reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Aż tak to nie mam, ale tak jak już kiedyś pisałam, jak ma czkawkę, to czuję to w kroku 😅
U mnie jak ma czkawkę a ma ją naprawdę b.czesto to czuje w pachwinac podskakiwanie. Kurde pierwsze dziecko rodziłam majac 23l i bylo wszystko tak idealnie a teraz 33 i to chyba juz starość. Narzekam i marudzę tylko
 
To nie marudź :D wszystko w Twoich rękach ;) ja mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. I nie ma tragedii. Ciężko mi w nocy zasnąć i ogólnie mi czasem ciężko się schylić, ciężko mi się oddycha... Ale wydaje mi się, że całkiem sympatycznie mimo wszystko ta ciąża póki co odpukać u mnie przebiega.
 
To nie marudź :D wszystko w Twoich rękach ;) ja mam 32 lata i to moja pierwsza ciąża. I nie ma tragedii. Ciężko mi w nocy zasnąć i ogólnie mi czasem ciężko się schylić, ciężko mi się oddycha... Ale wydaje mi się, że całkiem sympatycznie mimo wszystko ta ciąża póki co odpukać u mnie przebiega.
Ja mam w tej ciąży chyba wszystkie możliwe objawy🤣 smieje się , że to pewnie gratis bo dziecko było długo wyczekiwane
 
Dziewczyny też tak macie , że czujecie iż glòwka dziecka jest bardzo nisko? Czuje jakby mnie główką uciskał na sorrki za słowo odbyt czuje jakby normalnie chciał wyjść. Brzuch mam nisko od samego początku. Od ok 26tc jest już glówką w dół.
A który tydz.u Ciebie?
Może faktycznie jest juz nisko. Kiedy masz wizytę kontrolną?
 
Ja mam w tej ciąży chyba wszystkie możliwe objawy🤣 smieje się , że to pewnie gratis bo dziecko było długo wyczekiwane
ja mam 36 lat, pierwsza wyczekiwana ciąża i nie mam żadnych uciążliwych objawów, chyba nie ma na to reguły, oczywiście jestem zmęczona, więcej śpię i sapię po 100 metrach a schylanie zaczyna być wyzwaniem, ale ogólnie oceniam ciąże jako stan przyjemny, choć u mnie dopiero koniec 28 tygodnia, więc patrzę z lękiem na Wasze komentarze czego mogę się jeszcze spodziewać :)
 
reklama
Do góry