaż wieczorem od męża, ale na tak długo go nie wystarcza :-D :-D
 
A który robicie? Mi się wydaje bardziej kompletny ten na leżąco, bo łydki też mi dokuczają czasem trochę.
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała składaną wanienkę dla dziecka i może polecić jakiś produkt?
 
Dziewczyny, czy któraś z Was kupowała składaną wanienkę dla dziecka i może polecić jakiś produkt?
Ja się zdecydowałam na taką jak w załączeniu. Jest składana i dość duża. Nie wiem jak z czyszczeniem i używaniem, bo się dowiem za kilka miesięcy, ale wyglada na naprawdę dobrze wykonaną.
DFDD022B-D4F0-47DC-B32D-372BBFD8D552.png
 
reklama
Do góry